Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kad bērns ir nopelnījis, kad tam svešs cilvēks uzlej jogurtu.

Raimonds1

Vai pienu aiz apkakles. Bērns, izskatās, nemaz nejēdza, ka kaut kas tāds sekos, kad ar iepirkumu ratiem bakstītais džeks paņēma to pudeli un sāka skrūvēt vaļā. Parasti, jau smilšu kastē bērni iemācās, ka sajaucot kādam viņa smilšu pili, var dabūt ar smiltīm vai ar spainīti pa muguru un viņiem izstrādājas kaut kādas aizsardzības, bēgšanas vai sūdzēšanās iemaņas. Vai šis salīdzinoši nekaitīgais, tomēr gana nepatīkamais piedzīvojums patiesībā nav palīdzība mātei iedabūt viņas lolojuma galvā elementāru pamatpatiesību - grūstīsies - dabūsi atpakaļ.

Te ir tas video

https://www.youtube.com/watch?v=4xZ39GIFyjw

Tauta diskutēja par agresīvām pensenēm un tad saruna plūstoši pārgāja sarunā par neuzvedīgiem sīkajiem un viņu neko nemanošajām mammām.

Pārkopēju galvenās tēzes.

Garo tekstu nīdējām - nelasiet. Izlasiet kādu grāamtu. Tēma nopietna un aktuāla - kā dabūt apziņā dažas patiesības, ko nesaprot.

--------------------

Sikspārnis

Ja runājam vispārīgi par beŗnu audzināšanu, tad es arī neatbalstu pieeju, ka viss risināms runājot (no vecāku viedokļa).
Bērns pāris x tiek izolēts no vietas, kur sastrādā muļķības, lai to vairs neatkārtotu.
Sižetā mammai dūkulīti bija jāsavāc pēc 2. uzbrauciena ar ratiņiem. Kāpēc veikalu atstāja tikai tad, kas sīkais pienu uz galvas dabūja?

Nesen veikalā noskatījos, kā 6gadniegs jau ir uz trādirīda robežas, jo tēvs neļauj pirkt žurnālu. Māte mēģina runāt, bet tas puika nedzird neko, viņam vaaaajaaaag žuuurnāliņu!
Visu cieņu tēvam, kurš paņēma sīko pie rokas un izveda no bodes.

Nez, varbūt jauniem vecēkiem kādus obligātos bērnkopības kursus vajag organizēt? Bet tur psihologiņi atkal ar savām runāšanām būs klāt

rudzroga

ibica2
Vai es saku, ka tas ir OK? Diemžēl, vecāku mīkstmiesība un nespēja, neprasme vai negribēšana audzināt un disciplinēt savus bērnus vissmagāk atspēlējas pašiem bērniem.

Roalda Dāla "Čārlijs un Šokolādes fabrika" būtu jāiekļauj jauno vecāku obligātās literatūras sarakstā.

Lusesita

Ok, filmē un liec internetā. To var. Kurš tad nu linčos. Māte labākajā gadījumā nokaunēsies, ar to pietiktu.

Arī bērns jāsoda adekvāti, nevis krimināli. Nu vismaz tik mazs. Par to video ar piena uzliešanu uz galvas gan neko nesaku... Varbūt bija derīgi abiem.

rasa_rasa

Kādu gadu atpakaļ, viens tād 4-5 gadnieks, sēd blakus mammai un iepretim man, sāk ar savām kājām spārdīties - man pa biksēm, apakšstilbiem - bet ārā tak rudens - dubļi, tikt līdz mājām ar ziliem stilbiem un dubļainai - neimponē. Skatos uz mammu - tēlo, ka neko neredz , nu neko - pie nākamā spēriena pa manu kāju- sīcis dabūja pretī tādu spērienu pa kāju, ka iebļāvās pa visu vagonu...

cucamonga spēra 4-5 gadniekam. Nu, ko! Supervarone, ko ta vēl te teikt.

