Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ka atrast?

KriksePikse

KriksePikse

Sveicinati! Zinu, ka man kkur ir bralis. Mamma pirms vairakiem gadiem esot atstajusi vai nu slimnica vai bernu nama...tik siki nezinu,tas ir skelets vinas skapi,nekad musu gimene par to neruna. To,ka ta ir bijis...uzzinaju no vecakas masas,bet vina ari neko sikak nezinu. Iedomajos par valsts arhivu,noteikti ir kads tiesas lemums vai vinas iesniegums par atteiksanos no aprupes tiesibam. Bet vai arhivs man ka meitai to izsniegs?? Kur man griezties? Gribu zinat kas ar vinu noticis,kur vins ir? Vrb vajag palidzibu...nezinu. Nezinu kada bija vinas motivacija to darit...vins ir bijis mazins. Man pasai ir mazs delins,nevaru iedomaties,ka es ko tadu spetu...nekad!!!

KriksePikse

Lai cik ļoti sāp sirds,brāli sameklēt, visticamāk, neizdosies. Radniecība beidzas līdz ar adopciju – nav vairs nekādu radniecības attiecību ar vecākiem un viņu radiniekiem, nav ne personisku, ne mantisku tiesību un pienākumu pret viņiem. Nav nozīmes, vai adoptētais bērns ir pilngadību sasniegusi persona vai nepilngadīgs bērns, bērna bioloģiskajiem radiniekiem nav tiesību uzzināt informāciju par bērna atrašanās vietu un adoptētājiem – šādi dati nav izpaužami. Radinieki var uzzināt tikai to, ka ir notikusi adopcija, un tas arī viss.

Ja brālis zin, ka ir adoptēts, viņš var pieprasīt informāciju par saviem bioloģiskajiem radiniekiem un to saņemt. Tad arī sameklēt jūs.

Varbūt tomēr ir vērts uzzināt vai brālis ir adoptēts, varētu būt ka tomēr ir dzīvojis bērnunamā un tad kautkādu informāciju tomēr varēs iegūt.

Vai nepastāv iespēja, ka viņam bija kāda smaga slimība? Šādos gadījumos ārsti mēdz mudināt atteikties no problēmām. Nezinu par senajiem laikiem, bet šobrīd manuprāt atteikties var tikai no tikko dzimuša slimnīcā. Pēc tam jau tikai atņem par sliktu aprūpi, bet var jau būt, ka kļūdos. Esat mammai prasījušas? Varbūt ir jau miris.

skolotāja

Visvienkāršāk jau ir pajautāt mammai, Konkrēti un tieši, saki, ka gribi zināt, ka tevi nomoka neziņa.

KriksePikse

Zinu, ka man kkur ir bralis. Mamma pirms vairakiem gadiem esot atstajusi vai nu slimnica vai bernu nama...tik siki nezinu,tas ir skelets vinas skapi,nekad musu gimene par to neruna.

Ja jūs abas ar māsu mamma uzaudzināja, tad diez vai bez iemesla no brāļa būtu atteikusies.Piekrītu Lazda un skolotāja-pirms nosodi māti izzini patiesību. Ja bērns piedzimst ar smagām veselības problēmām ārsti ir tiesīgi vecākiem piedāvāt atteikšanas variantu. Ja bērns ir invalīds ,tad no viņa var atteikties arī vēlāk.

Labdien.pirms laika uzzināju ka man ir māsa,kas mūsu gimenei tika atņemta pirms daudziem gadiem...Zinu tikai to ka viņu sauc Linda un šobrīd viņai varētu but 18 vai 19 gadi...Dzimusi dobeles slimnīca..un visticamak adopteta no tervetes bernu nama. uzvards noteikt mainits bet vai vards mainits nezinu..Es zinu ka tas nav tik vienkarsi vinu atrast..bet esu dzirdejusi lidzigus stastus ar laimigam beigam..
Vai kadam ir bijusi kādā liederiga pieredz ar ko padalities?
Kur iet,ko prasit,kam prasit?
Ludzu jebkada veida padoms var noderet...

Inesso

Ceribamirstpedeja
Teikšu godīgi. Atrast būs ļoti grūti. Jo likums neļauj citiem neko atklāt. Adoptējot var mainīt visu. Man bija mainīts gan vārds, gan uzvārds, gan dzimšanas vieta. Citiem pat dzimšanas datus maina. Māsai būtu vieglāk atrast jūs. Tikai jautājums vai viņa zin to ka ir adoptēta. Savu māsu arī es pati uzmeklēju. Viņa mani arī meklēja, bet viņai neteica pilnīgi neko par mani.

Dievs pajautāja sievietei, ko viņa vēlās....

-Laimi- atbildēja sieviete...

Un Dievs dāvāja viņai bērniņu ❤

Liels paldies par informaciju.

Visticamāk ka viņa nemaz nezina ka ir adoptēta un ka viņai ir vel citi radi..

Ļoti stūlbi apzināties ka tev ir māsa,kuru iespējams nekad vairas neredzēšu.

Inesso

Ceribamirstpedeja
Jā. Tā diemžēl ir. Arī man nedrīkst atklāt informāciju par brāļiem un māsām no kuriem arī māte bija atteikusies. Tāda birokrātija. Adoptētie bērni vienīgais ko drīkst uzzināt tas ir par sevi, māti un tēvu. Tas arī viss. Bet atrast cilvēku kuram īsti nav zināms vārds ir ļoti grūti. Māsa arī zināja tikai manu pirmsadopcijas vārdu. Pat uzvārdu domāja citu. Bet māte izrādās bija piereģistrējusi savā uzvārdā. Tāpēc atrast mani nevarēja. Bet lai veicās. Cilvēki ir dažādi. Ir pretimnākoši. Tā es atradu pārējos brāļus un otru māsu.

Dievs pajautāja sievietei, ko viņa vēlās....

-Laimi- atbildēja sieviete...

Un Dievs dāvāja viņai bērniņu ❤

Manika

Ceribamirstpedeja
Ja oficiālā ceļā atrast neizdosies, var griezties te: https://poisk.vid.ru/.
Veiksmi meklējumos!

MeŽa PūCe.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18339931