Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

elektriķi

Zeva

Zeva

Vajadzīgs labs elektriķis kas pārvilktu elektrību lauku mājā ,netālu no Jekabpils

Zelta_grauds

Viss notiek!

Sveiki!Mans vīrs ir elektriķis, mēs dzīvojam pie Pļaviņām.Ja kas,tad varu iedot kontaktiņus

Danica

Zelta_grauds
Bet vispār iesaku mājas kabeļiem laist klāt tikai sertificētus speciālistus
Sertifikāts, tas, protams ir skaisti....daudz arī liecina par cilvēka mērķtiecību, taču iekšdarbiem tas nebūt nav noteicošs. Sertificēšana ir aktuāla tiem, kas vada būvdarbus vai izstrādā projektus. Labs ierindas elektriķis var būt arī bez sertifikāta. Jo sevišķi tagad, kad, šķiet, tos dod tikai pēc augstākās. Turklāt nereti sertificētais speciālists pats nebūt neko nedarīs, bet noalgos strādnieku. Maksāsiet algas abiem, bet tam vienam tikai par to, ka ir sertifikāts.

Iespējams, jāliek uz izolatoriem kā senos laikos. Pa virsu, nevis iestrādāti sienās. Tagad tas ir stilīgi. Tādus pārdod veikalā. Un pītos vadus arī pārdod. Un glītus slēdzīšus.Tik padārgi. - Vintage.

To visu var izdarīt katrs sakarīgs vīrietis.

Tātad ne tu, pajoliņ

Neciešu stulbas zosis un nekauņas, kurām vienmēr saku visu acīs.

zemenes

Pukpuruks
iedod man vīra kontaktus, man arī vajag elektriķi

Zemenes
Jums CP

Arī interesē elektriķis, būtu labi strādajošs firmā ar sertifikātu, kategoriju, vai pensijas gados, kas Rīgā dzīvoklī brīvdienās var apskatīties problēmu - vecie vadi, jaudīgs patērētajs, silst drošinātaji, izsit laukā

mob. 22105655 sms

BLOGS :  http://ej.uz/o7vw

gamza

Varu ieteikt savu elektriķi, ja interesē, info nosūtīšu profila e-pastā vai CP. Elektriķa pakalpojumi nav lēti, bet mani interesē kvalitatīvi paveikts darbs un diennakts avārijas serviss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18345657