Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur pirkt sadzīves tehniku

viedais

It kā banāls jautājums, bet kurš ir iedziļinājies, sapratīs jautājumu.
Interesē, piem., cepeškrāsns. Konkrētam vienam modelim cenas atšķiras iespaidīgi gan veikalā, gan interneta veikalos. Sākot rakt dziļāk, izrādās, viena ražota Polijā, cita Vācijā, cita vienkārši EU... lai ko tas arī nenozīmētu. Veikalnieki parasti vai nu klusē vai kaut ko atņurd vai viens otrs pat reāli sāk nervozēt.
Vai kāds zin, kur reāli viņi visi tās preces rauj? Vai ir viena konkrēta noliktava, no kuras ņem praktiski visi vai tomēr katrs mazākais interneta sīkbodnieks meklē savus kanālus un ved pats? Ja piegāde ir uz nākamo dienu, tad visticamāk, ka aiziet un pagrābj konkrētā slepenā noliktavā. Kāds teiks, ka sīkbodnieka garantijai nevar ticēt? Bet garantiju jau tāpat dod kaut kādi autorizētie pārstāvji, kur problēmu gadījumā sīkbodneks nosūta un pat neklausās vairāk.
Lūdzu konkrētu pieredzi un ieteikumus.


Garantijas remontu veiks officiālie servisi konkrētam zīmolam. Ja bail par sīkbodniekiem, var tak papētīt cik ilgi šie darbojas. Risks ir tad, ja kaut kas saplīst nesataisāmi un vēlies atpakaļ naudu.

Sākot rakt dziļāk, izrādās, viena ražota Polijā, cita Vācijā, cita vienkārši EU... lai ko tas arī nenozīmētu.
Diemžēl ne vienmēr var uzticēties tam, kas rakstīts Ineta bodes aprakstā vai pat pie preču apraksta bodē, kur īsti ražota, sapratīsi, kad dabūsi konkrētās lietas dokumentus. Reizēm šķiet, ka preču apraksta ievadītājs met metamo kauliņu un tā izvēlas, ko ierakstīt pie ražotāja datu bāzē.


Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Nezinu. Visu tehniku(sākot no plīts un ledusskapja, beidzot ar TV un saldētavu, no PTA. Vešmašinu ar ieteica-saka, likta ITA rūpnīcā, bet šitā turkos. Iebilžu nav, viss rūc un nav nācies vilties.

Papildināts 02.02.2017 21:43:

Jā-maksājot cash var nokaulet cenu


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

PTA biju. Bet cenas pta.lv vienalga saldākas. Jautājums šīs firmas sakarā drīzāk, kāpēc viņi viens no otra it kā norobežojas, lai gan tā ir viena un tā pati firma? Interneta versijā tirgo pelēkās lietas?


Bet es tev saku-PTA veikalā dabūju i-neta veikala cenu un papildus -5€ , būšu godīga-mans vīrs to dabūn gatav, bet es nozverējos ar viņu neko vairs pirkt kopā nebraukt , tā kaulēties pat turki nemāk


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Katram savs

viedais
lai gan tā ir viena un tā pati firma
Kāpēc domā, ka ir viena un tā pati?

Man viņu cilvēks (neatceros, no kuras no firmām) kāreiz teica, ka ir divas dažādas firmas.Tas būtu kaut kāds viltīgs mārketinga triks?

Vai kāds zin, kur reāli viņi visi tās preces rauj?
Jautājums labs. Atbildi nezinu. Parasti pērkos kādā no lielajiem zināmajiem ineta veikaliem.

Papildināts 02.02.2017 22:15:

Tas tāpat kā veikals 220 Lāčplēša ielā (pat nezinu, vai vēl pastāv). Viņiem nav nekāda sakara ar 220.lv, to skaidri zinu.

www.pta.lv

SIA "PTA"
Reģistrācijas datums: 24.03.1998.
Reģistrācijas Nr. 40003386198
PVN maksātāja Nr. LV40003386198
Juridiskā adrese: Ganību dambis 40C, Rīga, LV-1005

https://www.facebook.com/ptaveikals

http://company.lursoft.lv/pta/40003386198


kristel

Arī pārsvarā izvēle par labu ir PTA. Nesen pirku tvaika nosūcēju, gribēju pirkt citu, ieteica vēl labāku, jaudīgāku un lētāku. Tagad uz trauķeni skatos, ka arī būs turpat jāņem, plus salīdzinot cenas - pie viņiem pat lētāk nekā citur tas pats modelis.

Papildināts 07.02.2017 15:04:

Atlaidi dod arī bez "turku muldēšanas iemaņām"


visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Kristel
Atlaide manu vīru neapmierina, viņš grib par velti , vešmašinu no 270 nokaulēja uz 220€ , tici man-kurš katrs to neizveiks. Teātris.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская


Sūtījām caur vienu mazo bodi (par šiem bija reālas atsauksmes no n- tajiem draugiem, kuri arī tur iepirkušies), paši viņi to preci arī ved. PTA (internetbode) sarēķināja par to pašu preci par 500 euro vairāk.

Pēdējās izmaiņas: Kriksis1, 08.02.2017 08:08.


Kriksis1

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346827