Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Arbūzi - audzējam un rādam kas sanācis!

irisav

Since

Manas melones jau nedēļu uz lauka zem agrotīkla un izskatās, ka jūtas labi, pat paspējušas paaugties

Es atkal par savām 1reizējām melonēm. Tomēr neizmetu savus pāraugušos stādus un iestādīju siltumnīcā. Nākamais muļkīgais jautājums. Vai galotne jāņem nost? Kaut kur lasīju, ka tas ļaus augt sāny dzinumiem, uz kuriem veidosies augļi.

Patreiz man melone ir uz zemes. Vai tāpat kā gurķi jāsien uz augšu?

Šķirne man di chatentais. Uz paciņas nekas nav rakstīts - hibrīds vai parastais. Līdz ar to nevaru saprast vai būs jāņemas ar apputeksnēšanu?

Papildināts 23.05.2021 16:24:

vai šādi ir jābūt, ka brūns kātiņš paliek pie saknes?

lozhmeteej_madonna

minchuxxx6
Īsti labi jau nav. Izskatās pēc melnkājas arbūzi vispār ir traki jūtīgi uz laistīšanu - pie kātiņa nelej. Vai nu taisa valnīti, lai pasargātu kātiņu vai ieliek ūdeni, lai saknēm tiek ūdens. Tas viss ir šajā tēmā atrunāts, pašķirsti!

Since

minchuxxx6
Par daudz augsne salaistīta tāpēc arī šāds kātiņš veidojas

Avene77

Kā jums ar arbūziem un melonēm šogad? Mani joprojām podiņos siltumnīcā, nekad neesmu tik vēlu izstādījusi....

Avene77
Ne Tu viena tāda - es arī staigāju ap savām stādu kaudzēm un lauzu rokas, jo izstādīt jau sen kā vajadzētu, bet skatoties pēc laika prognozēm laikam vilkšu līdz pirmdienai, jo tad , ja nekas prognozēs uz sliktu nepamainīsies, sola, ka naktīs nebūs vairs tik auksts. Šitik pretīgs, auksts un slapjš maijs sen nav bijis un vienīgais ,kas labi uzdzīvo ir nezāles un gliemeži-tie glumiķi strīpām ložņā, labi ka ne spāņi, bet bail, ka šie ar savāks nazi i dakšiņu un kāāā metīsies maniem lolojumiem virsū, driskas vien paliks

Avene77

cielava777
Tev varbūt uzreiz, iestādot, kāda gliemežu barjera apkārt jākaisa?

Avene77
Tev varbūt uzreiz, iestādot, kāda gliemežu barjera apkārt jākaisa?
Tāda doma ir - siltumnīcai jau riņķī apkaisīju, lai nelien tie mūdži, jo resnie vīngliemeži šļūca iekšā. Nevienu gadu viņus te tādā kvantumā neesmu redzējusi, bija tad īpaši jāieskatās, lai kādu kkur mitrākā vietā ieraudzītu-tagad visu cauru dienu kā iet tā zem kājām jāskatās, jo tie ložņas ir visur

Kā jūs stādat melones uz lauka? Liekat apakšā melno plēvi vai nē? Arbūziem lieku, bet par melonēm nezinu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347951