Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kad bērns ir nopelnījis, kad tam svešs cilvēks uzlej jogurtu.

Raimonds1

Mazs_cinikjis
Normāls, ikdienišķs gadijums - šis komentārs tiešām iespārda. Tiešām LV tā ir ikdiena, ka bērnus veikalos ar pienu aplej un svešas vecenes vilcienos atspārda?
Nezinu, nekur neesmu redzējusi, ka kāds bērnu atspārdītu, biežāk jau ikdienišķie gadījumi ir izlastie bērni, kas brauc virsū ar ratiņiem, kliedz kā nenormāli utt.diemžēl tādus ikdienā diezgan bieži var redzēt. Un cik tad ilgi tam čalim video vajadzēja gaidīt, kamēr viņu taranē? Nebrīnītos, ka pēc tam tas sīkais izdomātu, ka var kāpt uz kājām vai apspļaudīt.

Pieņemsim, ka mamma savā stilā ir ar kaut ko aizņemta un tas bērns ir paņēmis velo, kas pieder vietējam ielu karalim. Tas nāk klāt un ņems nost un tas bērns iebaksta viņam pāris reizes ar to velo un dabū pa seju vai tiek vienkārši pagrūsts, nokrīt uz asfalta, sasit galvu un dabū smadzeņu satricinājumu.

Vai bērns ar jogurtu aiz apkaklēs pagātnē varētu būt šādā situācijā saprātīgāks - vispār neaiztiktu to velo vai uzreiz atdotu?

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Tik radikāli pati nerīkotos, bet , jā, ir starpība starp tos stieņus pat es nevaru aizsniegt un apzināta citu cilvēku aiztikšana, ignorēšana un tml. Pie tam puika. Ir jāmācās, ka veču vidē mērkaķojoties var atrauties. tas, vai savu bērnu audzina dūdojot, ar savu piemēru vai šaujot pa ausi, ir katra paša fdarīšana, bet , ja nevienā no šīm formām tas darīts nav , tad- dzīve ir dzīve.

FirstAustria

Ja māte neaudzina savus bērnus, tad to dara sveši civēki pa savai metodei.
Esmu arī mazliet pacēlusi balsi uz svešu bērnu, jo mamma pati to neizdarīja.

Par to video: varbūt arī nebija adekvāti liet uz galvas kefīru, bet, puikas mātei tak jāpieļauj, ka mazais mīļpuisītis ar ratiem grūsta kādu neadekvātu vai garīgi nelīdzsvarotu personu un tādējādi pati pakļauj savu bērnu briesmām. Labi, ka tikai vel kefīrs, ne zila acs vai vel nez kas.
Šajā situācijā bērns tiešām cieš visvairāk, jo mātei pofig, ko bērns dara.

noskatījos vēlreiz to video. ja tas nav tiešām iestudēts, kaut gan daudz nianšu norāda, ka ir, es uzlietu uz galvas tai mātei, kas vispār nelikās ne zinis par sīkā izdarībām.

When I was a child I bred a whore in my heart A stillborn child I gasp for - The devil into my spiracle

Nav normāli, ja pieauguši cilvēki stāv kā klusējošie jēri un nespēj stingrā balsī pateikt, lai bērns pārtrauc kādas nevēlamas darbības. Tā vietā šie it kā taču pieaugušie ciešas, ciešas, līdz dusmas kāpj pāri malām, un tad nu sāk fiziski ietekmēt mazgadīgu bērnu. Nožēlojami.

Nez kāda man karma, ka nekad nesatieku tādus bērnus. Esmu redzējusi veikalā bļaujošus bērnus, bet tad tie ir 2-4 gadus veci, kad ir attiecīgais vecumposms un ir normāli sākt sevi pierādīt, kā nu prot. Tādos momentos vienmēr atviegloti pasmaidu, ka tas neattiecas uz mani. (Ja kas, mans bērns neķērca šajā vecumā, tikai uz ielas ņēma un apsēdās, lai izteiktu savu protestu).

Vienu niansi gan spērienu mīļotājas nav ievērojušas - ja mamma izsauks policiju, spērējām draud sods par huligānismu. It īpaši, ja bērnam būs zilums. Faktiski arī to video džeku ar visu viņa izlieto pienu par huligānismu varētu sodīt.

Un kur perspektīva, ka tas bērnam paliks atmiņā un turpmāk viņš tā nedarīs?

Tur ir tāda interesanta nianse - gan jogurta, gan Cucamongas spēriena kontekstā - to nepatikšanu un sāpi piegādā svešie! Vecāks var uzstāties kā atbalsta perosna un apkārtējās pasaules likumsakarību skaidrotājs!

(spert varbūt nevajadzēja, varēji uzbļaut vai sliktākajā gadījumā zābaku notīrīt drēbēs)

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Varbūt vajadzētu, kā ārzemēs, represīvām metodēm piespiest vecākus audzināt bērnus. Nu, ar sodu metodēm. Piedāvāt institucionālo audzināšanu, ja vecāks pats savu lolojumu nespēj, neprot audzināt?

Sejā jau nevarēja redzēt. Varbūt nemaz nebija pieaugušais, bet izstīdzējis tīnis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347565