Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ERGO autoservisu piedāvājums - kuru?

teite

teite

Ļoti noderētu cāļa padoms

Ir iestājies auto OCTAs apdrošināšanas gadījums. Piedāvā izmantot viņu servisus, manējo (ja mans tāmes taisa, bet diemžēl netaisa ) vai kompensāciju naudā (atņemot PVN). Tā kā pirms padaudziem gadiem ir ļoti slikta pieredze ar Baltas piedāvāto servisu, tad ļoti skeptiski skatos uz svešiem kantoriem, negribu atkal ieberzties. Varbūt kādam ir bijusi darīšana ar linkā norādītajiem servisiem un var tomēr riskēt uz aklo tur remontēt?

Plānā vairāku daļu (durvis, spārns, bampers+tas, kas šim apakšā) nomaiņa, 1 durvju remonts, diska remonts, spoguļa maiņa un vēl sīkumi. mašīna veca (98.gada Sharan).

KO man darīt?

Man arī tikko Octas gadījums, virsbūves remonts. Neizvēlējos Ergo servisus, bet servisu, kuru man ieteica mans serviss, proti - SIA Ulpe, viņam arī ir pieredze ar apdrošināšanas remontiem.

teite

buros tagad cauri kkādiem auto forumiem, bet paskopi ar to info, vismaz par tiem, kuri man ''interesē''. Man tomēr arī drusku interesē rajons. lai nav ilgais ceļš rāpus līdz tam servisam. Piemēram Auto Brasla. būtu ērts pēc rajona. atsauksmes nekādas.

teite
man bij KASKO atgadījums. Atgadījums bij Rīgā, mans serviss Jelgavā. BAN bij vienalga, kuru servisu. Tuvākais, uz kuru sarunāju (vadoties no sarunas ar savu brālēnu) bija Veģi. Tālāk BANs visu kārtoja ar servisu. Neiznu cik maksāja, par ko - bet ar rezultātu biju apmierināta. 2 dienas un auto atdeva, lai arī BANs naudu pārskaitīja vēlāk, man bija jāparakstās, ka auto esmu saņēmusi "formā". Par Veģiem pozitīvi.

Tā kā man patreiz KASKO ERGO, tad tēmas iespaidā izpētījusi servisu sarakstus, pie sevis nodomāju, nemaz nav slikti. Mana izvēle, ja nu kas (tputpu) atkal kristu uz Veģiem

Страшно, когда человек говорит и не знаешь, зачем он говорит, что говорит и кончит ли когда — нибудь.

teite

Cucamonga
ok, paldies, paturu prātā. bet vispār vairāk gribētos Daugavas labo krastu, vislabāk Purvciems/Mežciems/Teika/Pļavieki, ok, centrs, vai kas vēl relatīvi tuvs jau minētajiem (ir man ļoti labs serviss Jaunmārupē, bet nu tas ir murgs, lai turp/atpakaļ nokļūtu bez auto).

vecis35

Plānā vairāku daļu (durvis, spārns, bampers+tas, kas šim apakšā) nomaiņa, 1 durvju remonts, diska remonts, spoguļa maiņa un vēl sīkumi. mašīna veca (98.gada Sharan).

Cik saprotu, tad eksperts vēl mašīnu nav skatījies un tāmes vēl nav? Jeb tas uzskaitījums jau ir no ekspertīzes?

vecis35
Cik saprotu, tad eksperts vēl mašīnu nav skatījies un tāmes vēl nav? Jeb tas uzskaitījums jau ir no ekspertīzes?
ā, nu man autiņam salīdzinot ar šo bij tīrais nieks - biju "uzcirtusi" auto apakšu uz "stulbās" apmales ar zemākajām ziemas riepām tā, ka eļļa uzreiz visa bij uz ielas. Evakuators un uz servisu. ZInāju tikai simptomus. Tāmi stādīja serviss un sūtīja pa taisno BANam. Paši tika galā. CIk maksāja - arī nezinu. Bet servisam paldies Pie vienas sāpes bij samainījuši arī filtrus .

Bet nu jā - tas bij KASKO gadījums, laikam OCTA kā savādāk

Страшно, когда человек говорит и не знаешь, зачем он говорит, что говорит и кончит ли когда — нибудь.

vecis35

Cucamonga
Tur tas labojamā saraksts autore tāds pagarš. Pavecam auto var gadīties, ka pēc ekspertīzes un tāmes būs jāizvēlas nevis serviss, bet gan atliekas paliek īpašniekam vai apdrošinātājam.

teite

vecis35
tas uzskaitījums jau ir no ekspertīzes
jā, tas jau ir viņa slēdzienā. tāme vēl nav. tagad bumba manā pusē, ko es izvēlēšos - servisu vai piķi un attiecīgi tad arī būs konkrēta summa zināma. tagad nevaru izdomāt, ko darīt.

Papildināts 02.11.2016 23:18:

vecis35
labojamā saraksts autore tāds pagarš. Pavecam auto var gadīties, ka pēc ekspertīzes un tāmes būs jāizvēlas nevis serviss, bet gan atliekas paliek īpašniekam vai apdrošinātājam.
man ar vienbrīd tāda doma bija, bet ekspertīzes veicējs pat neieminējās, ka varētu norakstīt pavisam. defekti faktiski ir tikai ārēji, iekšā šķiet, ka viss ok. tieši tāpēc vēl jo vairāk nesaprotu, cik tad es reāli piķī varētu dabūt un vai var riskēt prasīt kompensāciju nevis servisa pakalpojumus.

Ja autiņš neniķojas, neprasa 3x gadā ieguldijumus, tad es remontētu(ipaši ja tev remonts nemaksās neko). Vismaz savu B4, vestu uz remontu. Auto, kuru tu jau pazisti, saguldītas detaļas, kurš sevi atmaksās vēl vismaz 2 gadus nav jēga mainīt pret citu lietotu (ja vien negrasies pirkt 100% jaunu), jo sazin cik tas vēl izmaksās un sazin cik tajā vēl būs jāiegulda

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18340837