Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Veğetatīvā distonija un grūtniecība.

Vijuks87

Bite33

Man abas reizes ,kad biju stāvoklī no VD nebija ne miņas. Pirmajā nedēļš tik tā sliktāk. Bet vispār grūtniecība ir tas periods,kad VD man ļauj uzelpot.

Kva

Ginekoloģe dr Fodina ieteica vnk katru dienu lietot balderjāna tabletes, slikti vai neslikti

un otrs, ko var gr laikā, baha ziedi, konkrēti Rock Rose

Welcome to my life, Welcome to my dream, Welcome to my wonderland

EvijaR

man arī ir VD un tagad 6,5 grūtniecības mēnesis, pa šo laiku bijušas kādas 3 panikas lēkmes, nedomājot, uzreiz dzeru balderiāna tabletes 2 gb uzreiz un sūkāju Sedatif homeopātiskās nomierinošās tabletes, daktere atļāva pie ātra pulsa dzert Concor tabletes, ka tās varot grūtniecībā lietot, arī balderiāni atļāva. Mēģinu domāt pozitīvi, visur atrast to labo un skaisto, ziņas nelasu un neskatos, skatos vieglas fimas vai komēdijas pa tv vismaz kaut cik nenoslogot sevi ar kādu negatīvu informāciju. Bet lielas bailes no pēdējā mēneša un no dzemdībām, nenormālas bailes, ka tā panikas lēkme neatnāk tieši tad, kad sāksies dzemdības!

Paldies, meitenes! Mana ginekoloģe neatļauj neko, dzēru relaxen-it kā tikai dabīgie, bet teica nē, nevajagot. Bet viņa mani nesaprot un īsti pati nezina kas ir VD. Iešu uz homeopātikso un prasīšu kaut ko lai iedod. Man galva reibst kā karsuselī katru dienu un sirds skrien. Tad vēl ik pa laikam kaut kas sāp, bail iedomāties kas būs, ja nāks virsū vēl grūtniecības sliktumi. Pirmā grūtniecība, esmu pašā sākumā, kāda 4 nedēļa.

Peciitis

Varu padalīties ar savu pieredzi, man jau 3 grūtniecības aiz muguras. Tieši pirmajā grūtniecībā es sastapos ar VD. Pirmā grūtniecība no 5 mēn. bija murgs, kādu pusotru mēnesi tik pa gultu vien dzīvoju, reiba galva, grūti elpot un bailes vienai mājās palikt. Bet dzemdībās no VD ne miņas. Pēc dzemdībām apmēram pēc 1,5 gada VD atgriezās ar panikas lēkmēm un bailēm, ka jūku prātā. Sāku iet pie psihoterapeita un dzēru AD kādu gadu. Otrā grūtniecība bija pēc 4 gadiem, VD izpaudās viegli, bija neliela trauksmes sajūta un par visu satraucos. Dzemdības vieglas un ne miņas no VD. Šoreiz VD atgriezās pēc 5 gadiem. Brīdī, kad iestājās trešā grūtniecība, es lietoju AD mazu devu vienu mēnesi, bet, kad uzzināju, ka esmu stāvoklī, tā pamazām pārtraucu. Tieši šī trešā grūtniecība noritēja visvieglāk, bez VD, šoreiz es grūtniecību tiešām izbaudīju. Dzemdības bija pirms 3 mēnešiem un VD man atgriezās uzreiz pēc dzemdībām, kā aizveda uz palātu. Pirmā nedēļa bija tāda trauksmaināka , bet pēc tam palika vieglāk.

Es nedomāju, ka dzemdību laikā varētu sākties panikas lēkme, jo sāp ļoti stipri un ir uztraukums, lai viss noritētu labi un abi ar bērniņu būtu sveiki un veseli.

Man ginekoloģe arī teica par Sedatif PC, ja būs nepieciešams ko lietot, bet nevajadzēja.

Man ari ir VD.. bet berna nesasana kaut ka mani savac.. tomer diezgan biezhi nakas dzert augu valsts zalju preperatus. Tas man daktere atlauj.. iepriekseja grutnieciba vispar uzreiz ikdienas lietosana parakstija Herbastress.. pagaidam lekmes ir bijusas 2. Tiku pari.. paldies dievam bez sekam.. tad gan vel nebiju zales sakusi lietot. Tagad ka jutu kaut ko iedzeru sedatif.. 24.nedela.. bus labi.. meginu un meginu noskanoties.

Papildināts 10.09.2017 23:00:

Bite33 mana ginekologe gan loti loti nopietni uz to skatas.. iepriekseja vecmate pat pasmejas.. kuru uzreiz nomainiju jutos pilnigi pazemota. Ne ne.. si daktere katru reizi prasa vai nav bijusas lekmes un uzreiz ieteica dzert ka jutu ka vajag novopassit.. dabigie lidzeklisi. Teica ka var jebko piemeram herbastress.. visu kas uz augu bazes. Tagad lietoju sedattif.. pa vidam sanaca pagulet slimnica.. vot nezinu vai tas ari neizraisijas no nerviem. Bet tur ari arsti atbalstija ka labak lietot.. tobrid dzeru novopassit labak but mierigai.. tas viss var izraisit piemeram dzemdes kakla saisinasanos kaut vai. Palielina tonusu.. nav labi panikot.

