Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Endometrioze un grūtniecība

somnium

Man LA taisija cita iemesla dēļ,beigas izrādījās ka endometrioze. Šprices vajag lai tik ātri tas viss neatgriežas. Man gadiem sapeja labais cirksnis. Pumpas arī. Pec operacijas pazuda

somnium Pēc kādām analīzēm tev endometriozi konstatēja? Es arī pirms vairākām dienām veicu ultrasonogrāfiju, slēdzienā palika uz jautājumu zīmēm..šī diognoze. Veicu arī analīzes uz Ca 125, viss normā, bija 12, tadag gaidu vizīti pie ārsta.

brinumsg
Apstiprināta nav, mana ginekoloģe minēja to kā iemeslu, kāpēc mums līdz šim nav izdevies. Visi simptomi arī norādot uz to (sāpīgās, stiprās mr, smērēšanās)
Tagad padomājot, neapmierināja dakteres plāns - lietot ok. Kas tobrīd varbūt simptomus mazināja, bet ne cēloni. Tāpēc laikam jābūt uzstājīgākai un jāveic LA. Cik saprotu tas arī ir vislabākais veids kā savest tur visu kārtībā

Padalīšos ar savu pieredzi,mēs ar nevarējam diezgan ilgi tikt pie bērna,tajā laika gāju pie valsts apm.daktera,kurš apgalvoja ka divi gadi tas nav rādītajs uztraukumam.Tad nomainoju dakteri un aizgāju uz privāto klīniku.Tur uzreiz dakterw sonogrāfija teica ka ir endometrioza-deļ kurās iespējams nav bērniņa.Bija izrunāts rīcības plāns ka pēc mēneša endomentr.būs tad veik LA.Protams neizsūcas,biju pierakstīta uz operāciju pirms kurās bija jāustaisa analīzes ka neesmu stāvokli(jo daktere teica lai meiģinām vēl piems operācijas)Nu un ka jūs domājod saņemot analozrs rādas cipari ka esmu stāvokli'biju tik priecīga līdz brīdim kad uzvanīju dakterei ,viņa teica ka cipari nav mo labajām lai atrodu kādu usg kuru var veikt tajā padā dienā,jo mana daktere nebija Latvija.Atradu Veselības centra-tur daktere usg spskatas un pazoņo ka tur ne ka nebūs un vispār vēl nav zināms vai hadījuma av ārpus dzrmdes grūtn.Saku raudāt...un to es neauzmirsūšu nekad ka daktere no vesel.centra 4-saka man....-A jūs ko gribējat paturētbērniņu!....bijy šokā par tādiem vārdiem...ja sievieye raud...varbūt tomēr gribējy bērnu....gāju pa ielu un raudāju...gāju un ne ko neredzēju zem kājam...braucu mājas ar autobusu un domāju...dusmojos kāoēc citiem ir un man nav.....Tad operācijas datumu ar savu dakteri pārcelam,viss bija iztirījas pats.Izoperēja LA un tad kad bija jāiet uz apskati daktere teica ka ir divi varianti ko pēc operācijas jāveic lai neatkartojas endomentr-1.jādzer stiprās zāles vai jāstrada uzreiz pie bērna...bija iedots laiks pārdomām.Es izvelējos strādat pie bērna...un ziniet pēc īsa laika pueteicās bērniņš.Ta ka tā...bet ir lietas ko esmu sapratusi....bevar dysmoties uz citām ar vārdiem kāpēc citiem ir un man nav;nevajag pārak daudz un iespringst-jo pirms tam pirms katrām mēnešreizēm-likās ka esmu stāvokli,ka aizkavējas ta skrēju pēc testiem....Aizmirsu piebilsts ka arī vīram vajdzēja uz analīzem...Ta ka ksut ka tā....vēlu autorei un arī citām meitenēm tikt pie bērniņa un galvenais uzticēties arī iekšējai intuīcijai.

mazcepums

Man endometrioze 4.stadijā. LA 19 gados, tad zoladex 4 mēnešus. Palika vieglāk uz dažiem gadiem, bet tik un tā neesmu darbspējīga vienu dienu mēnesī, kad ir MR. Ņemot vērā, ka ārste (privātais ārsts) ieteica labi ātri plānot mazos, saņemamies un 24 gados sākam plānot. Četru mēnešu laikā paliku stāvoklī, neko īpaši nedarot, tikai dzerot PregnaCare Conception vitamīnus. Vienīgais mīnuss, ka grūtniecības sākumā sākās lielas problēmas ar progesterona līmeni, kas bija kritiski zems, līdz sāku lietot progesterona tabletes. Papildus arī problēmas sākās, kad vēders palika lielāks - sākās rētaudu stiepšanās, un sāpe bija tāda, ka nevarēju normāli ar kājām aiziet līdz blakus veikalam. Nācās darbā mainīt strādāšanas režīmu, sāku strādāt no mājām. Nu tā. Vienkārši sakot, sākot ar piekto grūtniecības mēnesi biju galīgi gar zemi - baigais tonuss, visai lielas sāpes, bet bebim viss okej. Izmantoju visus atvaļinājumus un B lapas, saskaņojot visas darba lietas, lai varētu ļoti laicīgi sākt dekrēta atvaļinājumu. Kaut kur 7.mēnesī rētaudu sāpes pārgāja, bet tonuss joprojām palika. Kaut arī solīja dzemdības pirms laika, beigās mazais nelīda laukā līdz pēdējam brīdim - 41.nedēļā piedzima pilnīgi normālās dzemdībās. Tā kā viss var būt okej, esiet optimistiskas!

Nu runājot par progesteronu zemu tam nav ne kāds sakars ar LA,man nekādas sāpes grūtn.laikā nebija.

Paldies meitenes!
Esam sapratuši, ka "nevajag iespringt" zāles šoreiz nederēs, ir jāsāk meklēt cēloni, ko iespējams atklās LA.
Man ir bijusi apendicīta LA, tā kā no pašas operācijas nebaidos. Arī zāles, kuras pēc tam jālieto būs tikai pašas veselības labā, tā kā ceram uz pozitīviem rezultātiem

Jums noteikti izdosies,galvenais kabas domas

Kas ir LA?

Liliāna

Laparoskopija

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18345953