Bet redz bērneļa mammai iespert - tur ļipa trīc, bet mazam bērnam - tam mierīgi. Tur šī ir varone!

renjchiks Un kārtējo reizi pierādās 1) cīņas mākslas nedrīkst apgūt kurš katra, ja jau pat pietāti nejēdz parelt „roku” pret bērnu, 2) sievietes mātes nav par kapeiku labākas, nekā sievietes, kuras vēl nav mātes (jā jā atceros tēmu kurā tika iztirzāts dzemdējušas sievietes pārākums, par sievieti kura nav dzemdējusi), 3) ja arī kāds ir pelnījis sitienu pretī, tad tā būtu tā nepaklausīgā bērna māte, kura izliekas vai nevēlas redzēt, ka viņas bērns kādam sagādā neērtības sperot, grūstot utt., bet es teicu būtu pelnījusi, nevis sit...jo galu beigās, tas bērns nav vainīgs, ja viņu vecāki neaudzina.

Lihen Un vēl sitējām un grūstītājām - ja tas bērns ir slims, garīgi, un viņam nav iespēju uzvesties 100% pareizi un viņš jūs uzmanīgi pēta, pasarg dies, varbūt pat kaut ko jums pajautā, tad šauj pa muti, pareizi? Manai kolēģei ir garīgi slims bērns. 1x veikalā (bērnam tad bija 4-5 gadi) tante pirms viņa bija pirkusi kaut ko interesantu, un viņš atļāvās pieskarties pirkumam ar pirkstu un jautāt mammai kas tas ir. Tā dullā bāba sāka psihot, bļaut uz bērnu, kamēr māte atvainojās, bērns tādu psihopātisku uzbrukumu nebija nepiedzīvojis ne sapratis, arī krita histērijā. Māte no veikala pa taisno devās uz slimnīcu, nevis mājās ar pirkumime .Man tiešām žēl, ka trūkst minimālas iecietības, sirsnības, sapratnes, pacietības no vienas puses un cenšanās savus bērnus mācīt, nodarboties ar viņiem no otras puses. Bet ko var gribēt, ja cilvēks gadu desmitiem dodas uz nīstamu darbu, kuru nīsta arvien vairāk, saņemot atalgojumu arī nav iespēju iepriecināt sevi un atslogot nervu sistēmu

Lihen Nu tad jau Ibica ar Cucamu potenciāli glābj pasauli, saspārdot bērnus

Cucamonga Kā reizi es ar pasaules glābšanu un lāpišanu nenodarbojos. Viens trāpigs speriens, un bērns guvis mācibu-dzīvē, bez pretspara, spārdīt varēs tikai mammu un papu. Ar citiem-uzmanīgāk

magoņmaizīte Berta Vispār šai pēdējā gadījumā nekāds - vecāki nemāca, pasaule izmācīs, nedarbojas, jo gan vecāki (ignorējošā māte), gan pasaule - ļaunprātīgi smīnošā Made - darbojas vienotā frontē un saka bērnam - mums par tevi pofig, iznīksti, apkārt ir džungļi, ciet, kamēr paaudzies, un tad turpini tādā pat veidā un garā kā mēs. Diez kam no tā labāk un kur mēs tā nonāksim?

made Neticēsi, bet nē, negribējās. Es padalījos ar savu notikumu ļoti ciešā diskusijas kontekstā, un pārliecinājos, ka man ir taisnība: cāļa vairums attaisnos jebkādus bērnu+viņu radītāju izgājienus tā arī plānoju turpināt

Babs Bet konkrētajā situācijā tam bērnam nebija, pie kā vērsties, jo māte kā atbalsta persona arī nefunkcionē, pareizi magoņmaizīte Berta teica. Sabiedrība Made_ personā metas dīvainām metodēm audzināt svešu bērnu, bet sabiedrība ibica2 personā apgalvo, ka tā ir labāk pašam bērnam. Nez, manuprāt tā neizaudzina adekvātu cilvēku. Tā izaudzina ļaunu cilvēku. Kam no tā ir labāk? Jo pašām jau tādiem pieaugušajiem pēc tam blakus būs jādzīvo.
Made Redzi nu, te varbūt mēs arī būsim nonākušas līdz problēmiņas būtībai – ka slāpes būtu sīkums un bērns būtu uzvedīgs, ja viņam šajā bezgala garlaicīgajā (kurš tiešām tāds bija) kantorī māte būtu pievērsusi uzmanību. Kaut vai telefonu iedevusi multenes skatīties. Bet viņai acīmredzot bija interesantākas lietas, un sava bērna skaļā uzvedība vienaldzīga. Es, savukārt, neizjūtu pienākumu aizpildīt tukšo mātes vietu svešam bērnam.

