Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārprastās dziesmas

12345

picka

"Let's be on!" piedziedājums izklausās kā "lesbian, lesbian".
Vēl Depeche Mode" grupai dziesma ar tekstu "Words are very unnecesarry" brālim izklausījās kā "mēs ar tevi apdirsām sevi".

12345

Pionieru gadu tālās atmiņas:

Взвейтесь, кастраты,

Синие в ночи...

.

Ļeķiķe, golubije, ļeķiķe...

kaijakaija

iepriekšējo reizi, cāli lasot, šitā smējos par atgadījumu ar braukšanas apmācību, kur meitene nesaprata, kāpēc trīs pedāļi, ja tikai divas kājas.

bet jā, man regulāri gadās politnekorektas pārklausīšanās. piemēram, ilgi nevarēju saprast, kāpēc Bruno Mars dzied par dejojošiem, khmm, žīdiem (šitā Is it the look in your eyes,/ Or is it this dancing juice? vietā dzirdēju Is it the look in your eyes/ Or is it this dancing jews?). līdzīgi arī ar mūsu pašu Musiq, ilgi nevarēju saprast, kāpēc jāatņem tam morim bultas (Atņemiet amoram bultas)

shook me all night long.

aveirulz

Eh, manu "atņemiet tam moram bultas" jau paspēja uzrkastīt. Bet tas tik apleicina, ka tiešām tā izklausās.

Nu otra mana ir ""Es neesmu Džeina Fonda, mans mīļais Endelon" - vienmēr prātoju, kas tas Endeons ir, tikai samērā nesen uzzināju, ka nav vis kāda agrāk zinām slavenība (nu ir, tikai vārds ir Alens Delons).

Jā, Gobziņa "kur indiāņi nav" un " man sauja benzīns un, ja nevar bīdīt sēdekli tad šaus" (kaut ka ta bija),
Freestyler "makafakafon"
Vel nedaudz izkemojam B.Sprisas "Lucky"
"She's so lucky,she's a star, but she cry, cry, cry..."
Mēs dziedot valodas samilsejam " but she krāj, krāj, krāj, bet pat latu nesakrāj"

kaijakaija

aveirulz
vienmēr prātoju, kas tas Endeons ir, tikai samērā nesen uzzināju, ka nav vis kāda agrāk zinām slavenība (nu ir, tikai vārds ir Alens Delons).
par šo pašu dziesmu - kā reizi vakar meita stāstīja, ka Džeinu dārziņā puikas saucot par Džeinu Hondu jau tas vien ir episki, ka sīkaļas šito dziesmu zina, un tas, ka viņi saklausa "Hondu", visu padara vēl amizantāku.

starp citu, gūgle saka, ka "Eolika" `96. palaida šo dziesmu. tiešām, tiešām? man kaut kā atmiņā no agrākas bērnības, vēl pirms skolas. `96. es gāju 2.klasē.

shook me all night long.

Danica

"Es neesmu Džeina Fonda, mans mīļais Endelon"

...

Es bērnībā nevarēju saprast, ko varētu nozīmēt "kamērvienakmens augs".... Smadzenes varēja izmežģīt, nez kāpēc domājot par to...

Kamēr vien akmens, kamēr vien akmens, Kamēr vien akmens augs Tu būsi, tu būsi , tu būsi Mans draugs.

Vēl es skolā vāceni mācījos, līdz ar to tajā laikā dziesmas dungojām, kā saklausījām. Nu tur Abbu, Modern Talking....utt. Tagad, kad saproti dziesmu tekstus, reāli smiekli nāk .

Papildināts 13.09.2016 23:33:

kaijakaija
starp citu, gūgle saka, ka "Eolika" `96. palaida šo dziesmu. tiešām, tiešām? man kaut kā atmiņā no agrākas bērnības, vēl pirms skolas. `96. es gāju 2.klasē.
Visdrīzāk, ka kļūda. Iespējams, 1986.

Sameklēju meitai Putniņdeju, lai zina, ka ir ne tikai Chicken Dance, bet arī latviešu variants ar tekstu.

Meita uzmanīgi noklausās un jautā, kas domāts ar rindu "Mēs brauksim(i) tai zemē, kur būs liela dziedāšan' " - kur tad mēs īsti brauksim - "tai zemē" vai "Taizemē"?

Kaijakaija

Es neesmu Džeina Fonda ir 1987. gada dziesma

https://m.youtube.com/watch?v=QKFYEpNh2R4

Papildināts 24.09.2016 23:09:

Vai pat agrāk. 1996. gadā tā tika izdota albūmā " Eolika. Kolekcija"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18336703