Papildināts 10.09.2017 23:01:

Bite33 mana ginekologe gan loti loti nopietni uz to skatas.. iepriekseja vecmate pat pasmejas.. kuru uzreiz nomainiju jutos pilnigi pazemota. Ne ne.. si daktere katru reizi prasa vai nav bijusas lekmes un uzreiz ieteica dzert ka jutu ka vajag novopassit.. dabigie lidzeklisi. Teica ka var jebko piemeram herbastress.. visu kas uz augu bazes. Tagad lietoju sedattif.. pa vidam sanaca pagulet slimnica.. vot nezinu vai tas ari neizraisijas no nerviem. Bet tur ari arsti atbalstija ka labak lietot.. tobrid dzeru novopassit labak but mierigai.. tas viss var izraisit piemeram dzemdes kakla saisinasanos kaut vai. Palielina tonusu.. nav labi panikot.

Papildināts 10.09.2017 23:03:

Ak ja man ari pec slimnicas izrakstija 3x diena dzert baldrianu. Bet es lietoju savas dakteres ieteiktas zales. Kamer guleju slimnica ari man tur deva 3x diena baldrianu ja kas

--D_elicate--

Man atļauj relaxen forte uz nakti, jo mocos ar bezmiegu un panikas brīdī cardiolux 15.pil. Kaut aptiekā neieyeica neko - nrkas neesot vēlams. Reizēm iedzeru vieglu mārsila vai kumelīšu tēju.

Man arī panikas lēkmes uz pilnu jaudu.. esmu 6. grūtniecības nedēļā,sajūta drausmīga, katru dienu uz darbu jāiet vienk piespiežot sevi,cerībā,kaut man nepaliktu slikti un neviens to neredzētu. Ar pirmo bērniņu viss bija skaisti,skaista grūtniecība,brīnišķīgs bērns. Panikas lēkmes sàkas,kad bērnam bija jau 2 gadi. Tā nu apmēram gadu dzīvoju,kādu laiku dzēru antidepresantus,bija labāk,bet ļoti gribējās otru bērnu,tapēc no zālēm atteicos. Burtiski 2 mēnešu laikā pieteicās otrs bērniņš. Tā nu cīnos pati ar sevi,visvairāk bail,kaut tas neko nenodarītu bērnam..

Labdien!Man ari ir VD.Cinos ar to jau kadus 2 gadus. pusotru gadu dzeru antidepresantus. Tad pienaca kaut kads mirklis un teicu stop! Pietiek es vinus nedzersu. Tai pasa laika ar viru gribejam treso berninu. Tad paradijas problemas ginekalogiski no ka es nevareju palikt stavokli.Bet citigi dariju visu ko daktere lika.Bija gan polipa iznemsana no dzemdes utt.

Bet sekur rekur kavejas reizes.Un pat pasai parlieciba ir ka esmu stavokli.Pat netaisot testu. Jo sap krutis,bieza curasana,sapigas olnicas utt.\

Bet,bet,bet VD.Tagad tik sakas. Esmu satraukta ka bus,kas mani sagaida?Jo man ari ir 10,5 mill.disku truce.Protams par to visu esu konsultejusies ar dakterem un vis ir zinams.bet tomer.Bail kas bus kad augs puncis,ka jutisies mana mugura,ko daris VD.Jo pasreiz man tric ieksas,satraukums no nezinama. Tai pasa laika esu bezgala prieciga ka mums izdevas.

Antidepresantus nedzeru jau 5 menesus. Sakuma bija loti gruti,bet tad daudz maz normali. Daudz lasiju psihalogiju.Meginaju izprast sevi,savas domas un sajutas.Sad un tad uznak tada ka trauksme,bet kad jutos pavisam satraukta tad kadreiz iedzeru lexsotanilu.Bet tyo tagad vairs nevar.Jacinas,jadoma labas domas utt.

Labdien, vēlētos pacelt šo tēmu un dzirdēt vēl kādas atsauksmes. Man VD sākās 10 mēnešus pēc pirmajām dzemdībām un tā arī nav pārgājusi, jau 3 gadus mokos un netieku galā ar saviem hormoniem. Esmu nenormāls stresa un nerva kamols.. Pirms grūtniecības pa dzīvi vispār nebiju emocionāla, pat asaru nevarēju izspiest.. Tagad bieži asaras.. Ginekoloģe, ārsti, psihoterapeiti saka, ka man viss kārtībā.. Vēlētos vēl kādu bērniņu, bet ir nenormāli bail, ka vislaik slēgšos ārā, būs nespēks, ka neizturēšu un beigās nomiršu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18339981