Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ERGO autoservisu piedāvājums - kuru?

teite

vecis35

Piekrītu Cucamonga. Ja auto labi uzturēts, taisītu. Ja tāds, kuru jau bija doma mainīt nost, jo birst pārāk bieži - ņemtu naudu, šo uz štrotu/pārpircējiem, un ņemtu nākošo.

teite

Cucamonga
vecis35
nu tur jau arī ir dilemma, jo akurāt pirms neilga laika sāka briest doma, ka jāsāk skatīties ko svaigāku, tikai ne tik strauji, kā tas tagad sanāca ja būtu brīvs piķis, nebūtu pārāk daudz šaubu, bet finanses šobrīd tiek novirzītas citā virzienā, tā ka jā, reāli laikam jāizvelk vēl ar veco kādu brīdi un jāremontē. grrr, besī man tas viss.

Senson paint neesot slikti.

Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

tā ka jā, reāli laikam jāizvelk vēl ar veco kādu brīdi un jāremontē. grrr, besī man tas viss.
nu tad remontē. Besīties nav jēgas. Kad sataisīs, tad izlemsi - pārodot vai nē. (remonts tev neko nemaksās), par veselu tik un tā dabūsi vairāk kā par sistu. Es, savulaik, gan bij štruntīgāk ar naudām, teikšu godīgi - aizbraucu uz Maskavas ielas placi, kur ļauži atstāj savus autiņus, kad pērk citus, atradu vienu, manuprāt sakarīgu tirgoni (kā izrādījās ilgtermiņā tiešām adekvāts un tā mēdz būt), kas tad man ieteica - ņem šito AudiB4, ar diezgan nojātu ritošo, bet dzinējs un virsbūve ļoti labā stāvoklī (kaut auto īpašnieks bija vīrietis un no Vācijas bija atdzīts 2 gadus iepriekš teicamā stāvoklī, nejēdzu kā tā varēja nolaist labu mašīnu), atdeva lēti, par 600 EUR, vēl bija derīga apskate uz 10 mēnešiem (es pat nesapratu kā ar tādu bija izgājis to skati), pārējo taisīju lēnām - kad bija nauda. Gada laikā saliku "konfekti", auto pateicīgs - tā grabēdams un "sitot" vilka mani pusi gada, kamēr pamazām paralēli remontēju. Tagad apskates iziet kā KINGS , visa ritošā nomainīta, gada laikā saliku vēl 600 EUR. Sevi atmaksājis 3 gados ar uzviju un strādās vēl vismaz 3 gadus

Страшно, когда человек говорит и не знаешь, зачем он говорит, что говорит и кончит ли когда — нибудь.

teite

robchix
ir pašam bijusi darīšana? mājaslapa šiem izskatās ok, specializācijas arī uzrunā. pirmo reizi gan dzirdu tādus, bet tas neko nenozīmē.

Banija

kolēģe tieši virsbūvi taisīja sensonā - ļoti labi sataisīja

"Pirmā roka, kas var mani izraut no grāvja, ir tikai manis pašas."

teite

palasīju sūdzībās el vē. (kasu pauri)

vēl

teite
sūdzības elvēnav objektīvs rādītājs. Katrs, kas par kaut ko apvainojies (un tas var nebūt arī par tēmu), "cep" augšā baisas lietas - kāda nu katram fantāzija.

Страшно, когда человек говорит и не знаешь, зачем он говорит, что говорит и кончит ли когда — нибудь.

teite

Cucamonga
bet nenoliegsi, ka katrā jokā sava daļa patiesības... nevar tak lērums cilvēku sūdzēties, ka termiņus neievēro un nekvalitatīvi satasa, ja tas neatbilst patiesībai. nēnu, uz 7 gadu darbības laiku itkā nav daudz to slikto atsauksmju.

man vnk ir reāli s... slikta pieredze ar citu reiz piešķirto servisu, kurš izdirsināja ar termiņiem (vairākus mēnešus mašīnu nedabūju, a man mašīna ikdienā vajadzīga kā ēst un citas nebija), ļoti nekvalitatīvi sataisīja (to pat es kā neko nejēdzoša sieviete redzēju un sapratu), lukturus nomainīja pret kaut kādiem ķīniešu sū..., salika šķībi, greizi, uz iebildumiem, ka šitā jau nu neies cauri, pateica, ka kā maksā tā strādā, neko nevarot citādāk uzlikt un vispār, pašla ti. un daudzus sīkumus nevis sataisīja, bet vēl vairāk sačakarēja un i negrasījās neko labot, jo ''tas jau bija pirms tam tā''. tas viņiem netraucēja tāmē iebāzt kondiškas remontu pa pilnu cenu, bet neko nesaremontēt. neatceros vairs, kā to viņu apdrošinātājiem piestādīto tāmi uz rokas dabūju, bet zili brīnumi iekšā, cipars oi, oi, bet darbi bija ~1/3 no tā visa paveikti. tāpēc man tagad atkal negribās uzrauties uz tādiem pašiem krečuļiem. ok, šoreiz ir labāk, mašīna braucama, iespējams, ka sagaidu savu rindu un tikai tad dodu remontēt un tad jau ir cerība vien pāris dienas kājiniekos.

Danica

teite
Daugavas labo krastu, vislabāk Purvciems/Mežciems/Teika/Pļavieki, ok, centrs, vai kas vēl relatīvi tuvs jau minētajiem (ir man ļoti labs serviss Jaunmārupē, bet nu tas ir murgs, lai turp/atpakaļ nokļūtu bez auto).
Nu nav tas pilnīgi un galīgi nemaz tas gals, bet, ja tuvu ir vilciens uz Vecāķu pusi, vai 29.šķiet autobuss...., kas iet pa Jaunciema gatvi, tad ieteiktu Auto Sintiju. Pēc pieredzes, pēc atsauksmēm un pēc attieksmes. Viss bija ļoti labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18340837