Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ārpusdzemdes grūtniecība - mana pieredze

Marta_meitene

tabidze

protams sēras, ir katram. Bet es neesmu 30-40 gadniece, kas gaida savu pirmo bērnu. Man ir tikai 23! Es savos 23! Nekad nebūtu iedomājusies, ka tas nav tā "satikās, vīrietis ar sievieti, abi veseli, apprecējās, un piedzima bērns

Lūk, ko nozīmē tas, ka skolā nav vairs veselības mācība kā atsevišķs priekšmets

Labi, tur nemāca gluži par ma & SA, bet tomēr...

kukainis

Man ir tikai 23! Es savos 23! Nekad nebūtu iedomājusies, ka tas nav tā "satikās, vīrietis ar sievieti, abi veseli, apprecējās, un piedzima berns".
Dzīvosi tālāk, un būs vēl ar visādām nelaimēm jāiepazīstas. Reizēm personīgi, reizēm caur tuvinieku prizmu. Kāpēc nestāsta? A tu pamēģini pastāstīt par savu pieredzi un drīz sapratīsi. Ir viens tāds posms, kurā katrs neveiklāks otra cilvēka vārds sāp un asaras rijot nesanāk pat noformulēt teikumus kur nu vēl izrunāt. Un tad ir tāds posms, kurā nelaime paliek tāla pagātne, jā, bija, bet nav aktuāli par to runāt, viss jau izbēdāts.

Izbēdājies kārtīgi.

Klau dāmas. Kam bija ĀG u lietojāt to Metotreksatu(ceru ka pareizi uzrakstiju). Es arī esmu no tām 'veiksminiecēm' kas to piedzīvo. Pagaidām vel gaidu vai zāles iedarbojās vai nē, bet nu ceru ka jā, negribās operāciju. Man sāpes bija minimālas kā uz MR un neliela smērēšanās kas beidzās nākamā dienā. Ja neaizbrauktu uz slimnīcu pat nezinātu ka ir ĀG. Bet man jautājums ir tāds. Kā jums bija ar asiņošanu līdzigu MR pēc zāļu izdzeršanas, man sākās otrā dienā. Dakteris teica ka jābūt minimāli, cits atkal īsti nevarēja pateikt kā jābūt, viena māsiņa saka it kā tā var būt, cita atkal nezin. Saprotu ka dzemdei jāatīrās. Bet kā jums?

Makonis2
Man esot slimnīcā nekas neasiņoja, viss sākās jau esot mājās. Bet man tur arī tas kritums nenotika tik strauji. Man toreiz teica, ka ja nelīst kā no spaiņa, tad viss ok.

Laala
Nu man nelīst kā no spaiņa, bet vakar bija recekļi. Bet šodien mazāk. Analīzes gan nezinu kādas.

Dāmas cik ilgi pēc ĀG jums tirijās? Neiedomājos pajautāt dokai, bet man jau sanāk nedēļu konkrēti tīrās.

Makonis2

Man teica, ka viss šis process, ja ar zālēm tad aizņem apmēram 2 mēnešus, kuru laikā kā saprotu var arī būt asiņošana. Man arī tagad apmēram nedēļu jau tīrās, bet sāka tīrīties jau pirms zāļu iedzeršanas.

Kā saprotu pilnībā organisms pēc tām zālēm pēc 6 mēnešiem atjaunosies, nu, lai varētu atkal domāt par bērniņu.

Tetrimela
Jā pēc zālu izdzršanas 3-6 mēnešus nedrīkstnpalikt stāvoklī dēļ viņu kaitiguma. Man pirms zālēm arī bija smērēšanās. Man šodien pēkšņi beidzās receklī un stipra asiņošana un ir minimāla smērēšanās. Bet dīvaini sāp sāns zem ribām un tieši tas kurā olvadā bija ĀG.

Makonis2
Kā Tu tagad jūties pēc zālēm?

Marite82 pagāja mēnesis kopš iedzēru tās zāles. Tagad jūtos ok. Pēdējo nedēļu tik sāku justies normāli. Iepriekš knapi kustējos, bija nogurums, sāpēja sāns ja kustos, bija spiedoša sajūta nierēs, šis viss sākās 8 dienā pēc zāļu izdzeršanas. Pat pēc keizariem tik slikti nejutos, bet te kā invalīds jutos, pat pa trepēm nevarēju uzkāpt uz 2 st, kustējos kā gliemezis.

Papildināts 15.05.2021 23:20:

Sēdēt pat nevarēju, bikses spieda. Uz slimības lapas mēnesi biju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18342353