Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kad bērns ir nopelnījis, kad tam svešs cilvēks uzlej jogurtu.

Raimonds1

12345

Junker
Cilvēk, nemocies! Tu taču neesi te iesūtīts darba darīšanās?


.


Junker Jau kadu laiku uzturos cali,un vel joprojam nespeju iebraukt jusu sarunas.vai nu rakstat nesaprotami.....

Bērni reizēm neuzvedas pareizi. Gadījumā ar iepirkuma ratiem sīkais grūsta svešu pieaugušo un ar interesi skatās, ko šis darīs, vai spēlēsies ar šo, vai ne. Pēc trešās vai ceturtās reizes tas pieaugušais paņem to jogurta pudeli, bet sīīkais nekā nereaģē. Tad viņš attaisa to pudeli un salej saturu tam sīkajam uz galvas. Tad piesteidzas mamma un samīļo to sīko.

Tad ir divas meitenes, kas spēlē spēli - kura pie sarkanā tuvāk braucošai mašīnai pārskries pāri ielai. Reālo situāciju apraksta kāda kundze.

Tad es no sevis pielieku variantu ar veci, kurš tās meitenes aiztur, neļauj skriet pāri, iesaista policiju un grib panākt, lai vecāki uzzina, ko viņas dara un tad mēs apspriežam sabiedrības reakciju. Mana doma ir tāda, ka sabiedrība ar savām attieksmēm ir nodrošinājusi, ka daudzi cilvēki neiejaucas un visam kam ļauj notikt. Lai vieglāk piekasīties tam aktīvistam, viņš ir drusku iereibis, taču atžirgst un mēģina veikt savu pilsoņa pienākumu.

Kas tur nav skaidrs?


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Šitie laikam gudrāki

http://www.delfi.lv/news/national/criminal/tevs-ciekurkalna-izsauc-policiju-lai-tiktu-gala-ar-iereibusiem-berniem-un-vinu-draugiem.d?id=49778255

"....kāds vīrietis, pārbraucot mājās no slimnīcas, sastapis savus nepilngadīgos bērnus alkohola reibumā kopā ar pieciem citiem vienaudžiem.

Situācijas atrisināšanai vīrietis nolēmis piesaistīt policiju.

Ierodoties norādītajā mājoklī, likumsargi sastapuši vīrieti un septiņus jauniešus. Vīrietis paskaidrojis, ka divi no jauniešiem ir viņa bērni, kuri izturoties nepieņemami. Atgriežoties mājās, sākotnēji viņš neesot ielaists dzīvoklī. Caur durvīm bijusi dzirdama vairāku jauniešu bļaustīšanās un pudeļu šķindēšana.

Pēc ilgstošas dauzīšanas pie durvīm, bērni tomēr tās atvēruši. Dzīvoklī valdījis spēcīgs cigarešu smārds.

Vīrietis atklājis, ka bērnus pirms dažiem gadiem uzņēmis pie sevis, jo māte no viņiem atteikusies. Tomēr līdz šim atvases sagādājušas vien problēmas gan izglītības iestādēs, gan vīrieša jaunajā laulības dzīvē. Kunga sievai pat nācies atrast atsevišķu dzīvokli, jo bērni viņu regulāri pazemojuši. Tāpat atvases regulāri nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem likumpārkāpumiem.

Ar bāriņtiesas atbalstu ģimenē pastāvošās problēmas sākuši šķetināt speciālisti, tomēr, kā paskaidrojis kungs, situācijas viena pēc otras atkārtojas. Izsaucējs atzinis, ka bērnu necienīgās attieksmes dēļ nevēlas turpināt viņu aprūpi.

Savukārt pusaudži skaidrojuši, ka ikdienā viņiem regulāri tiekot draudēts gan ar atteikšanos no viņiem, gan arī fizisku izrēķināšanos. Tāpat viņi tiekot vainoti tēva dzīves bojāšanā un saukti par tādiem, kuri nav izdevušies. Atvases skaidrojušas, ka, lai gan dzīvo labos apstākļos, normālu attiecību ar tēvu viņiem neesot. Jaunieši teikuši, ka baidās palikt kopā ar viņu un lūguši nošķiršanu.

Arī tēvs nošķiršanas ideju atbalstījis, skaidrojot, ka pēc policistu aizbraukšanas konflikts varētu saasināties.

Jauniešiem pārbaudīta alkohola koncentrācija, un testos noskaidrots, ka trīs jaunieši ir alkohola reibumā, tostarp, arī abi vīriešu bērni – 16 gadus vecā meita un 15 gadus vecais dēls. Skaidrā esošie jaunieši aicināti doties uz savām mājām, savukārt trešo reibumā esošo pusaudzi policisti nogādājuši mājās."


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Charly

Sekas mūsdienu modernajai audzināšanai


no malas

Sekas dzērāju audzināšanai. Iedomājieties, māte no viņiem esot atteikusies. Tur viss skaidrs, kāda tā ģimene. Jeb mūsdienās ir moderni būt soc.nelabvēlīgai ģimenei? =) Lai nu kā, par bērniem vismaz ir ticība, ka izaugs kaut kas labāks nekā t.s. viņu "vecāki".

Bija vēl viena līdzīga ziņa, kur 17gadīgs jaunietis, ak, vai manu vai, iešāvis sencītim pa ausi. Ziniet, es par procentiem 80% esmu pārliecināts, ka sencītis to bija godam pelnījis.


a²+b²=c²

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347565