Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nepamanītie blakusefekti, cīnoties par savu labumu.

Raimonds1

Samael

Seriālu neesmu redzējusi, bet kā atriebības etalons un augstākās virsotnes man vienmēr bijis Monte Kristo - lūk tur ir aknas un meistarība.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.
Ronja82

Mans vīrs vakar skatījās ierakstā un ļooti aizstāvēja sievieti. Man bija žēl par vīrieti, bet manējais uzsprāga: bļin, viņš ir noklakarējis visu ģimenes naudu, viņš nav devis būtisku pienesumu ģimenei; jā, nu viņš tas labais, kurš bijis mājās pie dēla+ starplaikos pamanījies nojāties ar jaunu k..i. Bet kādam ir jāpelna nauda!
Patiesībā viņu personīgi skāra šis starpgadījums, jo savilka paralēles ar savu bērnību.
Ja par Fosteri: vīrs viņu tik tālu noveda. Toreiz, kad nomira vīra māte, viņa bija pārliecināta, ka nu viss būs labi. Bet viņš turpināja tādā pat garā. Jebkurš varētu sabrukt. Brīnījos, kā viņa tik ilgi cietās. Par dēlu, protams, pārspīlējums.

Babs

Es redzēju tikai pēdējo sēriju un jā, tas, ka viņa tieši šādi iesaistīja dēlu, nebija gluži OK, bet saprotami - viņai vajadzēja arī kādu atbalsta personu un šādi viņa to dabūja. Un vai tiešām es viena pamanīju, ka vīrs vienu brīdi sāka pret krāpto sievu noskaņot pārējos? Un izteikt mājienus, ka bērnam būtu jāpaliek pie viņa? A ko tai sievietei vajadzēja darīt, lai nodrošinātu normālu dzīvi sev un dēlam? Varētu padomāt, ka ar tik gļēvu vīrieti kaut ko varētu sarunāt. Vienīgais, kur viņa riskēja - ka, nomanipulējot ar dēla matu šķipsnu, vīrs viņu varēja arī dusmās nosist. Bet laikam jau pazina viņu pietiekami labi.

"Ach, es geht mir heute etwas besser, ich bin nur neunmal heute ohnmächtig geworden!"

Kurt Schwitters

elinene

Babs
Precīzi

no malas

Nebija ne jausmas, ka uz pasaules ir šāds seriāls. Sakāt, esmu daudz zaudējis?

a²+b²=c²

Es pēc filmas loģikas saprotu, ka, ja reiz vecim ir aizliegts tuvoties sievai, tad tiesa ir attiecīgi novērtējusi to faktu, ka tā sieva tika iegrūsta ar seju durvīs un fiziski traumēta. Neapšaubāms, pierādīts vardarbības akts. Pie tam, gan jau ir bijusi saruna, ka vīrs tur muti par šā notikuma apstākļiem, citādi tiesa uzzinās par viltoto parakstu uz mājas ķīlu zīmes. Un, tā kā dēls tiekas ar tēvu, tad arī par to ir bijusi kaut kāda vienošanās, ka vīrs tur muti, kas un kā, tad sieva neuzstāj uz liegumu tikties ar tādu varmāku. Tiktāl viss no ārpuses daudzmaz sakopts, ja neskaita to, ka krāpnieks ir samērā veiksmīgi ticis ārā no paša savārītājiem mēsliem un dzīvo kopā ar savu mīļāko, iespējams, ka papucīša nauda vēl joprojām balsta viņa avantūristisko biznesu vai arī to projektu tiešām ir izdevies pārdot ar peļņu un visi materiālie jautājumi ir atrisināti. Par to dāmām var būt tāds aizkaitinājums, ka viņam tik viegli viss beidzās.

Taču fakts paliek - kādu brīdi dēla māte dēla tēvam ļāva domāt, ka ir piebeigusi dēlu. emocionāli viss bija labi pamatots, tā vakara dinamika, emocijas, bija diezgan viegli noticēt.

Tātad būtībā tā bija emocionāla vardarbība, kurai nekāda tiesa un nekāds psihoterapeits netiek klāt. Jo vecis reāli ir cūka, avantūrists, citu izmantotājs, parakstu viltotājs un tur muti.

Ko tad, ja tās lomas nebūtu tik krasi pretējas, ja vecim būtu vairāk baltās krāsas iedalīts un dāmai - mazliet melnā? Vai, vēl labāk, vecis pēc pārgājiena ar dēlu un skandāliem ar sievu un parmetumiem, ka viņa nepareizi dēlu audzina, ierastos pie sievas viens pats ar līdzīgu stāstu. Pēc tam jau tas dēls uzrastos.

Tur taču uzreiz tiktu visi dienesti piesaistīti. Reāla emocionāla vardarbība.

Cik vispār drīkst ar vārdiem tālu iet un kam sabiedrība to piedod un attaisno un kam - ne!

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Babs

Ja sieva tādā situācijā būtu vīram redzami fiziski kaitējusi, tad domāju, arī viņai nāktos pieredzēt nepatīkamas konsekvences.

Un nē, man nekremt, ka vīrs esot viegli tika cauri. Jo nedomāju, ka tas bija viegli, es teiktu, ka adekvāti

Pēdējās izmaiņas: Babs, 04.02.2017 19:53.

"Ach, es geht mir heute etwas besser, ich bin nur neunmal heute ohnmächtig geworden!"

Kurt Schwitters

Kur var redzēt to seriālu?

VLapsa

Raimonds1
pret sievu emocionālā vardarbiba ilga 2 gadus. bet tas jau nekas, galenais, ka mačo jūuuutiņas nav aizskartas, vai ne?

Pieņemsim, ka vecis izmet tādu tekstu pie konflikta.

----------------

Es saprotu šī mākslas darba emocionālo, praktisko pusi, kas bija sievai jārisina, jo neviens viņas vietā to nerisināja. Viņa to atrsināja salīdzinoši veiksmīgi. Es par riskiem un nepamanītajiem nevainīgajiem blakusstāvētājiem, kara terminoloģijā - civiliedzīvotājiem.

Kāda būs dēla attieksme pret sievietēm, ja viņš uzzinās, kā mamma visu atrisināja?

Un stāsts nav tikai par tā veča jūtiņām, bet pa pragmatisko pusi - ja ko tādu var izdomāt, cik droši tas bērns var justies pie mātes?

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346871