Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Endometrioze un grūtniecība

somnium

Gincha

Mans stāsts ir nedaudz līdzīgs Nikola1984. Gāju pie vienas dokas, kas teica, ka līdz gadam censonēt ir ok un, ka viss ir kārtībā(ne reizi mani nenosūtot uz usg vai kādām analīzēm). Nomainīju doku, aizgāju pie privātās, kur jau pirmajā usg atklājās olnīcu cistas un endometrioze. Tā pat asaras bira, norunājām LA datumu, jo mana doka arī pati viņas veic. Laikam atslābums, ka bērniņa plānošana jāatliek uz pusgadu, deva savu un dienu pirms operācijas skrēju pie dakteres ar pozitīvu grūtniecibas testu. Cik daktere bija priecīga, uzreiz zvanīja anesteziologam un priecīgā balsī teica, ka operāciju atceļam. Grūtniecība ārstēja gan endometriozi, gan cistas un pēc meitiņas piedzimšanas viss bija pazudis. Nu gan pagājuši gandrīz 3 gadi un cista ir atpakaļ, bet salīdzinoši neliela, endometrioze gan nav atgriezusies.

Gincha

Ceru uz tadu pašu rezultātu kā Tev! Jo man ar daktere teica, ka dzemdībās dzemde iztīrās un tas palidz pie endometriozes.

Sveikas! Es arī dikti vēlos bērniņu,bet kad sāku pie tā strādāt atklāja endometrijas hiperfāziju. No sākums atteicos no hormoniem un no abrāzijas,bet palika sliktāk endometrijas slānimis bija dikti liels un mr ilgas. Tad manuztaisīja histeraskopiju laikamtā saucs procedūru ar pilno narkozi tur atklājās polipi kurus izņēma un uztaisija abrāziju. Bija doma,ka paliks labāk un varēs taisīt bebi. Bet pec mēneša andometrijas slānis atkal bija ļoti virs normas. Tad dr Teica stop bebim un izrakstīja stiprus hormonus Vissnte jādzer 3 mēnešus. 3.februārī būs pagājis šis laiks un eju pie dr ar cerību,ka būs labāk un būs cerība uz bērniņu!

AYLIE

Es laikam kaut ko nesaprotu, man neviena usg neredz endometriozi, sataustīt ar nevar. Ca 125 aug, jutos drausmīgi, sāpes, vēdera problēmas nebeidzamas, nogurums tāds it ka man būtu 80 gadi. Kādai šādas blaknes bijusas? LA būs pēc mēneša tikai, daktere lava censonet, taču bail, ka pēc apaugļošanas nepaliek vēl sliktāk. Laikam viss par pusgadu jāatliek (( kādai ir bijušas izteiktas cedēt problēmas ar šo diagnozi?

Neesmu dolārs, lai visiem patiktu...

Aykie
Man viss sākās ar nogurumu bezspēku eju gulet jau pirms 21:00 jau kādu pus gadu. Man gan kā jau iepriekš rakstīju diagnoze ir endometrijas hiperfāzija un uz LA neviens nesūta tiek liek dzert hormonus.
Sāp vidu laiku vēders kreisais sāns,pašajūta nomācoša.
3.feb eju pie dr būs pagājuši kopa jau 6 mēn kopš ārstējos

Ms.Ziedi

Lasu un brīnos.Jo to vai ir endimetriozes perēkļi vai endimetrioze-var redzēt tikai lapraskopijas laikā.

Ms.Ziedi
Man taisīja histeraskopiju kuras laikā arī arī dr teica,ka visu redzun pie reizes arī likvidēja polipus un veica abrāziju.pēc tam bija hormonu kurss. Man LA pat netika piedāvāta..

Ms.Ziedi

Reichela histeroskopija arī skaitās operācija.Pareizi.Bet es par usg brīnos.

Ms.Ziedi man ari bija histeroskopija šai problēmā

Danko
Tev pēc operācijas palika labāk?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18345953