Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ārpusdzemdes grūtniecība - mana pieredze

Marta_meitene

Marta_meitene

ElzaLe, jā, man ĀG atkārtojās pēc embriju transfēra... Tas gan notiek ļoti ļoti reti.

Mans ĀG stāsts. Septembra sākumā uzzināju, pie pirmā gaidītā bērniņa, ka ir iestājusies ārpusdzemdes grūtniecība. Atveda uz Stradiņiem, metotreksāta 17 tabletes lika izdzert. Aizcietējumi, kā rezultāta pūšas vēders un sāp. Nedaudz nelaba dūša, bet tas ir pagaidām arī viss. Šobrīd vēl guļu šeit. Pateikt kas ko kā būs ir grūti, bet tagad mani biedē un skumdina, ka gadu nevarēs mēģināt ieņemt bērniņu, tā jau ilgi mums gāja ar šo, un abi bēdīgi ka ir sanācis tā kā ir tagad. Bet paldies vīram, ka ir tāds atbalsts un plec un cenšas uzmundrināt. Pēc dienu skaita sanāk man šeit ir ceturtā diena pēc zaļu devas iedosanas. Sūdzību pagaidām baigu nav. Bet ja autore atļauj varu šeit paturpināt vēlāk savu stāstu, jo ka jau viņa minēja ir grūti atrast par šo rakstus. It īpaši ar metotreks tabletēm kuras ka izrādas dod onkoloģijas nodaļa. Kas sākuma sabiedē.

Ir sācies iekaisums. Dod antibiotikas. Bet viss pārējais pēc asins ainas ir labi. Temperatūra 37.2. Bet jūtos normāli. Dakters teica ka iekaisums ir bieža parādība tāpēc citiem profilaktiski izraksta antibiotikas. Bet pēc sajutām šķiet ka rītdien laidis mājas. Uribs tumši dzeltens esot ok. Un asiņošana ar spilgtam asinīm arī normāli. Bet neapgalvoju ka visiem tas būtu ok. Galvenais lai nesāpot! Rītdien tikai taisīs sonogrāfiju. Šķiet ilgi jāgaida. Bet hcg pirm zālēm bija 1700 tad ceturtajā diena 200 . Rītdien ņems jaunu hcg.

Kallasa

ddnnddnn
Izturību un veselību Tev

Mazinjaa

ddnnddnn
Turies. Šis viss smagi,bet tiksi pāri.

Ilziite_Ro

ddnnddnn
Iepriekšējā lapā ir arī mana pieredze, man metotreksāts nelīdzēja, pēc 4 dienu kontroles analīzēm HCG bija audzis, labi, ka Tavā gadījumā šīs zāles iedarbojās. Pēc tam kārtīgi parūpējies par savu imunitāti. Izturību Tev!

Paldies visiem par labiem vārdiem.
vakardien hcg jau bija 80. Sonogrāfijā viss labi. Izrakstīja. Piecas dienas jādzer antibiotikas, un desmit dienas kungim! Dakteres sacītais un norādījumi - mēnesi varot būt asiņošana, un nevar mīlēties, pēc puss gada iesaka aiziet pārbaudīt caurlaidību, un brīvības ielas ar kaut kādam putām, un tad var mēģināt jau atkal. Nav jāgaida gads. Aknas un nieres ir ne mainījušas, mati nav izkritusi, čūlas mute nav! Vispār daktere pateica, ka ļoti labi mans organisms ir pieņēmis zāles. Jo visādi brīnumi redzēti viņas pieredze. Bija stradiņos daktere Lesiņa. Ēst un dzert varu visu! Jāsaudzē sevi nevar trakot, skriet, iet uz pirtīm kādu laiku! Bet darbus varu atsākt. Teikšu kā ir! Tagad vismaz sirds mierīga, puss gads neliekas tik traki kā gads!

Papildināts 18.09.2020 08:11:

es visam kas saskarsies ar šo un uztrauksies, iesaku sākuma visu izrunāt ar dakteri, rēķināties ka parādīsies jaunas lietas ar ķermeni kas nav bijušas. Bet galvenais, uztvert visu viegli! Mani ne mirkli nebija sašļukums vai bēdas. Es to pieņēmu, kā dabas ātri atlasi! Kā vīrs teica, dabīgā atlase, varbūt augot dzemde un notiekot kā vajag, beigas atklātos slimības vai kas cits, tādēļ uztveru to tā, izraudājām to visu pirmajā dienā! Pēc tam, nav ko raudāt jāiet uz priekšu un ar pozitīvu skatu uz nākotni un viss būs! es domāju, ka šis man arī palīdzēja tik viegli ķermenim paņemt zāles un tik labi atkopties!

ddnnddnn

Vai driikstu jautaat, vai bija kadas pazimes, ka tev ir AG? Vai tikai pirmaja USG atklaja, bez jebkadiem simptomiem?

