Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

ina32

saulaine
Jā , vienkārši dzivojot pa mājām jabrauc uz rehabilitāciju , citi ceļi. Un redzu , jūtu , cik ļoti viss mainās sajūtu līmenī , ka viss sanāk tā dabiski , bez stresa. Bet visam vajag laiku , tas arī viss.

Tāpat arī ar mācišanos , izpratni. Katrs to dara savādāk. Kā , piemeram , ar parkošanos , es nelienu tur , kur man nav pārliecibas , ka varu izdarīt , bet mēģinu kādā klusāka vietā to darīt. Man vēl joprojām neiet paralēlā parkošanās. Īpaši , ja jalien starp divām mašinām. Jo es kaut kā to daru visu ātri , bet parkoties vajag lēnām. To sev meģinu iestāstīt. Tā kā iet visādi

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

saulaine

ina32

Prieks, ka daudz kas sanāk dabiski, bez uztraukuma, gan Tev izdosies arī paralēlā parkošanās, ja jau es to trako perpendikulāro iemācījos. Cik esmu runājusi ar šoferēm, vairāk no tās baidās garo mašīnu lietotājas, jo uztraucas, vai ielīdīs un kā izbrauks pēc tam

Svarīgi likt sev braukt pa citiem ceļiem, nevis ierasto, jo tad vairāk jādomā un jāizmanto vecās zināšanas jaunās situācijās, iemācies lasīt ceļu kā zīmju valodu. Man patīk, ka nav jābaidās apmaldīties, jo tagad ieslēdz Waze un kaut kad aizbrauksi, kur vajag. Galvenais visur braukt laicīgi.

Pēdējās izmaiņas: saulaine, 20.03.2024 09:37.

sinlivenial

Sakiet, kā jums notika autoskolas braukšanas apmācību apmaksa? Pirmās desmit nodarbības apmaksāju, tagad tās iet uz beigām. Atkal jāraksta autoskolai un jāmaksā tur vai nu jau pa taisno izvēlētajam instruktoram?

saulaine

sinlivenial

Tas, iespējams, atkarīgs, kurā autoskolā mācies. Par jebko, kas saistīts ar mācībām, droši vien vari jautāt savas autoskolas administrācijai. Mana un manu paziņu pieredze it tāda, ka lielākoties maksā instruktoram, un nodarbības ir kā privātstundas, kuras vajag tad, ja ar skolas stundām nepietiek un gribi labi iemācīties.

Pēdējās izmaiņas: saulaine, 21.03.2024 10:01.

ina32

sinlivenial
Man liekas , vienīgi Einšteinā ir elektroniskā platforma , kur redz laikus un cenas un maksā visu elektroniski.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Autoskolā ne reizi nemaksāju instruktoram. Pirmdienās atsūtīja rēķinu par iepriekšējās nedēļas nodarbībām.

saulaine

sinlivenial

Ļoti svarīgi ir laicīgi pierakstīties uz vairākām braukšanas nodarbībām, lai tad, kad beidzas obligātās, vari turpināt mācīties tik, cik būs nepieciešams.

Pēdējās izmaiņas: saulaine, 22.03.2024 09:17.

sinlivenial

saulaine
Es tūlīt jau esmu izbraukusi obligātās 10, tāpēc arī interesējos likās, ka 10 nodarbības ir daudz, bet man viņas ir pagājušas vienā rāvienā un šķiet, ka es tāpat esmu mērkaķis ar granātu uz ceļa.. nu ko, ceru, ka nākamās 10 iedos vismaz kaut cik sapratnes

saulaine

sinlivenial

10 braukšanas ir ĻOTI maz. Man tās bija kā iepazīšanās ar automobili un priekšstata gūšana par to, kas būs jāiemācās. Pēc 10 braukšanas nomainīju instruktoru- tas bija pareizais lēmums, lai iegūtu vadītāja apliecību. Nāmamās 10 Tev noteikti iedos jaunas zināšanas un iemaņas! Lai izdodas!

Labdien!

Vai kāds var ieteikt instruktoru vai ir bijis līdzīgā situācijā, ka laiks spiež un vēlos CSDD braukšanu likt ārpus Rīgas. Nezinu, kur vērsties, kam jautāt, instruktoram no Rīgas, kas speciāli brauks ar mani izbraukt mazpilsētā vai uz vietas konkrēti meklēt... Ja ir kāds atsucīgs instruktors prātā vai līdzīga pieredze būšu pateicīga par palīdzību!

paldies!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089