Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Endometrioze un grūtniecība

somnium

Karlina
Man usg bija 20 c.d. un endometrijs 13.0. Nemāku teikt, kad vajag abrāziju, kad LA, jo pašai tādi procesi nav veikti. Pēc 3 mēnešu OK lietošanas endometrijs bija 6.5.

Kas tas ir par ārstu, kas uz tausti spēj noteikt endometriozi? Man šķiet, ka man ir, bet ārste saka, ka nevar būt, jo nav smērēšanās.

Lindena

Vestai
Tas pats Dr.Vītols, kuru jau minēju Jūsu tēmā, lieliski spēj uz tausti noteikt endometriozi un tās aptuvenos apmērus. Jā, dārgi, bet viņš šajā jomā ir labākais Latvijā. Starpcitu, man arī nebija nekādas smērēšanās, tikai reizēm sāpīgas un spēcīgas mr.

somnium
Tad sanāk, ka man ir lielāks tas endometriju slānis kā Tev... Bet man nav smērēšanās, MR vienmēr laikā un tās nav sāpīgas. Redzēs, nākošnedēļ, vai būs mazais pieteicies, vai atkal nekā...

Karlina

Man arī nav smērēšanās, bet mr sāpīgas un ilgas

Katrai jau tie simptomi savādāki, vai var nebūt vispār.

Veiksmi sagaidīt ||

sveiks, arī es esmu šīs nelaimīgās slimības upure. 2 operācijas, un jau pēc pirmās smagi ietekmēta bija viena no olnīcām, par kuru Dr Vītols teica, ka diez vai kādreiz spēs pildīt savu funkciju. Otrā olnīca endometriozes rezultātā arī ļoti slinka, un rezerves mazas. Līdz ar to pat ar IVF cerības sagaidīt brīnumu bija nelielas, jo olšūnu ražošana ļoti maza. Bet, ar otro IVF mums izdevās dabūt olšūnas ko apaugļot, un nu viens brīnums spārdās uz nebēdu puncī un nu jau sāku beidzot tam noticēt un to aptvērt, ka beidzot pēc ilgiem un srežģītiem cenšanās gadiem tas ir noticis. Tāpēc meitenes, nepadodaties, nezaudējat ticību, brīnumi tiešām notiek!

Tik vajag lielu lielu pacietību un mīļotā atbalstu...

Kopš decembra censonejam, pagaidām nekā Tikko gripu vēl pārslimoju. Nakosmenes, ja nesanāks, aizdosos lidz dakterei, aprunāties par saviem usg rezultātiem, redzēs ko viņa teiks. Laikam savos 32 gados esmu jau veca un slima

Sveiki!

Paceļu šo tēmu (atvainojos, ja bija jau jānakas - nepamanīju).

Esmu rindā uz MA, taču man vienā olnīcā ir liela endometrioze un otra arī nu jau aug ciet. Biju pie dakteres, un ar domu glābt, ko var saglābt, man izrakstīja OK - lindynette, kā arī tabletes iekaisuma ārstēšanai. Tagad lasot domāju, kāpēc netika runāts vispār par tādu varinatu kā LA?
Ir kādai bijusi līdzīga pieredze?

Keituks
Tev olvadu caurlaidības pārbaude tika veikta?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18345953