Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kuriozi

mango

12345

Nezinu, kāpēc un no kurienes mums, skolas vecuma bariņam toreiz, panesās lamu vārdi "govs mirāža" un "suņuburkšķu kastrolis". Bet panesās.

Mums mājās kaut kad ap to laiku bija nosprāgusi govs un, tā kā ēdama nebija, tad turpat pie dārza aprakta. Mazajam brālim, kurš pusaudžu vecumu vēl nebija sasniedzis un vārdu nozīmes bija šā tā "garāmejot" sagrābstījis, ilgi bija bail no tās dārza malas, kad sāka mesties krēsliņa, jo tur būšot "govs mirāža".

.

12345

Šis atgadījums ir aprakstīts Regīnas Ezeras "Baraviku laika dullumā", bet mans tēvs, kurš ilgus gadus nostrādāja par satiksmes autobusa šoferi, dievojās, ka tas noticis ar viņu, drusku pirms Kārsavas.

Taisīdams ciet aizmugurējās durvis, iespiedis netīšām vienam pasažierim tīkliņu ar āboliem. Pasažieris saucis: "Šoferīt, attaisi pakaļu, man kuli iespieda!"

.

ĢĀ doktorāts, akūtā stunda... Veca kundzīte jautā : 'Kurš pēdējais rindā pie Pētera?'

Braucot ar ričuku pa meža taku mani notrieca stirna. Kam pastāstu, nu baigi rēcīgi, bet man lauzts atslēgas kauls.

mango

Gājām ar vīru uz pilsētas svētkiem,ejam gar kebabnicu,gribēju teikt-gribu kebabu,bet pateicu,gribu bambuku

Papildināts 20.12.2016 11:13:

Par to kuli un maisiņu labs

12345

Vēl no šoferu būšanām. Rīga, vasaras svētdiena, 3.autobuss virzienā uz Bolderāju. Stāvam ar sīci pieturā, vedīšu bērnu pirmo reizi uz jūru. Autobuss pienāk tāds, ka šoferis sauc: "Kāpiet uz jumta, es nevaru durvis dabūt ciet!"

.

trompete

Čalim eksaminācijas komisija cita starpā prasa: No Kurienes pats nākat?

Atbilde: No ēdnīcas

(Domāts bija nu tur no Limbažiem vai Kokneses)

Basteta

Man simtiem stāstiņu, bet šo jau citā vietā iedrukāju, var tad te arī ielikt.

Mana audzinātāja pasauc mani pēc stundas malā un tā nopietni jautā - vai tev ir kaut kas pret matemātikas skolotāju? Es saku, ka nē, man nav nekas pret viņu, un tā ir taisnība, tā ir normāla skolotāja, kas vienmēr smieklīgi joko par iedomātu Kazimiru. Prasu - bet kāpēc tā jautājat? Viņa domā, ka tu mēģini viņu nolādēt!

Teikas izcelsme - man diez ko negāja ar matemātiku, kas rezultējās tajā, ka es kontroldarbos izpildīju pirmos vieglos uzdevumus un tālāk nespēju, vilkos uz 4-5 atzīmēm, un man bija garlaicīgi sēdēt un gaidīt, kad viss beigsies. Mums kontroldarbi notika nevis uz atsevišķām lapiņām, bet gan burtnīcā. Tad nu es pāršķīru kaut kādas lapas uz priekšu, kur man likās, ka skolotāja neskatīsies, un viegli ar zīmulīti sāku pierakstīt dzejoli, kurš jau ilgāku laiku man malās pa galvu. Problēma bija tajā, ka es biju izdomājusi savu rakstību, lai neviens nevarētu izlasīt manas dienasgrāmatas un dzejoļus, un es šo dzejoli rakstīju saviem burtiem, kas matemātikas skolotājai izskatījās pēc maģiskām zīmēm un... lāsta.

Black heart of innocence

Nu, nav lemts man...

Biju pašā vakarā aizbraukusi uz veikalu un nopirkusi ēšanai darbā salātiņus, kuri man labi garšo. Mājās krāmēju ārā pirkumus, salātu nav. Apdomāju un saprotu, ka būs mašīnā izkrituši. Pašā augšā biju uzlikusi. Pakaļ neeju, jo ārā jau tāpat kā ledusskapī.

No rīta, ejot uz autobusu, paņemu salātiņus. Maisiņā man vēl viena paprika un šokolāde. Ieraugu autobusu noķeramā attālumā, izdodas arī noķert. Šoferis labs, pagaida. Autobuss diezgan pilns, piestutējos pie aizmugurējām durvīm. Pieturā maisiņš ar labumiem noveļas no pleca un izkrīt pa durvīm. Kāpju pakaļ. Šoferis durvis aiztaisa uzreiz aiz manis. Maisiņš ir uz braucamās daļas, blakus ritenim. Saķeksēju, pacēlu. Šoferis labs, durvis attaisa, iekāpu atpakaļ. Sieviete, kam jau biju blakus stāvējusi, izbrīnīti uz mani palūkojās. Stāvu un saprotu, ka maisiņš vieglāks palicis. A salātu ta nav vairs iekšā...

12345

Pieaugušo izglītības centrs, angļu valodas klase. Anglija. Starptautiski raiba publika. Bijām novākusies ļoti runīga grupa- kā skolotāja no klases ārā, tā mēs tik ļerkstam par visu ko. Reizēm skolotāja mēdza pasviest mums sarunu tēmu un pati sēdēt un klausīties, kā mēs tur ņemamies.

Reiz pasvieda tēmu - versijas par cilvēka izcelšanos dažādas kultūrās, dažādas reliģijās. Mūsu indietes stāsta, ka cilvēks cēlies no Svētā Pērtiķa.

Kristīna no Valensijas tādā pilnas sirds balsī iesaucas: "Kas jums tur- reliģijas vietā darvinisms?!" Nabaga naivās indietes paliek nesaprašanā, ko viņām vispār teica...

Papildināts 06.10.2018 00:35:

Cita epizode tajā pašā klasē. Katram jāstāsta par savu valsti, pārējiem pēc tam jāatstāsta, ko uztvēruši, ko sapratuši. Viens sīks un ne sevišķi runīgs indiešu izcelsmes vīrietītis par Latviju, aizgrābtības pilnā balsī:

"Un tad viņi tajos svētkos... visu nakti... DZER ALU!!!" Tas tika pateikts tā- ar lielajiem burtiem.

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Man mājās nav interneta vispār un nekur. Kad dikti vajadzīgs, eju uz bankas filiāli vai pie draudzenes, parasti 1x mēnesī.
Nupat esmu iedzīvojusies bojātā loga furnitūrā, logiem vēl garantija un dzīvokļa saimnieks, kas pats ne LV, atstāja visu sarunāšanos un labošanu manā ziņā. Sazvnīīt to kantori grūti, eju fiziski turp, vienojamies. Kad visa labošana jau gandrīz aiz muguras, montieris man prasa e-pastu "turpmākai saziņia/izdevīgiem piedāvājumiem". Saku, ka man nav interneta, attiecīgi no manas eadreses viņiem maz labuma. Montieris skatās kā uz dinozauru un nedomādams sper ārā "bet jūs taču NEESAT TIK VECA, lai jums NEBŪTU INTERNETA!"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18343461