Piparkuucinja
Man nebija nevienas pazīmes. Jo šī bija mana pirmā grūtniecība, es ļoti ātri pieteicos pie ginekologa. Vienīgais dienā kad bija noteikta vizīte. Sākas tumši izdalījumi un ik pa laikam asas sāpes vairāk kā uz zarnām, uz anālo atveri. Bet citādāk konstatēja tikai usg, un stradinos sākuma negribēja ticēt. Un pārbaudīja. Jo hcg auga perfekti!

Papildināts 27.09.2020 21:38:

Piparkuucinja
Man nebija nevienas pazīmes. Jo šī bija mana pirmā grūtniecība, es ļoti ātri pieteicos pie ginekologa. Vienīgais dienā kad bija noteikta vizīte. Sākas tumši izdalījumi un ik pa laikam asas sāpes vairāk kā uz zarnām, uz anālo atveri. Bet citādāk konstatēja tikai usg, un stradinos sākuma negribēja ticēt. Un pārbaudīja. Jo hcg auga perfekti!

Papildināts 27.09.2020 21:48:

Ir laiciņš jau pagājis! Vienīgais ko esmu novērojusi, ir izteikta svīšana, kas iepriekš nav bijusi, bieži rodas tādas ka aizduses, it ka baigo slodzi būtu darījusi, lai gan tā nav! Bet visa visuma nu jau otra diena, kad ir beigusies asiņošana, lai gan Ginekologs ieteica izvairīties no mīlēšanās mēnesi, pārkāpu! Bet sapratu, ka labāk ieklausīties daktera un darīt visu ko liek! Bija nepatīkamas dedzinošas sāpes...

bet vispār, runājot par sajutām, jutos labi, gan fiziski gan emocionāli, gribu ātrāk sagaidīti šo periodu - seši mēnesi, lai varētu aiziet pie ārsta un mēģināt atkal.
iesaku nenokārt degunu, jo ka izrādas šādi notiek Un bieži, tikai par to baigi nerunās.
Es vairāk gribu stāstīt dēļ tabletēm. Lai ir skaidrs kas notiek... protams ne visiem vienādi. Bet tomēr
sava gadījumā esmu priecīga ka izvēlējos tabletes,jo kas zin kas ar otru olnīcu...

bet to noteikti vajag pirms tam ar ārstu izrunāt.
bet jā. Svīšana, pārlieku liela vēlme pēc tuvības, nedaudz sajūta it ka krosu būtu noskrējusi pēc nelielas piepūles. Tās kas strāda, iesaku pēc izrakstīšanas no slimnīcas neskriet uz darbu, bet vēl kādu nedēļu mierīga režīma, lai sadraudzētos ar ķermeni un saprast kas labāk un kas ne.
jo es varu teikt, es dikti uzvilkta,un grūti novaldīt savus dusmu uzplūdus. Bet tas laikam man. Tāpēc varbūt nevajadzēja skriet uz darbu.

Šodien ir pagājis mēnesis kopš lietoju metotrexatu.
Ik pa laikam ir nebijušas sajūtas ķermeni, nezinu, tas dēļ zālēm vai nē. Bet šodien izjūtu lielo emocionālu sagravumu, skumjas... ir žēl, ļoti... gribējās, lai viss ir savādāk, gribējās skaitīt dienas, nedēļas, mēnešus! Emocionāli ir pagrūti, bet viens mēnesis jau garām, vēl pieci priekšā! Grūtāk laikam ir tāpēc, ka par šo mēnesi runājot ar draugiem/ radiem, liekas, ka visiem ir bijušas kādas aizķeršanās ar pirmajam vai otrajam vai trešajām grūtniecībām, un liekas "kāpēc jūs nerunājat pirms tam" varbūt ja būtu zinājusi būtu viss bijis savādāk. Ir žēl, ka par šo un citiem gadījumiem nerunā, kad tikai Tu piedzīvo tad sāk runāt cilvēki Tev apkārt! Gribētos, lai es zinātu ātrāk par šādu variantu, jo reāli tikai uzzinot ka esmu stāvokli, uzzināju, ka pastāv šāda ārpus dzemdes. Pirms tam neko tādu nezināju, neko tādu neviens nebija teicis, nebija pat nojausma.
liekas stulbi, netaisni un negodīgi, ka es nevarēju piedzīvot to skaistumu ar pirmo! Parasti man likas, ka viss notiek skaisti, burvīgi, kā instagram bildītes, bet realitāte daudzas saskaras ar problēmām un skumjām beigām, un daudziem mēģinājumiem, un visu pārējo!
bet ko tur vairs, tāda ir tā daba, notiek visādas lietas. Ceram, ka ar nākamajam reizēm viss būs labi!
man ļoti noveicies, ka virs ir labs atbalsts,. Gan emocionāli, gan fiziski. Nebūtu viņa, es noteikti šo visu ņemtu savādāk pie sirds.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18342353