Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kurš licis vai liek tiesības (Part 40)

pelikaaans

ina32

saulaine
Es atkal tomēr pa savu pilsētu braucu arī ar velo vai eju at kājām , man vajag veselibai , bet ja vajag , braucu ar mašinu. Viss atkarīgs no situācijas , laikapstākļiem , cik brīva vai aizņemta.

Man meitai ir kaut kas iekšā no tēva beizbailības , un tas , ka jauna vēl. Vairs nebaidos ar viņu braukt. Vienkārši redzu progresu.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Instruktoru man nevajag,man vairāk tas, ka kāds cits sadara ko negaidītu,brauc pretī daļēji tava joslā, nu skaidrs,ka sāni saskrāpēties,bet nav tas ātrās reakcijas, ka tak jāapstājas, jo tas bija pēc tam , kad uzsac braukt pēc zaļā signāla.

Papildināts 09.06.2024 15:42:

Valdemarielu man vajadzēs , jo nu uz gemosu jābrauc. Biju braukusikadas 6x pa to ielu, kur sašaurinās, bet nu nekad nezini kā būs.

Papildināts 09.06.2024 15:43:

Man vēl nesen viens 80 gadīga onkulis gandrīz iebrauca sāna, mainot joslu nepaskatas vai laiž viņu, brauc iekšā neskatoties tieši deguna galā,pēdējā brīdī paskatās,kad daļēji mana joslā.

Papildināts 09.06.2024 15:49:

Es domāju,ka tas ka braucu 2x nedēļā ir pietiekami. Pa savu rajonu man vispār nav nekādu problēmu, ja kāds aizmarsigais neizdoma nepaskatoties parkartojoties tieši virsū.

Papildināts 09.06.2024 15:53:

Man jau problēma, ka man sevi citreiz jabremze,ka gribas skriet, skriet līdzi citiem,pagūt pie dzeltena.citreiz atkal mierīgi velkos. 1x nedēļā braucu uz centru tagad, bet ne dardienas.

Papildināts 09.06.2024 15:57:

Tad tas bailes palīdz sevi bremzēt,iekļauties pareizajā ātruma. Tā kā savā ziņā ir jau kas labs tajās bailes. Jo pieredze nav jau liela. Auto pie mājas nestāv, tā kā nebūs īsti iespēja man vairāk braukt. Bet 2x nedēļā uzskatu ir ok, lai progresētu.

dita76
Valdemāra ielā ir tikai viena josla un jābrauc turoties labajā (trotuāra pusē). Avārikas gadījumā tas būs svarīgi.

Ienācu te apjautāties - varat ieteikt autoskolu Rīgā? Instruktorus? Kā tagad ir, klausos, ka daudzi teoriju ņem vienā skolā, braukšanu citā.

18gadniece taisās mācīties, vajadzētu mierīgu instruktoru, kas daudz skaidro. Brauks arī ar mums, bet gribētos pa šogadu nolikt bez lielām ekonomiskām sāpēm.

Valdemārielā , braucot no Vecrīgas puses, aiz mākslas muzeja pazūd sadalīšanos apzīmējums. Daudzi brauc it kā būtu 2 joslas, bet nu paldies par komentāru. Ņemšu vērā.

Papildināts 09.06.2024 17:04:

Lēti tiesības neizmaksas, ja tikai pie instruktora mācīsies. Es laikam sāktu ar laba instruktora izveli.automats vai mehaiskā kārba?

Papildināts 09.06.2024 17:09:

Braukšanas instruktorus un skolas var brīvi mainīt,ja nepatīk.

saulaine

dita76

Ātrāku reakciju iegūsi tikai ar ļoti daudziem nobrauktiem kilometriem, tā kā jābrauc tomēr vairāk, varbūt tās retās 2 reizes, kad piesēdies pie stūres, vari kaut kur ar kādu pasažieri doties tālāk, nevis tikai pa Rīgu. Man, kad sāku braukt, ļoti palīdzēja tieši garie braucieni, pēc tiem nebija problēmu braukt pa savu rajonu, uz nakts tirgu u.c. Valdemāra ielā pēc ceļu apzīmējumiem un ceļazīmēm ir 1 josla daudzos posmos, bet jāsadzīvo ar realitāti, ka brauc citādi un ievērojot distanci, auto gabarītus var braukt arī 4 mašīnas, protams, reizēm tur tāda stresaina braukšana, tāpēc, ja var, brauc pa to malējo, kamēr jutīsies drošāk.

