Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kuriozi

mango

mango

Varbūt tāda tēma jau ir bijusi,bet gribās pasmieties. Pastāstiet par saviem vissmieklīgajiem dzīves atgadījumiem.

12345

Manas dzīves kuriozi ir sākušies ar manu dzimšanu. Esmu bijusi pirmais patstāvīgi saņemamais bērns jaunam dakterītim- praktikantam. Nodaļā bija sanitāre, kas visiem jaundzimušajiem salika vārdus pēc savas gaumes. Tā kā es piedzimu sarkanmataina un mani saņēma jauniņš jehudiņš, tad man tika piešķirts vārds Jeruzalemes Dedzinātāja.

Nu, un tad tālāk tāpat tik uz priekšu. Līdz šai dienai.

.

mango

Jeruzalemes Dedzinātāja nopietni? Mani nosauca lelles vārdā mamma stāstija,manam brālēnam bija lella,kuru sauca.... tā arī mani nosauca par godu lellei.

Maksi

Iepirkamies kopā ar vīru, pēc saraksta ar iepirkumu ratiem virzoties uz priekšu. Parasti paralēli produktu aplūkošanai un krāmēšanai ratos runājam - par ko nu laulātie mēdz runāt. Tā kā toreiz iepirkamies palielākam pasākumam, biju diezgan iegrimusi produktu aplūkošanā. Toreiz runāju tikai es un pie sevis vēl nobrīnījos, ka nav jāstrīdas ar „navigāciju”. Šķita, ka vīrs stiepjas pēc arbūza, uz ko es teicu, ka tas nu gan mums nav vajdzīgs, jo mājas arbūzs jau ir, turklāt vēl viens viņa vēdera rajonā spiež kreklu. Pagriezu galvu un ieraudzīju, ka tas nemaz nav mans vīrs, bet svešs vīrietis, ar kuru kādas piecas minūtes biju runājusi un viņa ratos sakrāmējusi kaudzi produktu. Manējais kādu gabaliņu tālāk lasīja citronus.

12345

Jeruzalemes Dedzinātāja nopietni?
Jā! Un brālis man Jevdošlopans (tās pašas personas "krustīts" )

Papildināts 15.12.2016 22:56:

Kuriozi man likās, ka kaimiņrajona slimīcā (kur nācās piedzimt manam puikam, jo mūsējā dz. nodaļa bija aiztaisīta ciet uz sienu pārkrāsošanu) uz tualetes durvīm rakstīts "Ateja", bet uz jaundzimušo palātas- "Bērnu istaba".

Tas raisīja asociācijas ar milicijas bērnu istabu (bija toreiz tādas).

.

mango

Maksi-man arī līdzīgi gadījies,svešos ratos neko nekrāmēju,bet runāju gan a tas cilvēks stāv un smaida,atvainojos un aizskrèju

Papildināts 15.12.2016 23:09:

Jevdošlopans būs kā vīru kaitināt viņš mani par Broņislavu saukā dažreiz

Papildināts 15.12.2016 23:16:

Par vīru runājot. Tikam uzaicināti uz ballīti,es vairs līdz neturēju izsaucu taxi un bracu mājās,vīram ļāvu palikt. No rīta pamostos,viņa nav... Pieceļos,eju meklēt,pirmāmkārtam uz toaleti nu mazums slikti cilvēkam palika,tur nav,vannasistabā nav,nu labi,paņēmu telefonu,iekāpu gultā,zvanu viņam,dzirdu viņa zvana melodiju,hm.. savādi,telefons viņam bija līdzi.. Nu labi,zvanu atkal,eju meklēt,skaņa nāk no skapja.. Attaisu skapi a tur vīrs guļ Pārsmejos līdz nelabumam.

tigrabumbum

Lielveikalā, nogurusi pēc darba, kopā ar vīru. Vīrs nes iepirkumu grozu. Vienā brīdī tā kā pašķiramies. Viņš paliek pie zivīm, es aizblandos "pāri ielai" pie sieru stenda. Stāvu un pētu sieram sastāvu un vienā brīdīī man man ir sajūta, ka vīrs man nostājies blakus. Uzmetu acis grozam un piefiksēju, ka tajā ielikta mega paka ar tām krāsainajām stiklenēm, kuras es ciest nevaru ( sīči parasti piestūķē muti pilnu un tad aidā dauzīties un lēkāt pa gultu, pa māju, cits pa citu, ... Nu baigi nepatīk man, aizrīšanās risks). Tad nu es paceļu savu kaulaino pirkstu un bakstu pa tām stiklenēm. " Tu šitās nepērc, es viņiem tās nekad nepērku, vai tad Tu nezini, ka bīstami?" Un paceļu acis uz augšu!
....(!!!).... Protams, ka tas nebija mans vīrs! Arī tumšas bikses, ādas jaka... Sāku smieties. Protams, atvainojos tam apaļīgajam kungam, bet nu viņam ar humora izjūtu bija pagalam tūdīgi. Klusi pie sevis ķiķinādama, aizslīdēju pie vīra, kas jau mani sagaidīja un smaidīja no vienas auss līdz otrai.

Maksi

Ups! Mēs ar tevi uz viena viļņa!

Tev tikai vajadzēja manu feino "svešo vīrieti", tad tu dabūtu iekšās! Šitādu gājienu viņš toč nespētu sagremot.

mango

Atcerējos vēl vienu stāstu. Dzīvoju ar vecākiem vēl. Ciemos atbrauca brālis.Naktī pamostos no trokšņa,skatos,koridori gaisma spīd un kādš ložņā. Tad tāda ēna aizgāja uz toaletes pusi,stāvu,trīcu,sadūšojos,eju uz toaleti,attaisu durvis,a tur... stāv mans brālis vienās apenēs,gumijniekos un ar slotu rokās prasu-ko tu dari? Šis saka-žurku dzirdēju,ka ŠŅĀC saku viņam,ka mums nav žurkas,šis atkal pie sava,dzirdēja un viss Teicu lai iet gulēt un liekas mierā,ejam ārā no toaletes,šis atkal,dzirdēji? Žurka šņāc.. Tā nebija žurka,bet automātiskais gaisa atsvaifzinātais airwick

Maksi

tigrabumbum
tad man paveicās ar vīriešcilvēku jautrā noskaņojumā. kamēr mans laulenis lasīja citronus , tas svešais (pēc viņa vārdiem). svešais vīriec patiešām izskatījās tā, it kā būtu zem krekla noslēpis arbūzu. gluži kā manējais. tā sakaunējos mēs ar vīru parasti apmaināmies ar dažādām "laipnībām"; izšķirušies ir visi, kuri mums to paredzēja, bet ne mēs.

Zurka snac

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18343461