Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ka atrast?

KriksePikse

Šodien vel uzzinaju ka vina dzimusi 1998 gada 21 februari...
Uzzinaju ari to kakadu laiku pirms adopcijas vina bijusi alises ielas bernunama...
Es varetu pazvanit vai aizbraukt uz to bernu namu,bet vai tas ko dos...vai kads man kautko pateiks,?

Labdien.pirms laika uzzināju ka man ir māsa,kas mūsu gimenei tika atņemta pirms daudziem gadiem...Zinu tikai to ka viņu sauc Linda ...Dzimusi dobeles slimnīca.. 1998 gada 21 februāri un visticamak adopteta no alises ielas bernu nama. uzvards noteikt mainits bet vai vards mainits nezinu..Es zinu ka tas nav tik vienkarsi vinu atrast..bet esu dzirdejusi lidzigus stastus ar laimigam beigam..

Vai kadam ir bijusi kādā liederiga pieredz ar ko padalities?
Kur iet,ko prasit,kam prasit?
Ludzu jebkada veida padoms var noderet...

Ceribamirstpedeja
Varbūt mēģini caur sociāliem tīkliem? Facebook,draugiem?

Ceribamirstpedeja

1998 gada 21 februāri un visticamak adopteta no alises ielas bernu nama. uzvards noteikt mainits bet vai vards mainits nezinu.

Māsai tagad ir 20 gadi, ja būsi uzņēmīga un neatlaidīga gan māsiņu atradīsi.

Kapēc domā,ka māsa adoptēta no Alises b/n kur ir lielāki bērni nevis no Kapseļu ielas zīdaiņu nama ?

Es varetu pazvanit vai aizbraukt uz to bernu namu,bet vai tas ko dos...vai kads man kautko pateiks,?

Tu vari aizbraukt uz abiem šiem b/n uz pajautāt vai šāds bērns ar tādu vārdu, uzvārdu / pirmsadopcijas/ konkrētajā b/n ir reģistrēts. Vēl pateiks, kad māsa ir ADOPTĒTA, taču noteikti neteiks māsas pēcadopcijas datus, jo b/n vēl arvien ir akmens laikmeta likumi un uzskati.

Lai veicas !

Ir tāds krievu raidījums - ždi meņa jeb gaidi mani. Zinu, ka viņiem ir cilvēki, kas palīdz atrast arī Latvijā.

https://www.delfi.lv/calis/jaunumi/gaidi-mani-ka-ridziniece-alona-ziemassvetkos-atrada-savu-gimeni-zviedrija.d?id=49650401

sveiki man teica ka man esot divas jaunakas masas bet es nezinu ka atrast ar ko sakt meklet ???

aqaq2, izrunājies ar tiem kas teica, ar kaimiņiem, kur iepriekš dzīvojat, tad tuvākajā dzimtsarakstu nodaļā, tad bilde paliks skaidrāka un jau nedaudz detalizētāk zināsi ko meklēt.

Es esmu atdūries uz adoptācijas neizpaužamību... tad varbūt kāds ir lietas kursā kuriem tieši ierēdņiem šīs ziņas ir pieejamas? kuras ir tās amatpersonas, ar ko lietas būtu jākārto, jo, pieāuju, ka nav jau jēga iet uz dzimtsarakstu nodāļu un pļāpāt par šo lietu ar apkoēju vai sekretāri

Nu ar biski naudinas un detektiivagentuuru paliidziibu ar ne visai likumiskiem panemieniem jau so to varetu noskaidrot. Bet, ja berns ir adoptets, tad tiesaam neapskauzu adoptiivos vecaakus, jo diez vai viniem 20gadus veelak ir vajadziigs, lai jaunatradusies radinieki apgriez vinu dziivi ar kaajaam gaisaa. Ja mamma vel ir dziiva, tad prasi vinai, lai atbild par izdariito. Seit dazi raksta, ka varbuut berns bija slims, taapeec atteicaas, bet taa tacu ir drausmiiga riiciiba - pamest savu bernu, kuru pati tadu esi radiijusi tad, kad vinam esi visvairaak vajadziiga. Vel labs bija ieteikums aprunaaties ar taa laika kaiminiem, pazinam, gan jau kaads zinaas, kas tur isti notika.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18339931