Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Insultnieku radinieki

Baila

Rīgas pašvaldība piedāvā dienas aprūpes centrus (no rīta atved, vakara aizved) personam ar demenci, alch., arī pēc insulta var lūgt dienas aprūpes centra pakalpojumus.

Maksi

Barbarra
Tiek sniegti rehabilitācijas programmā iekļautie pasākumi - masāža, fizioterapeits, ergoterapeits utt.? Ārstējošais jau vēl nav pacenties izstrādāt individuālo rehabilitācijas plānu, bez kā laikam neko nevaru pasākt.

Tētis grib mājas un mēs samaksāsim jebkuru cenu par palīdzību mājās. Mēs negribam tēti kaut kur iebāzt. Tomēr ir nepieciešama rehabilitācija nekavējoties.

Kontakti aprūpes centriem, lūdzu? Lai varu noskaidrot sīkāk.

Kas ir Biķerniekos? Ārstējošais minēja Biķerniekus, bet bez detaļām, kā jau tas ārstiem ir raksturīgs.

Kādam ir pieredze transportēšānā/ aprūpē ar šīm kompānijām:

http://www.medtransports.lv/lv/transportesana

http://www.aprupes-birojs.lv/

DIENAS APRŪPES CENTRI PERSONĀM AR DEMENCIRīgas pašvaldības pirktie sociālie pakalpojumi personām ar demenciSIA "Bērnu oāze" - Dienas aprūpes centrs "Oāze"www.bernuoaze.lvvietu skaits - 20Biešu ielā 6, Rīgā, LV - 1004Atbildīgā persona
Baiba Tizika67892880; 67892883Biedrība "Dzintarkrasta serviss" - Dienas aprūpes centrs "Liepa" www.pansionatsliepa.lvvietu skaits - 20Valentīna ielā 16, Rīgā, LV - 1046

Elga Ozoliņa

26251767

http://www.ld.riga.lv/lv/paklautibas-iestades/rigas-domes-socialais-dienests/dienas-aprupes-centrs-personam-ar-demenci.html

Maksi
Stradinos ir soc. darbinieks. Piezvani 67069487 vai 29189273 un pajautaa par rehabilitaaciju maajaas, veel transporta firmaam (Sv.Jaanis 67378942 arii ir labs). Ratus rindaa gaida ap pusgadu.

Maksi

Liels paldies visiem par ieteikumiem! Ķermeņa funkcionalitāte tiek atgūta tēta vecumam apbrīnojami ātri. Prāts ir skaidrs, šerpais raksturs arī nekur nav zudis un tādēļ pats ļoti cenšas atgūt to, ko slimības dēļ uz laiku (ceram!) ir zaudējis. Jau staigā ne tikai ar "staiguli", bet arī ar krietni mazāka cilvēka atbalstu. Vēl pirms dažām dienām nekustīgo roku var aizlikt aiz muguras un pie deguna. Izskatās, ka būs labi!

bumburums

Maksi
Paldies, ka uzrakstīji par progresu. Kā arī, galvenais, ka saglabājis cīņas sparu.

Change your mind and the rest will follow!

Maksi

bumburums
progress ir vienkārši neticams.

ar cīņas sparu vien varam uzspridzināt ēku un galvenais ir tas, ka viņš slimības dēļ to nav zaudējis. ja palaidīsies - neļaušu.

Papildināts 19.02.2017 19:40:

žēl cilvēkus, pie kuriem neviens nenāk. apkopj, apmazgā un galvenais - uzmundrina - tuvinieki.

Sis mani parsteidz, cik korekts un iecietigs, solids un laipns cilveks, ir kluvis nevaldams, spitigs, rupjs... To es par savu papu
Iegribas, prasibas..ne vienmer adekvatas.

Maksi

Baila
Mans jau arī rāda raksturu, bet ir jānoliek pie vietas, citādi nolaidīsies, Mans tētis vājuma brīidī teica - iekārtojiet mani pansionātā (pats tā nemaz nedomāja, gribēja pievērst uzmanību). Kad pateicām - labi, kārtosim dokumentus, saņēmās. Ir grūti pieņemt bezpalīdzīgo stāvokli, tas ir jāsaprot. Tomēr tuviniekiem nav jāatdod galus kaprīžu dēļ.

Papildināts 19.02.2017 23:33:

kaprīzes jāzmanto,lai sapurinātu slimnieku.pretējā gadījumā gulēs un žēlos sevi.

Papildināts 19.02.2017 23:44:

izklausās nežēligi, bet tikai tā mani dabūja uz kājām

Kumparsita

Biķernieku slimnīcā ir fizioterapeits un ergoterapeits, katrs 1x dienā. Bet ļoti steidzīgi un katram pacientam var ļoti maz laiku veltīt. Maksa 10 eiro dienā.
Ļoti patika Siguldas slimnīcas rehabilitācija - dažādas nodarbības, dažādi speciālisti. Un vieta ideāla. Tur gan maksa ir augstāka 30 eiro dienā. Rinda mazāk par mēnesi.
Vaivari arī ļoti labi. Tur staigājošajiem ir īsākas rindas nekā gulošajiem. Maksa 10 eiro dienā.
Līgatnē arī ir rehabilitācija, bet par to mums teica, ka tur cita specifika un insultniekiem labāka tomēr ir Sigulda un Vaivari.
Un vēl var prasīt nosūtījumu fizioterapeitam un ergoterapeitam uz mājas vizītēm. Speciālistus var dabūt no SIA Cilvēks gandrīz visā Latvijā. Mājas vizītes pienākas līdz pat pusgadam pēc insulta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18338549