Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mazais dadzītis

kitty

Meituce pēdējā laikā burtiski 24h/7 pielipusi, pat uz wc ejam kopā un guļam kopā gan diendusas gan nakti, turklāt nevis blakus, bet apķērušās kopā (pretējā gadījumā garantēta īdēšana kas pamazām pārvēršas rokkoncertā). Ja godīgi, mani tas sāk nogurdināt un gribas laiku arī lielajam bērnam un vīram veltīt, bet šobrīd neiespējamā misija. Kāda ir jūsu pieredze, tā ir kāda vecuma īpatnība? Kā organizēt sadzīvi, lai "vilks paēdis un kaza dzīva?"

Papildināts 06.10.2016 10:07:

Aizmirsu piebilst- mazajai 10 mēneši.

kitty
Manai sirdspelītei arī 10 mēneši. Mēs arī visur kopā . Pareizi jau saki, ka "vilks paēdis un kaza dzīva?" . Nezinu, vai tās vecuma vai individualas īpatnības jebšu prasības, bet rīkojos saskaņā ar tām, jo nedomāju, ka viņa ko labu dzīve apgūs, ja nemitīgi "koncertēs". Saka, ka jau tie, kas mammu bērnībā pietiekami dabūjuši vēlāk ir drošāki, patstāvīgāki. Un nepiekritīšu vecmodigajiem uzskatiem par bērnu izlaišanu. Bērnam drošības sajūta ir svarīga. Jā, man tagad daudz ko nākas daīt savādāk vai neizdarīt nemaz.

MonAmy
Man kreņķis par piecgadnieci, viņai jau arī vēl gribas gan paspēlēties ar mani, gan samīļoties. Mazā pat tāda kā greizsirdīga paliek, kad abas kopā klēpī paņemu- dusmojas un sit lielajai. Varētu iedot vīram mazi, lai darbojas, bet tad uzreiz šķība sejiņa un rociņas stiepjas uz manu pusi "mammm, mamm" Nu nezinu, smieties vai raudāt reizem. Gan jau vēlāk cerams mazināsies šī mammošanās.

kitty
Jā, tev sarežģītāk.......Mani lielie bērni jau turpat pusaudži. Un kad viņi pārrodas no skolas, uzņemas rotaļas, tādējādi varu apdarīt svarīgākos darbus. Un greizsirdības, sacensibas dēļ mammas mums nav. Radu ģimenē meitas ar 2 gadu starpību - jā, tur grūti bija, bija jāsargā, lai pari nenodara, bet nu jau paaugušās un miers mājās . mazināsies šī mammošanās. Protams, bērni ir ziņkārīgi, tendēti uz pasaules iepazīšanu, tāpēc visu mūžu jau brunčos neķersies. Paradīsies mērķtieciga rotaļu darbība un tad jau māsas saspēlēsies. Lielo meitu un vīriņu gan pēc iespējas vairāk pieglaud un samīļo; saki, cik ļoti mīli un tad jau pārdzivosiet arī šo. Es ari tagad lielos bērnus samīļoju un stāstu par viņu gaitām, darbiem šajā vecumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18339121