Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nepamanītie blakusefekti, cīnoties par savu labumu.

Raimonds1

magoņmaizīte Berta

Nez, man šķiet, ka tik Paštaisna es vēl neesmu. Izdrukāšu Tavus Pamācošos tekstus (citiem jau nav ne vainas), pielikšu pie sienas, lai ir stimuls gadu gaitā sevi uzpasēt

Bet kašķēties jēgas laikam nav (kamēr atkal kāds netiks dzīts mājās).

Vispār jau kinomāksla mums piedāvā steriem filmu un seriālu, kur veči rīkojas aplami un dāmas varētu atvērt tēmu un apspriest, ka tur gan ir viennnozīmīgi attēlots, ka kāds vecis ir cūka un nelietis un visas dāmas ir baltas bez neviena melnumiņa un labais un ļaunais ir pilnīgi skaidri redzams un nekādu šaubu būt nevar. Nemaz.

Lai gan liela daļa mākslas, sevišķi kinomākslas tieši tā arī ir uzbuvēta - uz pretrunu pamata, ka viss nemaz nav tik balts un melns.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

labrencija

Raimonds1

Tā nav dzīve, tas ir kīīno. Sieviešiem domātos seriālos jau protams,ka vecis ir cūka un nelietis un visas dāmas ir baltas bez neviena melnumiņa un labais un ļaunais ir pilnīgi skaidri redzams un nekādu šaubu būt nevar. Nemaz.

Toties Bonda filmās dāmas iet bojā, gan labās, gan sliktās.

kašķēties jēgas laikam nav

Pārdomas par kašķēšanos. Kura Latvijas novada ļauži ir kašķīgāki par pārējiem. Man liekas, ka latgalieši. Nu tā no dzīves vērojot.

Jūs izejat vārtrūmē vai slēpjaties šķūnītī, kad cālī drukājat?

Es no mājām. Un nevaru iedomāties kā mani kāds varētu aizūtīt vēl vairāk mājās kā jau esmu?

Kastanja

Labi noraksturoji Raimi. Man ļoti līdzīgs priekšstats par viņu. Es kaut kad pasen mēģināju ko lasīt no viņa, bet sapratu ka tur čau... . Robčiku ir jēdzīgāk palasīt.

Dzīvesveids

Šovakar noskatījos sēriju. Nezinu, man tā Džemma(varbūt pati aktrise) radīja tikai nepatiku. It kā viņa būtu pasaules centrs un pārējie būtu līdzekļi mērķu sasniegšanai.

Tā aina, kur viņa sēdēja pie dēla drauga un iztaujāja viņu. Nu bāc!

Tēls var būt nepatīkams, bet aktrise izcila.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346871