Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārprastās dziesmas

12345

Dziļi astoņdesmitie, mēs ar māsu, krutās Rīgas meičas, aizbraucam ciemos pie mazās lauku māsīcas. Un meitene atzīstas, ka viņas mīļākā dziesma ir "Jamaha". Kad sapratām, ka domāta Modern talking You are my hearth, ilgi zirgojāmies, Jamahai pievienojot dažādus auto marku nosaukumus.https://www.youtube.com/watch?v=4kHl4FoK1Ys

Basteta

Es nezināju, ka ir tāda par indiāņiem. Kad mana māsa to sadzirdēja, tas bija pirms kādiem 27 gadiem.

Touch my body, crush my soul, love!!!
Sweet Electric Love Child, Sweet Electric Love Child
Little girl wanna stay so high, reach down and touch the sky.

Steelheart

maksiene

12345

tas bija pirms kādiem 27 gadiem.
Nu, neko jaunāki jau tie Gobziņa gabali arī nav! Būtību saprati? Ņem angļvalodīgu dziesmu un pieraksta latviešu tekstu, izejot no tā, kā tas angļu teksts latvieša ausij izklausās.

Un kāds tur brīnums, ka kādam citam arī ir izklausījies tāpat kā Gobziņam. Vai arī kādreiz pārmaiņas pēc Gobziņa versija arī dzirdēta īstās vietā.

Viņam ir ne tikai tie indiāņi, bet vēl viss kas.

.

Rūķis Vienalga

Jaunībā, kādai zaļumballei pucējoties, savā istabā aizrautīgi rāvu vaļā "bet tā kaija virs jūras lido....". Mātuks paver durvis un acis iepletis - tu ko tur dziedi - beigtā kaija virs jūras lido??? Eto kak??

Un klasiska - Freestyler - rock the microphone, dziedot līdzi pārtop par rakamakafoon. Jo vārdus jau tad vēl nesaprata.

VLapsa

Pērkons. Ballīte.

oriģināls: vai nav brīvas meitenes? likšu grīdai putēt!

izklausījās: vai nav brīvas meitenes? liksim viņai mutē!

Vieda Vārna
Jamahai pievienojot dažādus auto marku nosaukumus.

Man, lauku puikam, kautkas saka, ka Yamaha ražo dajebko, močus un klavieres ieskaitot https://en.wikipedia.org/wiki/Yamaha_Corporation bet autiņus gan ne, tikai to motorus.

Meklēju savu Roģinu! ...ar zeltītām lampiņām.

Valdis

Nu piedod padsmitgadīgām pilsētniecēm, man likās, ka Jamaha ir motocikls Un Vikipēdijas toreiz nebija pie rokas, toties māsīca smieklīgii dusmojās, kad dziedājām apm. tā " Jamaha, jomajo, mersedes un Kamaz"

ingulle

man likās, ka Jamaha ir motocikls

Nuja - Yamaha ražo .. močus

Tēvs aizgāja bikšu kampti ( aijā žūžūžū)
Māte ogļu palasīti
( tas apvienojums no visu meitu versijām)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336703