Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Endometrioze un grūtniecība

somnium

Pec operācijas IVF Rīga es dzeru dufaston ari lai neataug nekas un tagad gaidu berninu .

Man usg parādijas tikai ļoti biezs endometrijas slānis ,bet histeraskopija parādijas daudz daudz mazi polipi kurus vajadzēja likvidēt

Papildināts 27.01.2017 21:14:

Es pec operacijas dzeru dufastonu divus menešus no 15 -25 cikl dienai bet endometrijas slanis uzauga atkal tad izrakstija Visante hormonus

Papildināts 27.01.2017 21:16:

No šiem hormoniem mr uz 3 men pazuda tagad ceru,ka dr teiks ka viss labi un varu beigt dzert zāles gaidīt mr un tad tikt pie bebuča

Nu vienk aizej pie auglības ārsta ja neizdodas viņiem lielāka pieredze , zāles utt

Ms.Ziedi

Reichela es Tev arī ieteiktu uzticēties auglības dr.tomēr.Vińi zinošāki.
Mans stāsts īsumā: atklāja cistu palielu.Sūtīja uz LA.un tad atklāja Endimetriozes perēkļus uz abām olnīcām.Potēja 4 mēn.hormonus/Diphereline/.Toreiz neuztvēru laikam nopietni to, jo info trūka-kas ir Endimetrioze.Parastais dr.neizskaidroja sekas.Gāja gadi.Plānojām mazuli.Pēc 4 gadiem sapratu, ka kaut kas nav..gàju uz LA atkal.Un Endimetrioze jau atkal.Tikai šoreiz..paliku bez 1 olnīcas un 1 olvada.saēda.Jutos drausmīgi..sagrauta! No hormoniem atteicos.Plānojām mazuli.
Bet mans stāst ir laimīgs, jo pie bērnińa izdevās tikt.

...

Ms.Ziedi

Bet zinu meitenes, kuras stāvoklī palika jau nākamajā ciklā pēc LA. Tā, ka domāsim labas domas!

Lasu un brīnos.Jo to vai ir endimetriozes perēkļi vai endimetrioze-var redzēt tikai lapraskopijas laikā. Ko tur brinities, mana gadijuma arsts izchamdod vederu un dibengalu uzreiz sajuta, ka ir perekli un ar LA palidzibu tik redzeja vai ir izplatijusies talak, respektivi , kas daras ar urinpusli un zarnam.

No sakuma ari brinijos, ka to var pateikt bez LA, bet redz, ka var!!!

Ms.Ziedi

kriiish Tad paveicies Tev ar dr. Ļoti dīvaini, ka man neviens dr.nekonstatēja neko.Tikai mierināja:jūs vēl jauna! Atnāciet pēc gada.

Danko Ms.Zieds
Man ir dr EGV klīnikā,kas ir neauglības ārstēšanas iestāde it kā labs dr
Man tik uztrauc kāpēc LA nav man piedāvāta
Bet 3.feb iešu tad uzdošu šo jautājumu

Ms.Ziedi Cik liela cista bija? Man arī usg atklāja cistu ap 3 cm x2 cm, tagad gaidu vizīti pie ārsta. Pie kāda ārsta ņēmi ārā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18345953