Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ārpusdzemdes grūtniecība - mana pieredze

Marta_meitene

sunny droplet

Makonis2
Pirms plānot jaunu grūtniecību, ieteiktu pārbaudīt homocisteīna līmeni asinīs. Metotreksāts var būt ļoti toksisks katram trešajam cilvēkam mūsu populācijā.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Makonis2 pieredze lieku reizi apstiprina, ka tīrīšana un atkopšanās pēc tās ir vieglākā nekā pēc šīs indes.

sunny droplet
Dīvaini. Dokai jautāju slimnīcā vai var veikt kādas analīzes lai pārbaudītu metotreksāta līmeni, teica ka nav tādu analīžu.

Makonis2

Man arī 8 dienā pēc zāļu iedzeršanas sākās sāpes plus asiņošana. Bij drausmīgs nogurums, bezspēks un dulla galva. Bij grūti staigāt un sēdēt. Vēl tagagad esmu uz slimības lapas( zāles saņēmu 26.04) sāpes vairs nav tik lielas, bet labā puse vēl joprojām jūtīga.

Vai Tu jau biji uz USG pēc terapijas?

Marite82
Daktere pateica ka nav ko steigties uz USG. Ka lai tur viss mierīgi uzsūcās. Ja vēlēsimies censonēt tad var uztaisīt olvadu caurlaidības testu, bet nav obligāti. Teica ka vienkārši tā gadijās šoreiz, bet nu labāk es to testu uztaisīšu.

Makonis2
Es jau biju uz USG 18.05, un tiešām bija par ātru, lai tas viss uzsūktos vajadzīgs laiks. Tik ātri tas nebūs.

Marite82
Hormoni un prāts nomierinājās nedaudz. Baudu vasaru, atslēdzu sev smadzenesar darbu, bērniem, dārzu, sportiņu, tā lai nav brīva laika visu malt galvā un ar cerību gaidu rudeni.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18342353