Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārprastās dziesmas

12345

Zilspukuzirnis

Čiki čiki čiekuri, brūnganas spalvas, čiki čiki čiekuri, citiem krīt uz galvas.

Atceros, ka vecākie brālēni un māsa vēl smējās par to, kas tad par spalvām. Tikko (pēc veseliem 20 gadiem) pārbaudīju, ka tur tiešām IR spalvas. Uhhh! Mazie pakaļas, apbižoja mani!

Basteta

Sometimes I can taste my death
Like a candy bar...

Un es dzirdu - sometimes I can taste my dick like a candy bar... domāju - nu cilvēks pacenties lokanību uztrennēt un tagad dziesmā lielās, bet nē, poēzija...

I'm growing with the land, time has taken my hand. Transdermal celebration.

Ween

Twinsmom

'Nemūžam neuzzinās citi, ka tu vienmēr mani niti." Šo dziesmu dzied vīrietis un es pusaudžu gados dzirdot šo dziesmu, domāju, ka tā skan tā - nemūžam neuzzinās citi, ka tu vienmer mani SITI! Un tad es ilgu laiku domāju, nu kāpēc gan tam vīrietim ir jādzied par to, ka sieviete viņu muzdien sit.

Šorīt dzirdu, Z2 dungo pie sevis: Šur tur itnekur, GROZIŅĀ UZ galda

Manas pārklausīšanās lielākoties ir diezgan visiem zināmas: Musiqq "Atņemiet tam moram bungas, lai atkal ir gaisma uz marsa"; "Imagine Dragons "Panda" "Thunder" vietā; Džeina Honda un Endelons

Bet ir arī manas unikālās pārklausīšanās, piemēram, Alan Walker dziesmā Alone ir teksts "Anywhere, whenever, Apart, but still together", ko es sadzirdēju kā "our purple still together" un nevarēju saprast, kas tas par violetu, kas turās kopā.

Zilspukuzirnis

pārbaudīju, ka tur tiešām IR spalvas

Es vienmēr biju pārliecināta, ka man tā tikai izklausās, bet, redz kā, tā tomēr ir

Fantasia

Manas pārklausīšanās arī pārsvarā ar Musiqq dziesmām. Tāpat kā Lietussargs "Atņemiet tam moram bultas", tāpat dziesmai, kas bija seriāla "Ugunsgrēks" tituldziesma "Tavs stāsts" vietā dzirdēju "taustās, taustās", vēl Musiqq dziesmai "Roku okeāns" arī bija kaut kāds pārpratums pantiņā "Dienā,kad nespīd vairāk saule", liekas "Vienā kad esi mana saule"

Fantasia, es visu šo laiku nemaz nezināju, ka tur ir "tavs stāsts, tavs stāsts", arī vienmēr esmu dzirdējusi "taustās, taustās". Mūsu ausis laikam dvēseļu radinieces

aurum

Soli pa solim iet tava ēna

Atņemiet tam morim bulkas!

Mēs izmantojam cilvēkus un mīlam lietas.. taču lietas ir radītas, lai tās izmantotu, un cilvēki ir radīti mīlestībai. /Sadhguru

Kurkulis

es ar' pie tiem, kam pat prātā neienāca, ka varētu būt cits variants nekā 'taustās, taustās'

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Fantasia

Lietussargs Laikam. Es arī biju pārliecināta, bet vienreiz Radio2 dzirdēju raidījumu, ja nemaldos- Mūzikālā banka, kur vērtē kāds eksperts dziesmas un arī šo dziesmu lika zemā vietā, jo arī viņam likās "Taustās, taustās"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336703