Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piena alternatīva - kas labāks pie kafijas?

LielaBite

angelwing

Man arī pie kafijas vislabāk garšoja auzu piens, bet kā jau te meitenes raxtīja - gaumes lieta.

Meraki

No visām pieejamām piena alternatīvām, šķiet, būšu jau visu iemēģinājusi.

Konkrēti pie kafijas man garšo , ja lieku sojas pienu, vai ari saldais krējums uz sojas pupiņu bāzes, Alpro produkcijas kokosa pienu, rīsu pienu, lazdu riekstu pienu.

Kerija.

Es ari,laikam, busu izmeginajusi visus augu pienus. Manam garsas karpinam vistikamakie ir sojas,auzu,sojas-risu pieni. Ar mandelu ari garsigi,bet ilgstosi lietojot apnika.

teite

LielaBite
Ja alternatīvas meklējumi nav dēļ piena produktu nepanesības, tad personīgi man visjēdzīgāk garšo(ja) ar saldo krējumu. Kad netiku pie lauku un veikala ne vienmēr bija, vienu brīdi lietoju sojas sauso piena pulveri. Sākumā likās ok, tad nezinu kas, ber arī vairs nevarēju iedzert, likās ķīmiska garša. Tagad dzeru melnu un ir varbūt der kafijas šķirni pamainīt, a liekās par stipru. Man topā julius meinl.

man patīk rīsu un lazdu riekstu piens, kā arī kokosriekstu piens.

Mobile

Murrrkšķis es savulaik atradu sojas pienu pulverī. labums, ka var sataisīt nelielus daudzumus, nekas nebojājas.
Es mēģinu atrast tādu, ko var pa taisno bērt kafijā, bet uz visām paciņām rakstīts, ka nešķīst karstā ūdenī..

AnnaVP

Kur pērkat to sojas pulveri? Kurš labāks?

Vispār, ja kafija melna šķiet nedzerama, es arī ieteiktu pamainīt kafiju. Tagad tik daudz labu kafiju, ko pie mums pašiem grauzdē, pilnīgi cita garša kā paciņu kafijām

teite

Mobile
Superneto ir sausais sojas piens, bēru pa taisno , karstā kafijā izšķīda labi. Remdenā un aukstā sagāja kunkuļi, tad jāspaida ar karoti, lai izšķīst.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

astora

iesaku auzu pienu.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18341299