Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

sinlivenial

Bzzbzz
Jā, tieši tāpēc es arī gribu dabūt grāmatiņu ar uzdevumiem, jo es gribu izprast, nevis mehāniski iekalt. Pašlaik ar zilo grāmatiņu daru tā, ka pildu testu tā, kā man liekas pareizi, balstoties uz manām tagadējām zināšanām un pēc katras nodaļas salīdzinu ar pareizām atbildēm. Tie jautājumi, kur es nokļūdījos, es izrakstu uz atsevišķas lapas jautājumu un csn punktu un dienas beigās pārlasu vairākkārt gan likumu, gan atbildes, lai izprastu, kāpēc tā un ne citādi

sinlivenial
Var ieskatīties www.ibook.lv

Papildināts 12.03.2024 16:42:

sinlivenial
Ceļu satiksmes noteikumi - iBook.lv - Grāmatu draugs

sinlivenial

atkal atskaitīšos, ka tradu Otrajā elpā labu grāmatu ar visiem likumiem uzskatāmi paskaidrotiem, saucas Autovadītāja ABC. Grāmata gan 2000.gada izdevuma, bet, domāju, likumi pa lielam daudz nav mainījušies. Lēnām mācos un gatavojos teorijai Veiksmi visiem licējiem, ceru, ka kāds drīzumā man pievienosies

ina32

sinlivenial
Lai tev veicas! Man atkal braucot bieži skan padomi , ko esmu dzirdejusi no instruktoriem. Jo vairāk es braucu , jo vairāk man patīk patiesībā , tapēc arī tām , kurām ir bail , vienkārši dariet, Un viss sanāks.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

sinlivenial
2000. gadā izdota grāmata ir novecojusi. Protams, liela daļa info atbilst šī brīža situācijai, taču kopš tā laika ir daudz izmaiņu Ceļu satiksmes noteikumos. Arī šogad stājās spēkā vairākas izmaiņas, tostarp arī par atļauto braukšanas ātrumu.

Pēdējās izmaiņas: Bzzbzz, 19.03.2024 14:09.

sinlivenial

Bzzbzz
Protams, tāpēc es salīdzināšu visu ar aktuālo likumu grāmatu, bet man patīk, ka tur ir bildes un skaidri parādītas grūtākās situācijas

Papildināts 19.03.2024 16:02:

Pagaidām grūti iet ar tramvajiem un apsteigšanu, es nekādi nevaru atcerēties, pa kuru pusi kad ko apsteidz sitiet mani nost, es nevaru atcerēties

sinlivenial
Tramvajs ir karalis uz ceļa.

sinlivenial

Bzzbzz
Tas jā, to vēl saprotu, bet ar apsteigšanu ārpus un apdzīvotās vietās es nekad nesaprotu, kad var pa kreisi, kad tikai pa labi, man šķiet, es nekad to neiemācīšos

sinlivenial
Noteikti izdosies visu iemācīties un atcerēties! Lai vieglāk, var uzzīmēt dažādas situācijas uz lapas.

saulaine

sinlivenial

Es arī ilgi daudz ko nesapratu, uztraucos par kļūdām. Arī Tev sanāks, jo redzu, ka esi mērķtiecīga, apņēmīga. Daudzus likumus biļetēs vispār sāku saprast tikai pēc daudzajām braukšanas nodarbībām. Lai veicas!

ina32

Prieks par to, ka brauc vairāk. Es vispār vairs neiztēlojos brīvdienas bez garāka brauciena ar auto, man tāpat kā Tev-jo vairāk brauc, jo vairāk patīk braukt!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089