Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ārpusdzemdes grūtniecība - mana pieredze

Marta_meitene

sunny droplet

Makonis2
Pirms plānot jaunu grūtniecību, ieteiktu pārbaudīt homocisteīna līmeni asinīs. Metotreksāts var būt ļoti toksisks katram trešajam cilvēkam mūsu populācijā.


Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...


Makonis2 pieredze lieku reizi apstiprina, ka tīrīšana un atkopšanās pēc tās ir vieglākā nekā pēc šīs indes.

sunny droplet
Dīvaini. Dokai jautāju slimnīcā vai var veikt kādas analīzes lai pārbaudītu metotreksāta līmeni, teica ka nav tādu analīžu.

Makonis2

Man arī 8 dienā pēc zāļu iedzeršanas sākās sāpes plus asiņošana. Bij drausmīgs nogurums, bezspēks un dulla galva. Bij grūti staigāt un sēdēt. Vēl tagagad esmu uz slimības lapas( zāles saņēmu 26.04) sāpes vairs nav tik lielas, bet labā puse vēl joprojām jūtīga.

Vai Tu jau biji uz USG pēc terapijas?


Marite82
Daktere pateica ka nav ko steigties uz USG. Ka lai tur viss mierīgi uzsūcās. Ja vēlēsimies censonēt tad var uztaisīt olvadu caurlaidības testu, bet nav obligāti. Teica ka vienkārši tā gadijās šoreiz, bet nu labāk es to testu uztaisīšu.

Makonis2
Es jau biju uz USG 18.05, un tiešām bija par ātru, lai tas viss uzsūktos vajadzīgs laiks. Tik ātri tas nebūs.

Marite82
Hormoni un prāts nomierinājās nedaudz. Baudu vasaru, atslēdzu sev smadzenesar darbu, bērniem, dārzu, sportiņu, tā lai nav brīva laika visu malt galvā un ar cerību gaidu rudeni.

Dāmas kam bija ĀG jums pēc tām USG pēc kāda laika bija viss ok? Man bija USG, dzemde nav viendabīga un dzemdē šķidrums. Usg specialiste nemāceja pateikt kapēc tā, pie savas dokas tik nākamnedēļ.

Varu padalīties ar savu pieredzi. Ginekologs 15/09 norādīja uz iespejamu AG labajā olvada, HCG analīzes to apstiprināja, bija 550. Braucu uz Gaiļezeru, pilnīga stresa, tur pa pāris h jau uzkāpa uz 720. Biju labs kandidāts methotrexate terapijai, jo sāpes nebija nekādas, nebija ati asiņošana. Būtībā viss tika atklāts pilnīgi nejauši. Ceturtajā dienā pēc injekcijas HCG uzkāpa pavisam nedaudz - 750. Kas tā varot būt. Galvenais, ka 7.dienā salīdzinot ar ceturto ir vismaz 15% kritums. Man HCG bija 475 jau septītajā diena. Ap laikam ceturto dienu sākās MR līdzīga asiņošana, bez sāpēm. Varbūt brīžiem pavisam nelieli krampji. Ilga apmēram nedēļu. Un nu jau kādu nedēļu nekas nav. Pašās septembra beigās 2 dienas bija reiboņi, kas ilga aptuveni pusi dienas. Stress vājprātīgs, šķiet, ka jūku prātā. Kaut HCG krīt, ir neizskaidrojama paranoja par katru jocīgo sajūtu ķermenī. 1/10 mans HCG jau bija 75. Tagad ir pagājušas 5 dienas, bet aizvakar piefiksēju, ka brīžiem pavisam nedaudz iesāpas lejā. Šķiet, ka bija gan vnk sapūties vēders, bet jau otro dienu pamanu minimālas sāpes tajā labajā sānā. Bet nedaudz - ieduras uz brītiņu un pāriet, bet sāku totāli panikot. Vēl neesmu lv un ir sarežģīti tikt pie ārsta šobrīd. Par visu ir bail, ja nu pacēlu kko nedaudz par smagu un man tagad kkas sāk plīst? Protams, diez vai. Bet tik grūti atbrīvoties no šīm bailēm.

Pie tam kas man to izraisīja - viens ārstes minējums sekojošs - nezinot, ka esmu stāvokli, gāju uz LPG limfodrenazas masāžām 3x nedēļā (kas vēl jo vairāk pastiprina aizdomas tieši šim variantam). Katras masāžas beigās ar to aparātu ar vibrējošu režīmu pāriet pāri ķermenim. Un ļoti iespējams, ka man ta apaugļotā olšūna aizdzīta līdz olvadam, kur vairs nav tikusi atpakaļ. Jo plānojot sīko pat nedrīkstot iet džakūzī.

Respektīvi, ieduras krūškurvī vai lejā labajā sānā man uzreiz bailes, ka kkas nav ok ar to olvadu, kaut HCG jābūt jau šodien vēl mazākam (man katru otro dienu bija vērojams apmēram 30-36% HCG kritums).


Kocins
Man HCG bija stipri augstāks, pec izrakstīsanas no slimnīcas un tad laikam pēc 5 dienām. Kopā 13 dienām man HCG bija 0. Paranoja man arī bija par katru dūrienu un sāpi. Kas man izraisija šo dakteri nemāceja teikt, iespējams divi ķeizari, iespējams ka alko ko biju lietojusi tusiņā, iespējams mans vecuma tuvu 40 gadiem. Ginikoloģe vispār pateica ka tīri sakritība. Džakuzī mumsnir mājas un parasti paguļu pāris reizes nedēļā, par to pat nebiju iedomājusies ka nevaru.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18342353