Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

saulaine

mberzina

Nav tādas pieredzes. Gan jau jāmeklē kāds, ar kuru izbraukt pa nezināmo pilsētu, uz vietas tur, kur plānots likt eksāmenu. Es neiesaku likt tur, kur neesat mācījusies, ja vien nav pagājuši vairāki gadi, pēc kura viss jāsāk no jauna, tad var mēģināt arī kaut ko tādu. Gaidot eksāmenus Rīgā uzgaidāmajā zālē, dažreiz sanāca aprunāties ar kādu,- viena bija likusi un nenolikusi Jēkabpilī, vēl viena -Gulbenē. Ja pārliecinoši braucat , gan jau ka var braukt uz ieplānoto mazpilsētas eksāmenu bez iepriekšējas braukšanas ar kādu instruktoru.

Lai veicas pabeigt iesākto!

Pēdējās izmaiņas: saulaine, 05.04.2024 08:55.

TeZuma

Sveikas! Gribēju nedaudz atskaitīties par to, kā man gājis pa šo laiku auto apmācībās. Iepriekš rakstīju, ka cīnos ar motivācijas trūkumu. Paldies jums vēlreiz, ka uzmundrinājāt un ieteicāt turpināt! To es arī daru un turpinu iet uz nodarbībām, lai vai kāds slinkums būtu. Man sagadījās interesanta situācija, jo manu instruktoru aizstāja cits instruktors uz vairākām braukšanām. Dabūju pabraukt ar citu auto, kas ir arī eksāmenu auto. Saņēmu uzslavas no jaunā instruktora, kas arī deva tādu iekšēju pārliecību, ka es tomēr varu. Tagad mans instruktors arī ir atpakaļ un arī paslavēja, ka diezgan labi braucu. Pavisam negaidīti, jo ar uzslavām manā autoskolā nemētājas. Laikam vērts ir pamēģināt braukt ar dažādiem auto, man vismaz tas iedeva tādu kā citu pieredzi un arī pārliecību.

saulaine

TeZuma
Prieks dzirdēt, ka veicas un lēnītēm, soli pa solim, dodies pretī mērķim! Gan izdosies! Lai veicas turpināt!

ina32

TeZuma
Nu re kā. Man arī prieks. Lai veicas!

Mums atkal Valmierā tā izrakāta , labo ceļus , visur bedres ar asām malām , nevar saprast kā braukt un kur.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Kas iesākts, jānoved līdz galam! Es pirms padsmit gadiem arī biju sākusi likt tiesības un pametu, pēc tiem gadiem atcerējos tieši neko. Tagad pēc pusotra braukšanas gada vispār nesaprotu, kā es dzīvoju bez tiesībām Sabtransā mani ar mietu vairs neiedabūt Un tik ļoti ietaupās laiks!

ina32

Man arī ļoti patīk braukt , vienigi tagad mazāk ar velo gribās un kāds lieks kg klāt.

No paralēlās parkošanās bail , liekas , ka diskus noskrāpēšu.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

sinlivenial

Es arī padalīšos - līdz teorijas nolikšanai tā arī vēl neesmu aizvilkusies, toties braukšanā iet jau labāk instruktors mani paslavēja un pēdējā reizē jau pati braucu no "savākšanas" vietas un atpakaļ, kas man, kam no auto nav nekādas sajēgas un jūtos kā mērkaķis ar granātu, ir liels sasniegums!! Pašai liels prieks un gribas visu ātri iemācīties

saulaine

ina32
Es arī daudz retàk braucu ar velosipēdu, kopš ieguvu tiesības. Bet, lai nenāktu kāds kilograns, mašīnā ielieku nūjas un pēc darba aizbraucu uz jūru, Mežaparku nūjot. Diskus drīzāk bedrēs var saskrāpēt, ne paralēlparkošanās laikā.

Papildināts 20.04.2024 00:09:

sinlivenial
Patīkami lasīt, ka solītis jau uz priekšu, un daudzko jaunu esi iemācījusies. Man arī savā mācību laikā kā sasniegums šķita iespēja izbraukt pašai no nodarbību sākuma vietas, jo briesmīgi jutos , kad mani veda 10 nodarbības kā pasažieri uz mazintensīvas satiksmes vietu, lai tad tikai nedaudz pabrauktu. Bet arī bezcerīgie var, ja cenšas, tikai viens mācās ātrāk, cits ilgāk, bet tas nenozīmē, ka tie ilgie audzēkņi brauc sliktāk.

ina32

saulaine
Es pārāk tuvu apmalei piebraucu vai pārāk talu ( eksamenā tas ir kases aparats) Kaut kā nejūtu gabaritus. , vīrs saka - skaties spoguļos. Bet vispār grūti , manuprāt, kad mašinu lieto divi, te spoguļi japparregulē visu laiku , stūre , jo vīrs pagarš , bet es īsa - 160 cm. Tad nu kādreiz nesanāk tik precīzi.

Bet tā braucu es ikdienā un ļoti novērtēju , ka ir , vismaz normāli var uz baseinu aizbraukt.

Papildināts 20.04.2024 06:45:

Es jau ceru , ka viss ar laiku sanāks . Brižam gan apsveru domu , ka varētu kāds instruktors mani parkoties pamacīt labāk.

saulaine

ina32
Parkošanos daudzi mācās arī pēc tiesību nolikšanas, galvenais, ka zini pamatus, tagad tikai jātrenējas, kur droši, kad nav citu mašīnu, kad nav skatītāju- komentētāju, aizmugures pīpinātāju. Lai veicas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089