Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārdošanas cena rokdarbiem

BTango

Trīne

BTango
Ja tu esi gatava atdoties VIDam, tad silti iesaku izveidot kaut nelielu savu weblapu, kurā izliec savus darbus. Un pakulies pa ārzemju bērnmammu lapām. Ja adi zeķītes, tad diezi šīs būs vajadzīgas Ēģiptē vai Kanāriņos. Tām klienti būs Skandināvijā. Un viņiem tavi mega 12 eiro būs rīta sviestmaizes cenā. Pat ar visu sūtīšanu. Katrā ziņā neko jau tu nevari zaudēt - elementāru weblapu spēj uzmargot pat vidusskolēns.

BTango

Trīne
Būs cītīgi jādomā.

Sākuma kapitāls - darbi, fotoaparāts (var noorganizēt). Un būs daudz, daudz jāmācās (weblapas man ir pilnīgi tumša bilde, tāpat kā paypal utt), bet to esmu gatava darīt, nav problēma

Man vispār patīk tāda doma - daru to, kas patīk un padodas. Tas, savukār, paver apvāršņus mācīties to, ar ko nav bijusi saskare Patīkams process

Trīne

Starp citu - cenu laist zemē arī nav prāta darbs. Mani noteikti neuzrunātu 5eiro cenas. Vai nu materiāls nekam nederīgs, vai nu darbs nekvalitatīvs. Vai arī sajūta, ka kādam desu uz maizes noskaudu.

Un atceries - pat, ja tu pārdosi pa 1eiro, VIENMĒR atradīsies kāds, kas paziņos, ka plēš piecas ādas un viņš pats par baltu velti tādu var uztaisīt.

zumza

Trīne
Ar ko tāda weblapa, kurā jāiedabū potenciālais pircējs, labāka par gatavu Etsy vai Dawanda (kāda nu kuram valoda labak padodas)? Var FB zeķīšlapu ieviest, Instagramā salikt bildes, fīrēties un grozīties. Mandomāt, atsevišķas weblapas rullēs jau zināmam vārdam. Bet es tik vāvuļoju, ne man lapas, ne bodes, pelēkā zona.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Baby You're a Knitter

BTango

Trīne
Vai nu materiāls nekam nederīgs, vai nu darbs nekvalitatīvs. Vai arī sajūta, ka kādam desu uz maizes noskaudu.

Trīne

Ar ko tāda weblapa, kurā jāiedabū potenciālais pircējs, labāka par gatavu Etsy vai Dawanda
zumza
Nu es nezinu par ko tu runā. Protams, ka var pievienotis esošajām. Es vnk pirmo reizi par tādām dzirdu, kkā garām palidojis. Nezinu, kas tur ir, kā notiek un kā darās. katrā ziņā doma ir pārdot ne bāleliņiem, bet jārēķinās, ka nauda ripos kontā, kam ķepu liks virsū VIDs.

VLapsa

Ieteiktu pievienoties gatavajām platformām - etsy, amazon, dawanda un vēl ir, iemet googlē un izpēti. Un vēl - bulšits, ka labām bildēm vajag uzreiz prof kameru. Vajag patrenēties fočētun apgūt kādu no bilžu apstrādes vienkāršām free progmām, kaut vai fotofuze.com. ieej tepat etsy tēmā un palasi, daudz derīgu padomu.

BTango

Liels paldies par padomiem

Daudz visa kā, par ko domāt, ko mācīties un domāt, ko mācīties

Taiga

Diskutēt ar speciālistiem netaisos, bet nedomāju, ka jaiespringst tādā sīkā cenu rēķināšanā. Cenu nosaka tirgus. Varbū attiecīgo preci ne par kādu naudu nepirks, varbūt pirks arī par ļoti lielu (salīdzinot ar tām slavenajām rūpīgi izrēķinātajām izmaksām).

Arī etsy neredzu nozīmi smalki rēķināt tos %, cik nu kas paņem. Tas ir aktuāli tikai tad, ja cenas knapas, knapas un katru santīmu jātaupa. Labāk vienkārši uzmest dažus usd pa virsu.

Sava mājaslapa droši vien labi, bet pati nevaru iedomāties, kā to padarītu redzamu pasaulē.

Etsy nav jābaidās, ka vai, vai, cena būs nepareiza. To varēs mainīt. Jo nebūs jau tā, ka veikalu visi uzreiz ieraudzīs un iemācīsies, cik kas maksā.

Nodokļi rokdarbniekiem ir ļoti demokrātiski. Nu protams, ja nav vēlme dīkt, cik viss ir slikti.

Fotogrāfijas - ai, mani tā biedēja. Katrs uzskatīja par nepieciešamu pateikt, ka fotogrāfijām jābūt izcilām. Nezinu, lielākā daļa pārdod ar vienkārši normālām fotogrāfijām.

Zeķes, piemēram, šādos Latvijas veikalos:

https://www.etsy.com/shop/LinuPoga?ref=l2-shopheader-name
https://www.etsy.com/shop/handicraftland?ref=l2-shopheader-name
https://www.etsy.com/shop/Woolenfashionshop?ref=l2-shopheader-name

Utt, bezgalīgi daudz. Protams, konkurence milzīga.

VLapsa

Taiga varētu lūdzu par ļoti demokrātiskajiem nodokļiem vairāk??? Ļoti noderētu šāda info !!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18337431