Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Arbūzi - audzējam un rādam kas sanācis!

irisav

Uj, manā dārzā arī čupām vīnglieneži rāpo. Jāsāk domāt, kā viņus izlietot pārtikā.

Since

Mums arī daudz gan kailgliemežu, gan vīngliemežu. Stādiņus ēda tik kamēr jauni, tas ir tik dīglapas iznākušas, vairākus siltumnīcā nograuza. Ievēroju, ka garšo konkrētas arbūzu šķirnes, citas vispār neaiztiek. Tagad kad stādi paaugušies vairs neaiztiek ne siltumnīcā esošos ne ārā izstādītos

Avene77

femeie
noteikti lieku melno apakšā. Esmu likusi arī, dobes galā kur pietrūka melnā plēve, tāpat augsnē un raža bija ievērojami sliktāka.

aizvakar iestādīju arī savus zemē. aug uz melnās plēves un virsū agroplēves tunelis. Kā labāk darīt, pa dienu šajā karstumā ņemt nost to tuneli vai atstāt? un cik bieži ir jālaista, ja stādot zeme vēl bija diezgan mitra?

minchuxxx6
Es ņemu nost agroplēvi (tas ir, tuneli) tikai tad, kad sāk ziedēt, lai kukaiņi tiek klāt. Un atveru arī tad pa dienu, kad tur rosos - uz nakti gan neatstāju vaļā. Ziedu laikā veru vaļā, jo citādi pašai jāapputeksnē. Laistu tikmēr, kamēr ieaugas. Savus šodien paliešu ar zaļo kristalonu, jo gaiši.

Stādu uz melnās agroplēves, zemē ieroku svaigi pļautu zāli, lai siltums nāks. Stādu 3šo gadu, līdz šim viss sanācis.

Printy paldies. man jau šķiet, ka ieaugušies ir labi, zeme vēl mitra bija no lielajiem lietiem. Zaļo kristalonu tad arī paliešu, pa sliktu nenāks cerams, jo man mēslojums savādāk ir tikai kūtsmēsli.

Avene77

Manas melones jau vairākas dienas kā zied, bet nu kā parasti sākumā tikai vīrišķie ziediņi.

Papildināts 12.06.2021 22:52:

Šogad man tunrlim biezāks baltais agrotīkls - skatos ka prasās pa dienu pavērt maliņas šur tur vaļà lai vēdinās - savādāk arbūzi lspiņas nolaiduši. Kā izvēdināju - atjēdzās

Sveikas!

Daudzi arbuzi iznika un ari tadus jocigos ,kas saciekurojas ,vai loti loti vaji pats izravu ,jo tapat nespes dot razu!

Loti svarigi ir irdinat zemi ap arbuziem -dikti viniem patik!

Skirnes-producers,crisby,astrahanas(sit visas citas skirnes pusu augsanas tempa zina)

Un sai sezona izmeginasanas skirne Barahans (sparigi turas lidzi lideriem?

Bet skirnes tropi,red star ,sdr -pilnigi netur musu laika apstaklus!

Melones -sogad tadas intresantas-stav uz vietas un ziedinu daudz ap stumblaju ,bet nedzen sanu atvases.....galotnes nokniebtas

Avene77

Kaspars3013
es uz melnā agrotikla audzēju - kāda tur irdināšana No melonēm es vairs tikai Emir sēju - tā izaug uz visiem 100% jebkuros laikapstākļos Arī šogad aug, dod sānu dzinumus - viss notiek.

Bet pagājušajā sezonā arbūzus mums ģimenē izkonkureja kukurūza - man sēklas no Ukrainas atveda, tāda salda, garšīga, bija ap 70 stādi - noēdām visu pa tīro, bērni arī mēnesi no vietas katru dienu prasīja kukurūzu vārīt

Papildināts 13.06.2021 11:21:

Kaspars3013
kad izstādīji arbūzus ka nonīka? Auksto laiku dabūja? Mani šogad siltumnīca rekordilgi nodzīvoja, turpat podos siltumnīcā divi vai trīs novīta, uzreiz izmetu, pārējiem ne vainas Izstādīju tikai tos stādus kas izcēlās ar augšanas tempiem jau podos, bremzes šogad nemaz nestādīju, izliku kompostkaudzē (labi, patiesības labad jāatzīst ka nevis izgāzu bet iestādīju nepretendējot uz to ka turpinās augt).

Avene-man tiesi krit lauka tie,kas ir uz melna agrotikla -tie,kas ir bez plevem aug griezdamies-sakuma bija zem agropleves!tagat nonemta!

Krita ara pec lietavam...

Man kakis nolauza galotni arbuzam- arbuzs sadzina sanu stigas,vai tadu jega atstat,ja pamatstigai galotne kirdik?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347951