Ko šodien gatavosim? -2017-

Vējš vītolos

Slēdza AppleGreen: "2018".
Vējš vītolos

Acīgākie cāļotāji pamanījuši, ka 2017.gads rit pilnā sparā, tāpēc turpmāk ar mūsu ikdienas kulinārajiem piedzīvojumiem, lūdzu, dalāmies šai tēmā! Iepriekšējā tēma atrodama šeit. Manai ģimenei šodien pusdienās teļa gaļas frikadeļu zupa

Pēdējās izmaiņas: Vējš vītolos, 05.02.2017 16:09.

Iedvesmojoties no grūbu tēmas, aizvakar tapa grūbu-kartupeļu zupa ar šķiņķa gabaliņiem, bet šodien - grūdenis (grūbu-kartupeļu biezputra - man veģetārā versija bez gaļas). Piedevās vitotais zaķis.

Predatore

Paldies adminiem, kuri mani sadzirdēja!

Marksa

Predatore

šodien:

Marksa

sirdspukstiņš

man pērļu grūbas ar malto gaļu-kkas līdzīgs plovam tik bez kečupa,burkāniem utml...klāt zaļie salāti

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Patricia_16

Mums šodien rosoļņik-veidīga gurķu zupa ar pašmāju marinētiem gurčikiem. Un saldajā biezās vafeles ar zemeņu zapti un saldējuma bumbu.

Predatore

Šodien kārtīKs c/g plovs + cepti vistu stilbi ķiplokos.

Marksa

Zemmene

Pusdienās miežu biezputra, ar dārzeņiem un garšvielām sacepta vistas fileja, korejiešu burkānu salāti.

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

Gaiduotro

Mums šodien krāsnī cepti kartupeļi ar grašvielām,kupāti un ķīnas kāpostu-gurķu salāti.Rīt taps sautētas vistas fragmenti ar vārītiem kartupeļiem,klāt sk.kāposti ar krējumu.

Vakar turku zirņu sautējums. Šokolādīga šokolādes kūka, tikai nesanāca tāda kā biju iedomājusies.

Šodien laikam tortillas.

Tad turpmākā nedēļā -

1)Skābeņu zupa,

2) zivju kotletes ar kartupeļiem -sīpolu mērci, klāt burkānu kāpostu salāti ar etiķi un eļļu

3) Rīsi ar trīnes spārniņiem + burkānu kāpostu salāti ar krējumu

4) Makaroni ar meža konservu mērci+ tomātu gurķu salāti

5) Kuskus ar mežacūkas mērci (tomātu mērce, cukini, mežacūka, varbūt burkāns)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18346933