Printy

Mūsdienās Rīgā iegūt vadītāja apliecību noteikti nebūs lēti. Es ieteiktu sameklēt labu instruktoru, tad autoskolu, kurā strādā izvēlētais instruktors, tad nebūs tā, ka teoriju mācās vienā skolā, bet braukšanu-citā. Es pēc savas pieredzes noteikti ieteiktu instruktoru Ansi Slavu, jo izskaidro visu mierīgi, nekliedza, kad kļūdījos, nodarbības cena bija pieņemama, nodarbības netika bez iemesla atceltas. Mācoties bija ērti pierakstīties. Es mācījos tikai instruktoru, tāpēc bija ilgi, apmeklēju ļoti daudz braukšanu, bet pēc tiesību ieguves nebija grūti sākt braukt patstāvīgi, jo pietiekami labi biju visu iemācījusies.

Lai izdodas Jūsu 18-gadniecei iegūt autovadītāja apliecību!

Pēdējās izmaiņas: saulaine, 11.06.2024 10:56.

Brauks gan ar manu vīru/gan mani, gan instruktoru. Plānots sākt jūlija vidū. Brauks pa Rīgu. Mācīsies uz manuālās kārbas.

Paskatījos, ka vidēji 25 e par 45 min. Cenas graujošas, bet nu tas tāds mūža ieguldījums.

Nezinu pat kurā virzienā uz kuru skolu skatīties.

Papildināts 11.06.2024 21:56:

dita76
Tur ir 1 josla, jo 2 nevar iezīmēt dēļ sabiedriskā transporta (tad būtu 2 nepārtrsuktas līnijas vidū), bet tā kā ar acīm var sadalīt 2, tad drīkst braukt divās. Ja būs avārija (noskrāpēs sānu), tad vainīgs būs tas, kurš braucis 2. joslā, tāpēc labāk turēties pirmajā jeb tuvāk ietvei.

Papildināts 11.06.2024 21:58:

saulaine
Ansi Slavu

Paldies, piefiksēju.

TeZuma

Sveiki! Varbūt kāds zina, vai nenokārtojot figūras eksāmenā, nākamreiz būs atkal tās pašas vai arī datorprogramma nosaka pa jaunam?

sinlivenial

TeZuma
Man instruktors teica, ka ja nenoliek ar pirmo, sistēma izlozēs citas figūras, lai "neiezubri" vecās

TeZuma

sinlivenial

Ļoti ceru, ka tā. Paralēlais mani iegāza, kaut mācību braukšanā beidzot to spēju izpildīt pareizi. Ievēroju visus tos punktus, bet eksāmenā nesanāca. Dusmojos uz sevi, ka man vēl šim eksāmenu stresam jāiet būs cauri.

saulaine

sinlivenial
Tā gan nav. Man pirms 2 gadiem nesanāca CSDD eksāmenā nokārtot perpendukulāro parkošanos un vairākas reizes pēc kārtas vēl tā mani ,,iegāza,, eksāmenā, tā kā izloze ir veiksmes spēle, jābūt gatavai jebkuru speciālo manevru (par figūrām īsti tās vairs nesauc) izpildīt tā, kā grib stingrie eksaminatori.

TeZuma

Neuztraucies-tā notiek daudziem. Eksāmena atmosfēra, kad cilvēku vērtē, nav tā mierīgākā, tāpēc nesanāk bieži tas, kas ikdienā izdodas. Lai izdodas tā vai cita parkošanās, kura nesanāca.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336089