Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Piena alternatīva - kas labāks pie kafijas?

LielaBite

Gerbera

Kad bija tāda nepieciešamība, lietoju kokospienu.

Mata Hari

Man garšo kokospiens, bet no sojas pieniem arī ne visi ir garšīgi - tur teju visi pēc kārtas jāizmēģina, lai atrastu dzeramāko bez piegaršām.

Bet vispār jā - ieteiktu pamēģināt nomainīt kafiju, piemēram, skaties, lai ir vidējs grauzdējums un veikalā prasi kādu, kurai nav skābuma. Man tikko izbeidzās "garšīgā" kafija, nopirku parastu lielveikalā pieejamo un arī ne to sliktāko, bet atšķirība jūtama.

Ka jau citi teica, katram savs un kas vienam labs, citam negaršo. Man vislabak patīk auzu piens. Neesmu mēģinājusi, bet esmu redzējusi ieteikumus, ka Oatly Barista piens ir labs, tas ir speciāli kafijām, kapučīno un tādām lietām. Nezinu gan, kur LV viņu var atrast.

No piena alternatīvām man pie kafijas vislabāk patīk lazdu piens.

RunaaKaijas

Vislabākais, ko esmu mēģinājusi ir Oatly piens, kurš ir auzu piens tieši kafijai (pelēkā paka). Tam klāt ir stabilizators, lai kafija nesalaistu to kunkuļos.

Sveiki! Ja kāds no Jums lieto augu valsts piena alternatīvas, vai vismaz ir mēģinājis, lūgums, Esiet tik jauki un aizpildiet anketu! Pētu patērētāju attieksmi pret augu valsts piena alternatīvām.
Ja vari ieteikt vēl kādu forumu, vai vietu internetā, kur varētu izplatīt savu anketu, droši saki!
Pieejama: https://forms.gle/zajbgF5VDTY3dT3N8
Paldies!!!

LielaBite
Pamēğināju mandeļu - nepatika, kafijas garša nekļuva maigāka kā lejot parasto pienu.
Man patīk mandeļu un rīsu kombinētais piens, tīrais mndeļu arī nepatika...

Ļoti labs Alpro Barsita Mandelu savadak garšo ka parastais mandelu. Tagad rimi tieši atlaide

Papildināts 22.05.2020 17:24:

Barista

Materials: It is significant that the materials are of high caliber and have great similarity with various cleansers, additionally guarantee that they are anything but difficult to clean and that they demonstrate great protection from steady use and applied powers. read home cafetera opinions

renjchiks

Veikalā burka ir kokosa sausais piena pulveris, bet man vislabāk parastais crema piena pulveris

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18341299