Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji 2017. gadā

Sandrusha

Slēdza Sandrusha: "Ir jau 2018. gads un jauna lapa atvērta ;)".
Sandrusha

Sniegots sveiciens visiem dārza darbu mīļotājiem Jaunajā Ugunīgā GAIĻA gadā, kas jau 2017. pēc skaita!

Lai dabas māte un laika apstākļi mums arī šogad vēlīgi, lai izdodas iecerētais un aug griezdamies, lai nejaukie mošķi un slimības dārziem, siltumnīcām un balkoniem iet ar līkumu!!!

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Lai sarunas raisās!

Pati pašlaik esmu lielajā plānošanas laikā, kad liela daļa sēklu ir sagādātas, pārējās pasūtītas un vēl par daļu sortimenta ir tikai idejas..

Arī šogad ir gana daudz neizlietotu no iepriekšējiem gadiem. Bet tie pirkstiņi uz jaunumiem tā niez, tā niez, ka nezinu, ko atkal lai dara .

Just keep smiling!

Sandrusha

Saprotu, ka esi profesionāla tomātu stādu audzētāja! Tā kā esmu savu īsto tomātu meklējumos (lai būtu garšīgi un neslimotu - pamatprasības) ai nevarētu padalīties ar savām top 5 šķirnēm, kuras pati audzē! Iespējams, ka tēma malta un malta, bet nu tomēr!

klēra

Sandrusha
Nāku pie tevis pēc padoma. Jau rudenī prasīju, bet neviens zinošs neatradās, kas varētu ko ieteikt. Varbūt tu zini, kas pie vainas, kāds mēslojums trūkst. Sīkāk bildes un aprakstu par pupiņām biju ielikusi te . Pagaišgad izeksperimentējos visādi, bet bez īpaša rezultāta.
Līdzīgi ir arī ar bietēm. Lapas kļūst līdzīgi plankumainas un pūst nost. Pirmajā gadā man viņas bija rūktas, bet tad man ieteica pamēslot ar kaļķi(ieraku dolomīta miltus) un otrā gadā bija tiešam saldas. Domāju jau, ka vismaz vienu vainu atradu. Taču šogad atkal , neskatoties uz to, ka rudenī ieraku dolomīta miltus, bija izteikti rūktas un tā problēma ar lapam ir katru gadu, švakas un vairak sarkanas un plankumainas nekā zaļas, veselīgas. Mēsloju ar visu to pašu ko rakstiju jau par pupiņām. Lieku uz to ka jau no pavasara kaut kas baigi pietrūkst , bet kas?

Es esmu apņēmusies šogad nepalaist garām to brīdi, kad siltumnīca kļūst par džungļiem...

Agresīva vabole

Doora

Jau vairākus gadus stādot rozā tomātus esmu secinājusi ka tie man garšo vislabāk. Esmu mēģinājusi Tomimaru Muchoo , Pink rock un vēl vienu, bet tam neatceros nosaukumu. Jāsaka ka aug labi un ražo arī teicami. Šogad esmu nolēmusi pamēģināt Mamoru. Esot jaunums un dikti garšīgs. No mazajiem ķirštomātiņiem pagajušā gadā ļoti garšīgs mūsu ģimei likās Golden Pearl. Salds un ļoti ražīgs. šogad arī būs manā sarakstā.

klēra

Doora
Šogad esmu nolēmusi pamēģināt Mamoru. Esot jaunums un dikti garšīgs.
Tu vadies tikai pēc tā kas sēklu aprakstos teikts? Es esmu vēl tikai šķirņu izvēles priekšā, bet Mārupes lapā to or tik daudz, ka netieku gudra, kuras ir tās dažas šķirnes, ko izvēleties. Izrakstītas man krietni vairak ka vajag, jaskatās ko atmest, bet pēc tiem aprakstiem tomēr grūti saprast.

Man līdz šim ar rozā tomātiem neveicas, jo nevaru atrast to, kas labi ražo un labi garšo. Labprāt uzzinātu kādus ieteikumus no personīgās pieredzes.

AnAnna
Man patīk Pink Rock!

ilzesk
Es nupat izsērfoju Mārupes sēklas. Saliku grozu un secināju, ka man vajag visam kaut kādu rūpniecisko siltumnīcu uz 500 kvm ...

Tad nu tagad šķirošu... Tas Pink Rock arī bija sarakstā, tam no tevis tika + žetons...

AnAnna
Nu jā, man jau ar tā gadās, jo vietas ir tik cik ir! Šoreiz strikti pieturējos pie saraksta, negrābu neko lieku!

Es darītu Tavā vieta, tā, ka ņemtu pa 3 sēklām izmēģināšanai no šķirnēm, kuras uzrunā! Un tad redzētu, kas patīk, kas nē! Tāpēc man patīk Mārupes sēklas - nav jāņem visa paka, tad žēl mest laukā, bet stādīt ar vairs nav kur! Nu murgs kaut kāds!

Un tā kā tās ir profesionālās sēklas, tad ja speciāli kaut ko nenopūdelē, tad principā uzdīgst VISAS!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18345551