Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārdošanas cena rokdarbiem

BTango

zumza

teite
Pārdevējam nosūtīta ziņa nonāk kaut kādā meistardarba pastkastē vai paša izvēlētā? It kā jau ir arī telefona numurs norādīts, bet vismaz mani tāda ņemtne ar zvanīšanos dēļ zeķu pāra neuzrunā.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Baby You're a Knitter

Pārdevējam nosūtīta ziņa nonāk kaut kādā meistardarba pastkastē vai paša izvēlētā?
Paša izvēlētā vismaz pienāk paziņojums par to, ka kāds kaut ko grib. Bet gan jau ka ir cilvēki, kas pastkasti arī labi, ja reizi nedēļā (vai pat mēnesī pārbauda).

zumza

In_ka
Skaidrīte, tad tomēr slavenā Attieksme.

Baby You're a Knitter

klēra

zumza
Diemžēl arī no pirceju puses attieksme reizem ir tāda pati. Man šogad gadījies vairāk par vienu šādu gadījumu. Pircējs uzraksta: gribu nopirkt / pasūtīt.... Atbildu viņam tās pašas dienas laikā, bet tā arī nekādu atbildi vairs nesaņemu. Bet atbildēt ir iespējams tikai uz noradīto e-pastu nevis kaut kādā meistardarba pastkastē

zumza

klēra
Protams, pilna pasaule visādu pokemonu - gan pircēju, gan pārdevēju. Mazums, nepatika cena, termiņš vai vēl kāds nieks, bet - cik minūtes būtu vajadzīgas, lai uzrakstītu Tev: "Paldies, tomēr nē, plāni mainījušies" ? Bet! Klientam vienmēr taisnība. Arī tad (un īpaši tad), kad ne pigas šim nav taisnība - nav viņam jārāda, ka nav gaidīts, ka idejots, ne to prasa, ne to grib.

Baby You're a Knitter

BTango

Rau, ne četri gadi nav pagājuši, kad ceļu augšā veco tēmu, jo jautājums tāds pats

Skatos, ka pa šo laiku esmu par kripatiņu progresējusi - esmu sadraudzējusies ar Etsy, izgājusi vērtīgus kursus, daudz iemācījusies par atslēgvārdiem, reklāmām, tagiem utt., adījumiem ir (manuprāt) smukas bildes (dabūju fotogrāfi), BET - 3 mēnešu laikā ir tieši viens pirkums.

Loģiski, pirmā doma - vai cena nav par lielu.

Vadījos pēc algoritma - dzija+darbs (2.70/h). Etsy ieturētos 10% jau noņēmu nost, reklāmas cenu neskaitu iekšā.

Aizdomājos par šo diskusiju, jo dziju diskusijā Aloja ieminējās par labāku materiālu iegādi, bet tie materiāli maksā 2x vairāk kā esošie.

Varbūt vaina tajā, ka salīdzinoši lēni adu, līdz ar to maksa par stundām nav samērīga? Konkurence liela un skatos, ka manā cenu kategorijā lielākā daļa darbu ir krietni smalkāki vai no labākiem materiāliem.

Tiklīdz paņemšu citu materiālu (nupat izmēģināju vienkārši smalkāku), tā, piemēram, kokona adīšanas laiks pieaug 2-3x, bet cenu palielināt īsti nevarēšu.

Jūtos nedaudz bipolāra vienu brīdi gribas klapēt to bodīti ciet - ja nav, tad nav, nevienam manus darbus nevajag, neko normālu nemāku uzadīt, vissirslikti.lv.

Nākošajā - 10 jaunas idejas (spēj tik pirkt dziju vai situ sev pa nagiem), varbūt pamēģināt šitā, varbūt tā, kas notiks, ja izdarīšu tādā veidā, noteikti sanāks, ja nopirkšu to un to.

Mētājos.

Ir kāds padoms?

BTango
Piedod, mans mērķis nebija iedzīt grīdā.

Nepētot dziļāk, varu atbildēt uz jautājumu, kāpēc nepērk - pandēmijas rezultātā cilvēkiem ir mazāk naudas, un netiek pirkts nekas ekskluzīvs. Roku adījums pēc būtības ir luksus prece.

Tas neatceļ produktu un uzņēmējdarbības analīzi, bet kopumā pandēmija pavelk līdzi visādas lietas. Un ja kokoni ir jaundzimušajiem, tad paskat statistiku - dzimstības līmenis ieprieksējā gadā Latvijā ir krietni krities.

BTango

Aloja
Zemē es biju jau kādu mēnesi, tagad var tikai uz augšu

No vienas puses piekrītu. No otras - citiem pērk. Un pērk daudz. Nerunāju par FB, kur zeķītes pa 3eur, pieaugušajiem pa 7eur,, bet pat Etsy. Nu, vismaz tā izskatās.

Tāpat grupas čatā izskatās, ka lielai daļai viss vairāk vai mazāk veiksmīgi, pirkumi ir, viss notiek.

Uz LV tirgu pat nemērķēju, bet tagad sajūta, ka, ja pat ārzemēs nevajag, tad kaut kas nav lāgā

BTango

Parādi to savu veikalu

BTango

Aloja
Labākajās tradīcijās - Tev CP

Tīri tāpēc, lai jau tā bēdīgo statistiku nepadarītu vēl bēdīgāku ar liekiem klikšķiem

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18337431