Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur pirkt sadzīves tehniku

viedais

JuusuGaishiba
Iesaku Mieli, tikai izvēlies modeli, kam ir vislielākais ūdens patēriņš, bet vismazākie centrifūgas apgriezieni ir ne vairāk par 400. Mielei var uzslēgt arī papildu skalošanu, aber tie mazie centrifūgas apgriezini vajadzīgi, lai nesabojātu tīras vilnas un zīda apģērbu, jo pie lielākiem centrifūgas apgriezieniem vilna var sarauties, bet smalkie zīda apģērbi - palikt trausli un ar laiku saplīst.

Sanlija

Kriksis1
Sūtījām caur vienu mazo bodi
A bodes vārdu varētu uzzināt?

Papildināts 10.02.2017 07:20:

Kriksis1
Ups! Bodes vārds tak jau atklāts!

Tā iet kad lasa pa diagonāli!!!

Katram savs

Lauku puķe
bet vismazākie centrifūgas apgriezieni ir ne vairāk par 400.
Vai tiešām dārgajai Mielei nav smalkās veļas programmas? Pat vislētākajām mašīnām tāda ir. Un papildu skalošana arī.

Šitā mielīte iekrita acēs:

http://www.miele.lv/majsaimnieciba/washing-machine-1566.htm?mat=10521310&name=WKH132_WPS_PWash_2.0_%26_TDos_XL

Katram savs

JuusuGaishiba
Ja esi gatavs izdot 1500 eur par veļas mašīnu, tad nešaubies ne mirkli - tā noteikti ir ļoti laba mašīna.

Ja par Mielēm, man ir Supertronics. Katrai programmai pats eletroniski pieregulē visas opcijas, gan papildudeni skalosanai, gan papildskalosanu ka tadu, ja gribas. Speciali aizgaju paskatities, cik ir mazakais apgrieziens pie zida vai delikatā- 400. Mazakais pec tam ir 0
Ir laba, vai tik daudz programmas vienai gimene vajag, saubos, bet nu katram jau savs- man nav miksto rotallietu un aizkaru ko mazgat, cits neimpregnē sporta jakas
Lielakais pluss ir automatiska mazg lidz dozesana, un es ticu, ka tas ko vini apgalvo par tvertnes parklajumiem, traipiem un citu bla, bla- ari. Vai nakamo pirksu lidzigu - nezinu. Vienlaicigi pienemu, ka noperkot 3reizletaku, var mainit un sanemt kadas jaunājas fiskas biezak .

Katram savs
Mielei ir gan smalkās veļas, gan vilnas, gan dūnu u.c. programmas, bet tām var izvēlēties vēl arī papildu ūdeni un skalošanu.Papildu skalošana ir arī daudzām citām veļasmašīnām, bet papildu ūdens visā mazgāšanas procesā laikam ir tikai Mielei.

Veļasmašīna ir lieta, uz ko nevajag taupīt - jāpērk vislabākā no tā, ko var atļauties.

Es nesen nopirku mikroviļņu krāsni Kurši e-veikalā. Vispār nezināju, ka viņiem ir interneta veikals, bet tur ļoti labs sortiments un piegāde arī bija ātri. Starpcitu cenas sadzīves tehnikai arī labas. Varat ieskatīties šeit - https://www.kursi.lv/maza-sadzives-tehnika vienīgais daudzām precēm prasās vairāk informācijas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346827