Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kad bērns ir nopelnījis, kad tam svešs cilvēks uzlej jogurtu.

Raimonds1

Katram cilvēkam ir tiesības aizsargāties, ja viņu sit, grūsta utml. Un vienalga kurš liels vai mazs. Var aizsargāties sperot pretī, ja spēki ir līdzīgi un var arī izdomāt ko citu.

Normāls, ikdienišķs gadijums. Tā tam bērnam vajadzēja.

Undomiel

Nuu... ne velti cālī ir n reizes izskanējusi doma, ka ja mamma savu bērnu nemācīs pati, dzīve viņu izmācīs. Te nu bija tā dzīve. Varbūt pamācošāk sīcim bija dabūt jogurtu uz galvas nekā pļauku.

Rozete

Sekoju vakar šai tēmai un sapratu - nedo Die's vēl pašai lv sabiedriskajā transportā netīšām kādu pagrūst, dabūšu uzreiz pa zobiem, ja ne ar sporta somu, bet ar dūri. Kapes bez maz jāliek pirms kāpt troļikā. Un ja mans bērns kādai uzgrūdīsies virsū un es nepaspēšu noturēt, tad ko, sitīs ar pa attiecīgo vietu, tā teikt, lai mācās, ja māmuļa savu radījumu nevar izaudzinātn. Intelektuāļi ar smaidu sejā zina, kā lietas kārojamas.

Rozete
Ui, nabadzīte, nevajag tik dikti baidīties, gan jau būs labi. Bet labāk jau tomēr neriskē ar savu trauslo dvēseli braut uz LV, te ir tiiiiiiik bailīgi....

Rozete
Un kāpēc lai tu varētu grūstīties un savam bēram ļaut citus grūstīt? Tas tā normāli? Autobusos ir stieņi tādi, tur var pieturēties un tad nevienam virsū neveļas. Pie tam var arī palūgt, lai palaiž, nav obligāti ar elkoņiem viss autobuss jāizgrūsta, lai tiktu pie durvīm.

Nuu... ne velti cālī ir n reizes izskanējusi doma, ka ja mamma savu bērnu nemācīs pati, dzīve viņu izmācīs. Te nu bija tā dzīve. Varbūt pamācošāk sīcim bija dabūt jogurtu uz galvas nekā pļauku.

Iespējams mātei vēl pamācošāk.

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka bērnu uzvedība drīkst būt nesaprātīgāka par pieaugušo uzvedību. Šajā piemērā,nesaprātīgi uzvedās visi un it īpaši pieaugušie.

Papildināts 14.02.2017 12:19:

Rudā_
PPASTĀVĪGAISCT = +37.6° Rudā_ pirms 2 minūtēm 01 Rozete Un kāpēc lai tu varētu grūstīties un savam bēram ļaut citus grūstīt? Tas tā normāli? Autobusos ir stieņi tādi, tur var pieturēties un tad nevienam virsū neveļas.

tos stieņus pat es nevaru aizsniegt, kur nu vēl 5 gadnieks. Tomēr, tas nedod tiesības ļaut bērnam tīši aizskart pārējos pasažierus.

Knipuce
ko tad tādu piedziedājām? ka neļaus raut no rokām datoru, bet uzšņāks, lai atšujas? kādai jābūt attieksmei? empatēt tiešām pilnīgi jebkādām izdarībām?

bet video man arī patiesībā šķiet feiks.

un neviens neierunājās par to, ka bērnam nejauši uzgrūžoties, būtu "jādod mācība". runa ir par apzinātiem "uzgrūšanās" gadījumiem.

When I was a child I bred a whore in my heart A stillborn child I gasp for - The devil into my spiracle

Mazs_cinikjis

Normāls, ikdienišķs gadijums.

Papildināts 14.02.2017 12:26:

Normāls, ikdienišķs gadijums - šis komentārs tiešām iespārda. Tiešām LV tā ir ikdiena, ka bērnus veikalos ar pienu aplej un svešas vecenes vilcienos atspārda?

Video ir inscinēts.

Undomiel

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka bērnu uzvedība drīkst būt nesaprātīgāka par pieaugušo uzvedību.
Es savukārt esmu vienmēr uzskatījusi, ka bērnam, īpaši tādā vecumā, kā puikam no video, ir jāsaņem adekvāta reakcija uz viņa izdarīto, gan labo, gan slikto. Šajā gadījumā māte vienkārši izlikās (cik var spriest) neredzam, ko viņas zelta gabaliņš dara, vai viņa neprot ar tādām situācijām tikt galā. Māte acīmredzot var runāt un runāt, ka ir slikti tā darīt, bet kamēr pats beidzot nesajutīs uz savas ādas, kā tas ir, kad dara otram sāpīgi, tikmēr viņam nepieleks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347565