Varbūt lietas kārtoja?

Tā kā dzirdēju, ko viņas runā, tad nē, nekārtoja. Runāja, kur labāk pie friziera iet

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

lapssa

Te nav runa par agresiju, bet džeks izpildījās ar bērna metodēm. Protams, ka bērns negaidīja, ka pieagušais tā darīs. Kādu mācību ieguva, protams, ka tā var notikt. Un, ka tas ir visnotaļ normāls gājiens.

Noklāj putna spārnus ar zeltu, un viņš nekad vairs nevarēs lidot.
Tagore

mellene88

es nesaprotu..no kurienes šis ir atvilkts??? un kāpēc apžļambaat teemu,kas izrādas kkur jau ir cilāta???

nekoo nesaprotu...

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

es nesaprotu..no kurienes šis ir atvilkts??? u
no kašķa sadaļas atvilkts. Slēgta tēma jau. Vai tiešām jāatreferē idejotu domas, m?

Tēma svarīga un nemaz visi aspekti nav apspriesti. Uzvedība nav vienīgais, ko mammas savā aizņemtībā un pārliecībā par sevi bērniem neiemāca.

Tēma

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18346875-pensionari-teroristi-sabiedriskaja-transporta/

lapssa Te nav runa par agresiju, bet džeks izpildījās ar bērna metodēm. Protams, ka bērns negaidīja, ka pieaugušais tā darīs. Kādu mācību ieguva, protams, ka tā var notikt. Un, ka tas ir visnotaļ normāls gājiens.

Varbūt nākamreiz atcerēsies šo piedzīvojumu un negrūstīsies.

Varbūt pat neiekļūs kādā konfliktā ar daudz agresīvāku pretinieku, kas ar pienu nelaistās.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Patricia L

Nu es nekad neskartos klāt svešam bērnam, lai sodītu, bet sakiet ko, kā lai dara šādās situācijas, kad bērns Tevi baksta, spārda, smerē, bet vecāki nereaģē? Un nav iespējas vienkārsi aiziet, piemēram, lidmašīnā, kad pa muguru sit vai virs galvas ēd. Ir bijušas dažas reizes, kad sīkā dēļ esmu nomaukusies uz mutes no riteņa, no slepēm un bijis reāli sāpīgi un obidno. Vai tiešām, ja bērns, tad jāempatē un jāpiedod viss?!!!! Tāpat ar garīgi īpašajiem bērniem. Neko tur nevar darīt, bet nu vai jāļauj rakāties pa bulciņu grozu, bet māmuķis tik atrunajas par bērna īpašumu.

Tēma bija pat ļoti izglītojoša. Es papildinājos anatomijā. Atradu drēbniekmuskuli.

Rozete

Tu tagad gaidi komentārus no sērijas - protams, jāsit un, ja nepielec, jāsit stiprāk, kā jau iepriekš rakstīja - kamēr zvaigznes rādās? Tu kaut kāds bērnu aizbildnis, pasaules audzinātājs? Te jau citas izglītotas dāmas, Eiropā pieprasītas expertes izteica savu viedokli. Jāpriecājas, ka nedzīvoju Latvijā, kur bērnu medmāsas un bērnu dārza darbinieces klapē bērnus, bet, protams, ka ne jau bez pamatojuma. Tikai tos, kuri pelnījuši.

Nu kāpēc jāsit - kaut kā pietiekamā, bet ne pārmērīgā apjomā jāpiegādā negatīvas emocijas, lai ir iespējas izdarīt secinājumus ne tikai no atalgojuma, vienkāršas parunāšanas, tipa, tā nav labi, bet arī piedomājot par citu reakciju.

Knipuce

Man vispār tas video likās feiks! Varbūt tāpēc, ka bez skaņas skatījos!
Par tēmu tas ko vakar kašķī izpildīja 3 dāmas ar Ļoliku un Roju fonā piedziedam ļoti labi parāda attieksmi, kas ir aizvien redzamāka Latvijā un tas ļoti krīt acīs, kad es atļaujos no savām āāārzemēm iebraukt apciemot ģimeni!

knipucimunimuniitinjais
pintikju piniitis.......

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347565