Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nepamanītie blakusefekti, cīnoties par savu labumu.

Raimonds1

Babs

Tas atkarīgs no ļoti daudz kā - no paša puiša, no tā, kā mamma viņu turpmāk audzinās, ko vēl izstrādās vai neizstrādās bijušais vīrs. Es saprotu, Raimis, tu te redzi tikai traumu un potenciālās ļaunās sekas nākotnē, bet man žēl tevi apbēdināt - ļoti iespējama ir situācija, kad dēls māti saprot un atbalsta. Un arī nākotnē ļoti labi izturas pret sievietēm. Kretīni izaug arī ārēji labvēlīgās ģimenēs.

"Ach, es geht mir heute etwas besser, ich bin nur neunmal heute ohnmächtig geworden!"

Kurt Schwitters

Viņš krāpa sievu divus gadus.

Dzīvē ir redzēti gadījumi, ka krāpj visu mūžu un sabiedrība vēl sievu slavē, ka sak, sieva mākot lietas nostādīt kā vajag, stāvot pāri vīrieša miesaskārībām, mākot saturēt ģimeni utml. Vieda sieviete, bezmaz mocekle. Bet manuprāt vnk par gļēvu, lai ko risinātu un par slinku, lai pati nodrošinātu sevi un bērnus. Un nekādu vardarbību visā šajā procesā nesaskata.

Filmu neeesmu redzējusi, pēc atstāstījuma - nevaidzēja ar. Kā nevainīgais civiliedzīvotājs izdzīvotā tāda veida gadījumā iz dzīves - piekrītu drīzāk Raimondam. Bet nenoliedzu, ka viedokļi var arī atšķirties, tomēr VLapsas izteikas ir šausmīgi tendenciozas, un, galvenais - uzbrūk tam, ko otrs nemaz nesaka.

Tāda viņa ir. Tai sievai par zināmu attaisnojumu var pieminēt, ka tas viņas krāpnieks nebija nekāds sitēja - varmākas tips, bet drīzāk tāds jaukumiņš, kurš stundu pēc seksa ar mīļāko, var jauki apvaicāties sievai, kā viņa jūtas, pabužināt dēlam matus un paspēlēties ar viņu, parunāties, kur ies, ko darīs, kādi svētki, kur ciemos utt.

Tas gan attiecas uz to, ka viņš, visticamāk, neaizies līdz galējai rīcībai, ne uz dēla ietekmēšanu.

Nez kādi viņam ir vecāki.

Babs Es saprotu, Raimi, tu te redzi tikai traumu un potenciālās ļaunās sekas nākotnē, bet man žēl tevi apbēdināt - ļoti iespējama ir situācija, kad dēls māti saprot un atbalsta. Un arī nākotnē ļoti labi izturas pret sievietēm. Kretīni izaug arī ārēji labvēlīgās ģimenēs.
Es tomēr pretendēju uz to, ka es pamanu gan emocionālo pamatojumu tādai rīcībai, gan mākslas spēku, gan pragmatisku manipulāciju un es apskatu visas iespējas, pieļauju arī Tavu variantu, kāpēc ne.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

VLapsa

magoņmaizīte Berta
dzelžaina loģika. filma nav redzēta, bet VLapsa vainīga))

Ronja82

Grinna
Replay.lv

"ļoti iespējama ir situācija, kad dēls māti saprot un atbalsta. Un arī nākotnē ļoti labi izturas pret sievietēm. Kretīni izaug arī ārēji labvēlīgās ģimenēs."
Tieši tā! Vīrs ir uzaudzis ļoti destruktīvā ģimenē, bet abi ar brāli ir vīrieša etalons: izteikti vīrišķīgi; prot rūpēties par sievieti, ģimeni; lieliski saprotas ar bērniem; sabiedrības dvēseles. Paši no tā visa neko dzīvē nav redzējuši, bet dziļi sirdī laikam ir ilgojušies pēc kkā tāda un realizējuši savā dzīvē.

Lai gan es piekrītu, ka biedēt vīru ar bērna nāvi bija pārāk drastisks līdzeklis, tomēr nepiekrītu daudz kur citur Raimja rakstītajam.

