Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Veğetatīvā distonija un grūtniecība.

Vijuks87

Sveikas,vai te ir kāda,kurai ir veģ.dist. un panikas lēkmes? Kā tiekat galā un,vai ir saasinājumi,vai tieši otrādi viss pazuda? Es personīgi pa ilgiem laikiem atkal tiku pie panikas lēkmēm

grizli

Interesanti, ka neviens Tev neatbildēja.. cik zinu, ļoti daudzi cīnās ar veg.dist. ikdienā.

Man personīgi tieši viss bija ļoti gludi, kopš paliku stāvoklī. Tikai pašās beigās uznāca vienreiz panika neilgi pirms demdību datuma, domāju, ka no stresa par nezināmo dzemdību notikumu.

mincis

Man sākums bija grūts, līdz kādai 10 nedēļai. Bija panikas lēkmes. Tagad meitai jau 6 mēneši un nezinu neko vairs par panikas lēkmēm un VD.
Grūtniecība mani izārstēja..

Paldies miiljaas meitenes,ka atbildeejaat! Man tagad 9ned un 5dienas. Juutos kaa pa kalniem,te labaa diena,te ljooti sliktaa...bet nu ceru,ka paaries,jo ljoti ilgu laiku nebija ne zinjas ne minjas no panikas lekmem un vd. Bet te atkal saasinaajums,ljoti gribaas cereet,ka taas pazudiis:-)

Allium

Mana pieredze ļoti pozitīva. Iestājās tāds dīvains miers, kas paliku stāvoklī, pazuda gan panikas lēkmes, gan elpas trūkumi, gan bailes.
Pie lielākiem stresiem gan pāris reizes tiku slimnīcā ar bīstami augstu asinsspiedienu, taču nu jau mazulei gandrīz 11 mēneši un laimīgi, bez bailēm un lēkmēm dzīvoju.
Ļoti ceru, ka tā arī paliks, jo VD ir stipri apgrūtinoša. Manu dzīvi visvairāk no visām VD izpausmēm bojāja bailes ceļot ar auto, jo garos, tukšos ceļa posmos bieži sākās panika lidmašīnu joprojām neizskatu kā pārvietošanās līdzekli, toties ar auto LV un Eiropa jau smuki izbraukāta
Pirms grūtniecības 4 gadu laikā tālāk par 80 km no Rīgas nespēju tikt.
Tagad plāni nostiprināt vieglo, patīkamo sajūtu, ko sniedz ceļošana ar auto un tad saņemties atkal kādam lidojumam.
Ceru, ka arī Tev izdosies!

Allium, man tieshi pirms shiis otraas gruutnieciibas viss bija vairaak,vai mazaak harmoniski,tagad tieshi otraadi,visu laiku nemiers,trauksme un kaut kaadas bailes! Diezgan ilgi meeginaaju sanjemties otram beerninjam,tieshi delj VD un panikas leekmeem! Kad paliku staavoklii,biju bezgala prieciiga,bet tagad mani viss biedee un shausmina! Meegjinu ar labaam domaam visus sliktumus aizdziit prom,bet biezhi vien nesanaak! Ceru uz to labaako,ka hormoni beigs kaartoties un viss buus atkal labi :-)

Pirmajās 2 grūtniecībās sirds gāja ārprātā un abas grūtniecības 'miru' un vispār negulēju (sirds lēkmes+absolūts elpas trūkums bija katru nakti) katru nakti līdz, apmēram, kādam 4. mēnesim. tad palika vieglāk. Mana ginekoloģe tik teica, ka zāles tāpat nekādas nevarētu lietot, ka jāciešas. Kaut kā izdzīvoju. Trešajā grūtniecībā lielu lēkmju nebija praktiski vispār. Interesanti, ka dzemdējot, man 2 no 3 reizēm, spiežot laukā bērnu (vairāk par stundu), vecmātes vaicāja vai man ir veģetatīvā distonija. Nez, pēc kā vecmātes to nosaka (info viņām tāda nebija).

Man atkal ir taa,ka saak griezties veeders un tad seko kjermenja triice,skudrinjas pa visu kjermeni un tad bailes uz pilnu klapi! Un tas viss var notikt uz liidzenas vietas.

Sveikas!

Paceļu tēmu! Vai šobrīd šeit ir kāda/kādas topošās māmiņas, kas gaida savus mazuļus ir sirgst ar VD?

Es esmu pašā sākumā, tikko uzzināju par gaidāmo mazuli - prieks un laime, bet, protams, arī bailes no nezināmā, bailes no sliktumiem, vai tikšu galā.

Šobrīd cīnos ar paātrinātu pulsu, miera stāvoklī, guļot 90.

Galva reibst, bail domāt kas būt tad, ja sāksies rīta sliktumi utml.

Priecāšos, ja kāda padalīsies ar savā, sajūtām, kā tiekat galā.

Man arì ir VD un tagad izpauźas pēc pilnas programmas...es eju pie psihoterapeita un man dzīvi atvieglo Baha ziedi un homeopãtija

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18339981