Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur pirkt sadzīves tehniku

viedais

Es pirms pirkt lielāku un sarežģitāku elektroierīci uzzinu, kur konkrētais modelis ražots. PTA tā arī pateica, gribat Vācijas modeli tas maksās krietni vairāk. Tāpēc izvēlos Elkor (pēdējā laikā bieži atlaides), vai internetveikalu kurš var garantēt, ka prece ko pērku būs likta kopā piem.Vācijā (favorīts tomēr ir dārgākaiss X-net veikals, bet uz atlaidēm eiro turp vai šur nav tik būtiski). PTA neizvēlos.

PTA ir diezgan lieli slīpmaņi. Nu un paši viņi importē kaut kādus brīnumus, kurus aktīvi mēģina mārketēt

=======

Man arī problēma. Ģimene pieprasa jaunu veļeni. ~ 10 g vecā AEG vēl joprojām mazgā, bet regulāri kaut kur uzplēš smalkos tekstilus. Nu parādās tādi sērkoka lieluma caurumi maigos audumos

Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties ?

vajag daudz, mazgājam katru dienu, citreiz pat 2 X

Žāvēt nevajag

Esmu tikai sapratis, ka nevajag dzīties pēc A +++++++++, jo tās reali noskauž ūdeni. Nu piesvīgušai blūzītei būs ok, bet sīko smilšukastes uniformas bez ūdens neatmazgāt

Nu mana Bosch ar pāriti plusiņiem bez problēmām izmazgā gan mazā bērna smilšukastes uniformas, vīra dubļaino kostīmu (pēc sacensībām) gan dēla dubļaino uniformu pēc izklaidēm ar krosa moci. Ietilpība 7 kg.

Kriksis1

kristel

JuusuGaishiba
Tu varbūt mazgā veļu + veļas maisiņā kaut ko ieliktu? es kad mazgāju drēbes + kopā piem. zeķes saliktas veļas maisiņā, man visi krekli bija ar sīkiem caurumiņiem, un beigās atčohnīju, ka tam maisiņam ass rāvējslēdža "puļķītis".
Nu šāds.Izmetu veļas maisiņus un krekliem nekādi caurumi nerodas.
Un nekad nedrīkst kopā likt - piemēram 10 tējskreklus + jaku ar rāvējslēdzi. Tas rāvējslēdzi arī mūžīgi pamanās ko sabojāt. T.i. visas parastas drēbes atsevišķi, un visādas ar rāvējslēdžiem atsevišķi.

Kriksis1

Sūtījām caur vienu mazo bodi (par šiem bija reālas atsauksmes no n- tajiem draugiem, kuri arī tur iepirkušies), paši viņi to preci arī ved.

Nu ja jau stāsti, tad pastāsti līdz galam - kas par bodi, kur meklējama utt.?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel

SIA "NIX", Puškina ielā. Jābrauc gan uz vietas, lai pasūtītu un labāk no rīta puses, pēc tam cik nu tur reizes bijām, klientu rinda un jāgaida kamēr apkalpo.

p.s. veikals maziņš.

Kriksis1

kristel

Kriksis1
Tas kurš gandrīz Puškina/Krasta stūrī? Hm. To veikalu es zinu, esmu tur vairākas reizes bijusi, bet ne reizi nav neviens darbonis tur piedāvājis kaut ko pasūtīt. Parasti visu pastāsta par uz vietas esošo.

Es noskatu modeli ko gribu, braucu prasu - vai viņi var atvest un pa kādu cenu?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
man liekas, ka pats stūris nebija, bet pāris mājas tālāk. Bet uz tās ielas cita bode nav (netālu gan ir Bigben un vel kaut kāds veikals - tas gan bija uz stūra, bet tas ir plašāks - telpu ziņā).

Es noskatu modeli ko gribu, braucu prasu - vai viņi var atvest un pa kādu cenu?

Kriksis1

Katram savs

kristel
Tas kurš gandrīz Puškina/Krasta stūrī?
Es tur pirku lietotu Mieles veļasmašīnu, labi kalpo jau vairākus gadus.

Papildināts 08.02.2017 13:13:

Garantiju deva 2 gadi, tāpat kā jaunai.

kristel

viņiem šilte ir nocenota sadzīves tehnika, nezinu varbūt pārdod arī tādu, bet uz pasūtījuma ved jaunu.

p.s. ja nezinātu, ka draugi un radi jau 5 gadu garumā viens otram iesaka tur pasūtīt, tad neienāktu prātā pat paskatīties, kas tā par bodi

Kriksis1

kristel

Kriksis1
Nu ideāli. Es tak tur meklēju gan ledusskapi, gan tvaika nosūcēju. Neuzrunāja uz vietas esošie - ne pēc vēlmes, ne pēc cenas. (nu jā, nocenota vai dauzīta šitiem un tam BigBenam uz otra stūra). Tāpēc beigās pirku PTA. Būtu zinājusi, ka var uzsūtīt - uzsūtītu šiem, i tuvāk mājai utt.

Bigbenā reiz pirkām radiem veļeni - tipa atbalsta-pabalsta dāvana, bet ar sīku bukti sānā bija, kas protams neko neiespaido lietošanā.

Tagad vajag trauķeni. Arī vienu modeli jau PTA noskatīju. Būs šitai mazajai bodei jāuzprasa kādu cenu prot iedot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346827