Kā jau te rakstīja, vīrs pirmais, ilgstoši bija emocionāli vardarbīgs pret sievu. Ja sieva tik ilgi cietusi varmācību no cilvēka, kuru mīlējusi, skaidrs, ka bez sekām psihē tas nepaliks un var sagaidīt arī neadekvātu rīcību.

Tā kā filmas morāle varētu būt tāda- neizaiciniet cilvēku, kuram ir dziļas un kaislīgas jūtas, varat dikti apdedzināties.

Papildināts 04.02.2017 22:34:

Pieņemsim, ka vecis izmet tādu tekstu pie konflikta.
Neizmetīs tādu frāzi, jo sieva viņu nebija tik ļoti sāpinājusi, kā viņš sievu, tāpēc viņam nav iemesla darīt kaut ko, lai sieva jūtas satriekta. Un pēc visa spriežot, vīrs arī nav tik ieinteresēts sievā, lai vēlētos panākt kaut kādu emocionālo ietekmi, viņa mērķis - lai netraucē viņam dzīvot tā, kā pieradis.

no malas

VLapsa
Ko lai dara - tev piemīt daži nelabojami trūkumi. Kaut gan mūsdienās jau visu labo =)

a²+b²=c²

VLapsa

no malas
ko lai Tev saka - arī Saulei ir plankumi. vai es stiprāka par Sauli?

VLapsa dzelžaina loģika. filma nav redzēta, bet VLapsa vainīga

Tam nav sakara ar filmu, bet ar to, ka no manis rakstītā

Raimonds1 Man seriāls patika un galvenā varone arī. Es par pragmatiskām lietām - varēja tik labi nesanākt. Kad viņa sačakarēja tās pusdienas, es biju starā. Tā viņam vajag.

Raimonds1 Emocionāli var pieņemt, ka tas vīrs bija pelnījis.Tā sieviete viņam bija gatava vairākkārt piedot, ļaut atzīties un pat mēgināja slīcināties jūrā, kad saprata, ka viņš nemainīsies. Mani šajā gadījumā interesē blakusefekti. Dēls varēja pusaudža stilā aizmukt no tantes un savlaicīgi neparādīties, ka ir sveiks un vesels. Vīram pēc tās matu cirtas plivināšanas un teksta, ka viņa negrib, lai dēls izaug tāds pats, kā viņš, varēja nobraukt širmis līdz galam un tur būtu viens vai divi līķi. Un tad ar nokavēšanos atnāktu dēls - sveiks un vesels. Stāsts ir arī par to, ko var izdarīt ar vārdiem.

Tu izdari šādus secinājumus

VLapsa "viņš flederē riņķī, tusē, iepazīstina ar darugiem, arī darbā visi zina utt. ttad - viss ir ziepju burbulis, ilūzija, praktiski tikai Džemma neko nezina.

un tad viņas pasaule sabrūk. vīra nodevība, draudzenes,,,,viņa ķeras pie salmiņiem - dod vīram iespējas atzīties, izrun;at, bet viņš ir par gļēvu. un tad nu ir tas varonis, par ko jūsmo raimondveidīgie lv vīrieši - gļēvs, sapinies savos melos, dzīvo šodienai, iztērējis visus ģimenes ietaupījumus, viltojis sievas parakstu, ieķīlājis māju - ģimene ir plika un nabaga, it kā mīlētais dēls palicis bez skolas naudas - bet tas viss pofig, vienalga, vienalga kkādā mistiskā veidā šie "vīrieši" beigās vaino sievietes (nu vai jebkuru citu, tikai ne sevi).starp citu, arī tad, kad bija iespēja mīļotajam dēlam pateikt patiesību, viņš sameloja, turklāt acīmredzami.

Raimītim skandāls vakariņās nepatika? nu - kā jau sākumā teicu, žēl drusku, ka Džemma viņu mīlēja TIK stipri.

beidzās taču Raimondaprāt viss ne tik labi tāpēc, ka Džemmai un dēlam neatņēma māju un viņi pliki un nabagi nenotinās tālēs zilajās, vai ne?"

Kas cits tas ir, ja ne tendenciozitāte? Kur un kādā formā izpaužas mana sajūsma par to krāpnieku un avantūristu?

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346871