Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Insultnieku radinieki

Baila

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Hildra
Intereses pēc, kāda ir cena, cik gribat?

rudgo
uzrakstiju vēstuli

Vai kaut kur ir kaut kāda aktīvāka domubiedru grupa insuktnieku/smagu slimu cilvēku tuviniekiem?

Jeb visiem ir lielas un stipras ģimenes, un nav vajadzīgs emocionāls atbalsts no malas?

Es, piemēram, esmu viena. Es, slimā mamma, un mani 2 mazi bērni...

Ir daži attāli radinieku, bet, tā kā akūtā situācija jau ilgs 4to nedēļu, radu uzmanība atslābst un, jāsaka, daži nemaz nebija atbalstoši, bet bakstīja mani - dabai, ej vēlreiz pie ārsta, noskaidro to, un to izdari to un to! Lai gan es tāpat domāju, ka esmu maksimumu uz šo brīdi paveikusi.

Vai kaut kur ir kaut kāda aktīvāka domubiedru grupa insuktnieku/smagu slimu cilvēku tuviniekiem?
rudgo

Nebūs. Vismaz es nezinu tādu. Pati izgāju tam cauri, tagad tik blāvas atmiņas...

Sākumā laikam biju arī pie psihiatra un palūdzu miegazāles, jo nevarēju gulēt. Man trāpijās sakarīga un izrakstīja parastas miega zāles. Tas, ja ir miega traucējumi. Bet iesaku domāt pas sevi, par savu atpūtu un labsajūtu.

Pamēģini piezvanīt uz Krīžu un konsultāciju centrs "Skalbes" un saņemt atbalstu. Pameklē googlē bezmaksas diennakts krīzes tālruni.

Lai izdodas.

Un domā par sevi, par savu labsajūtu. Pastaigājies, atpūties, paēd.

Papildināts 10.06.2021 14:30:

https://www.skalbes.lv/promotion/vel-viens-rakstins

Papildināts 10.06.2021 14:46:

rudgo
Var aptiekā arī ko paņemt nomierinošu. Piemēram, Stop Stress kapsuliņas.

Papildināts 10.06.2021 14:48:

Lai gan es tāpat domāju, ka esmu maksimumu uz šo brīdi paveikusi.
Jā, tu esi jau daudz paveikusi un tagad padomā par sevi un bērniem.

Man jau ir no psihiatra miega+antidepresants+ Noofen, jo kognitīvās spējas arī man stipri kritušās.

Dzeru tikai otro dienu, efekts būšot pēc nedēļas

Līdz labsajūtai nespēju aizdomāties,cenšos jau, bet ne par ko iekaifot neizdodas, augstākais, kur tieku - aizgaiņājas bēdas uz mirkli. arī ēdiens neviens negaršo visu šo laiku, ēdu tikai, jo jāēd.

Rīt jābūt darbā klātienē, braucu uz 3 dienām prom no mammas, ļoti dīvaina sajūta. Bet daktere teica, ka viņa nav paliatīvās aprūpes pacients, vismaz tā šobrīd šķiet, un man nevajag aizmirst dzīvot arī savu dzīvi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18338549