Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nepamanītie blakusefekti, cīnoties par savu labumu.

Raimonds1

Lai ari tikai serials, pareizi darija. Egoisms dazreiz tomer ir laba ipasiba, vajag vairak par sevi domat.

Rosalia

Man atriebība kā tāda liekas pilnīgi bezjēdzīga laika tērēšana. Ko tas dos? Prieku, ka tam maitam arī ir slikti? Un ja nu gaidītā prieka nav, tad vispār dirsā darbs un materiāli. Cita lieta, ka par sevi un savām interesēm pastāvēt vajag, piemēram, šķiršanās gadījumā pietiesāt visu, kas pienākas, bet veltīt savu laiku, līdzekļus, vēl gulēt ar kaut kādiem sev nesaistošiem vīriešiem, lai tikai ieriebtu krāpējam, nu nē, tik daudz enerģijas izšķiest, un pa tukšo.

Seriālu neesmu skatījusies, vadījos pēc Raimonda atstāstījuma, gan jau filmā to visu skatīties ir tīri interesanti, dzīvē no tādiem ļautiņiem labāk pa gabalu.

Gan jau kādiem draugiem ir Lattelecom tv iespēja arhīvā noskatīties.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Izklausās kaut kāda neadekvāta tā sieviete. Es pie tādas dakteres gan nekad neietu. Nav brīnums, ka viņu vīrs krāpa.

VLapsa

aha, filmu neredzēju, bet viss skaidrs dažām..

Džemmas vienīgā kļūda bija - ļoti mīlēt savu vīru, ļoti. lai gan šis seriāls ir nevis par mīlestību, bet par nodevību. Dzīvo cilvēki, viss labi, darbā, mājās, vīrs strādā smagi grūti projektā, vēl nepelna naudiņu, pēc projekta, tad gan būs, ir sava māja utt, darbs, darbā kolēģe laba draudzene utt.

un tad viss sabrūk - izrādās, Džemma kā muļķe ir dzīvojusi savās ilūzijās, savā pasaulē. realitātē jau 2 gadus vīram ir cita, ar kuru - un tas IR SVARĪGI - viņš flederē riņķī, tusē, iepazīstina ar darugiem, arī darbā visi zina utt. ttad - viss ir ziepju burbulis, ilūzija, praktiski tikai Džemma neko nezina.

un tad viņas pasaule sabrūk. vīra nodevība, draudzenes,,,,viņa ķeras pie salmiņiem - dod vīram iespējas atzīties, izrun;at, bet viņš ir par gļēvu. un tad nu ir tas varonis, par ko jūsmo raimondveidīgie lv vīrieši - gļēvs, sapinies savos melos, dzīvo šodienai, iztērējis visus ģimenes ietaupījumus, viltojis sievas parakstu, ieķīlājis māju - ģimene ir plika un nabaga, it kā mīlētais dēls palicis bez skolas naudas - bet tas viss pofig, vienalga, vienalga kkādā mistiskā veidā šie "vīrieši" beigās vaino sievietes (nu vai jebkuru citu, tikai ne sevi).starp citu, arī tad, kad bija iespēja mīļotajam dēlam pateikt patiesību, viņš sameloja, turklāt acīmredzami.

Raimītim skandāls vakariņās nepatika? nu - kā jau sākumā teicu, žēl drusku, ka Džemma viņu mīlēja TIK stipri. atrieb'ba vislabāk garšo atdzisusi (sicīlija), tpc puisim vnk noveicās. būtu neemocionālāka būtne, o, kāds sižetiņš varēja sanākt!! jo šeit jau nekādas atriebības nebija - bija emocionālas sievietes diezgan atklāta rīcība.

beidzās taču Raimondaprāt viss ne tik labi tāpēc, ka Džemmai un dēlam neatņēma māju un viņi pliki un nabagi nenotinās tālēs zilajās, vai ne?

VLapsa Raimītim skandāls vakariņās nepatika?

Lasi

Raimonds1
Man seriāls patika un galvenā varone arī. Es par pragmatiskām lietām - varēja tik labi nesanākt. Kad viņa sačakarēja tās pusdienas, es biju starā. Tā viņam vajag. Bet pēc tam - tāda veča manipulēšana - domā ko gribi, nu ir tā vardarbība. Smaga emocionāla vardarbība.

Raimonds1
Emocionāli var pieņemt, ka tas vīrs bija pelnījis.Tā sieviete viņam bija gatava vairākkārt piedot, ļaut atzīties un pat mēgināja slīcināties jūrā, kad saprata, ka viņš nemainīsies. Mani šajā gadījumā interesē blakusefekti. Dēls varēja pusaudža stilā aizmukt no tantes un savlaicīgi neparādīties, ka ir sveiks un vesels. Vīram pēc tās matu cirtas plivināšanas un teksta, ka viņa negrib, lai dēls izaug tāds pats, kā viņš, varēja nobraukt širmis līdz galam un tur būtu viens vai divi līķi. Un tad ar nokavēšanos atnāktu dēls - sveiks un vesels. Stāsts ir arī par to, ko var izdarīt ar vārdiem.

Tajās dažās sērijās ir ļoti labi parādīts tās sievietes emocionālais stāvoklis, pārdzīvojumi un pamatojums viņas rīcībai. Tā kā vecis ir salaidis grīstē ari ģimenes finanses, ir pat loģiski it kā pamatotas arī tās manipulācijas, šantāžas un vienošanās, lai visu sakoptu un nezaudētu naudu un māju.

Es te mēģinu to visu kaut kā savienot ar reāliem piemēriem, kad sieviete, pragmatiski un emocionāli iedegusies savā taisnības apziņā un cīņā par dzīves telpu, var pārrēķināties savā plānošanā un sataisīt vēl lielākas ziepes.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

elinene

Kad beidzās trešā sērija (tā, kur nomira vīra māte), likās, ka būs kārtējais seriāls ar happy end. Es biju nu ļoti priecīga, ka sekoja tāds turpinājums.
Tieši manas izjūtas!

Man ļoti patika galvenā varone, tik labi spēlēja, ka brīžiem likās, ka var fiziski sajust viņas sāpes. Viens no labākajiem pēdējā laika redzētajiem seriāliem!!

VLapsa

Raimonds1
ad sieviete, pragmatiski un emocionāli iedegusies savā taisnības apziņā un cīņā par dzīves telpu, var pārrēķināties savā plānošanā un sataisīt vēl lielākas ziepes.

domā - noraut olas vai noģiftēt ar mušmirēm?

Es tieši skatījos un domāju, kāpēc viņa nesaprot, ko nodara dēlam... Nē, viņas emocijas varu iedomāties, prohoģili Bet tieši tas ir tas, ko es nožēloju. Bērnam NAV jāliek nostāties viena vai otra pusē.

Katram savs

Izklausās kaut kāda neadekvāta tā sieviete.
Es paskatījos vienu sēriju pāris sērijas atpakaļ un tiešo to pašu nodomāju. Vairāk neskatos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346871