Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Arbūzi - audzējam un rādam kas sanācis!

irisav

Avene77

Kaspars3013
pāri tunelis arī bija / ir?

Papildināts 14.06.2021 22:42:

ā, sapratu, noņemts tunelis

Aene-neturu pari agroplevi-nav man laika ,kad taisit vedinasanu,jo agri uz darbu un velu majas!

Bet ta viss notiek ,augam un saulo dupsus

Jau no mazotnes tiek apsmidzinati ar fitospirinu m!

Man ieprieksejo sezon bija kaklu puve nu loti nepatikama slimiba

sveikas. kā jūs formējat arbūzus? cik stīgas atstāt? pirmo gadu audzēju, tāpēc neko īsti nesaprotu.

Uz lauka neko neformeju-siltumnica atstaju tik pamatstigu un visus parejos atzarus nogriezu !

Arbuzam augli veidojas uz pamatstigas,bet uz atzariem tik aiz kadas 12 lapas. ..

Un kā ar melonēm? Man siltumnīcā 3 stādiņi, bet sāk veidoties džungļi dēļ blakus zariem. Vrb nepareizi izdarīju ( audzēju 1x ), bet pamatzaram galotni noņēmu. Tālāk doma inspicēt tos blakus zarus - kur nav nekas aizmeties, griezt tās pazares ārā. Lai barības vielas vairāk uz augļiem. Vai tas būs pareizi? Gala rezultātā gribētos kādu ēdamu augli, tad būtu laimīga.

Papildināts 26.06.2021 16:08:

Uz augējā papildus zara redzēju aizmetušos auglīti.

Par melonem zinu tik ,ka galotne janokniebj,bet parejo formesanu nemacesu teikt!

Papildināts 26.06.2021 16:58:

Par melonem zinu tik ,ka galotne janokniebj,bet parejo formesanu nemacesu teikt!

Since

Šogad salīdzinoši ar iepriekšējiem gadiem klusums šajā lapā. Tie kas vēl audzē arbūzus un melones kā sokas? Man šogad 1/3 daļa, ja ne vairāk izslīka, jo dažās dienās Zemgalē nolija mēneša norma. Labi ka bija ko atstādīt vietā, visi vēl nebija paspēti sastādīt. Šogad liek vilties Crimstar, Crimson sweet, Zloto Wolicy. Pagājušajā gadā domāju vairs nestādīšu, bet tomēr iestādīju un veltīgi. Ļoti smuki aug Producer, Astrahanskij, Sweet Dakota, Star&Moon, bet ogas vēl neveido. Pirmie arbūzi aizmetušies uz Шуга Єлоу un Orange King un ļoti ātri briest izmēros. Šogad melones izskatās būs krietni agrāk par citiem gadiem, daudz un palielas jau, ogas veido pat tās kas atdzīvojās pēc slīkšanas. Kādu brīdi stāvēja uz vietas, bet nu jau saņēmušās un pat ogas veido

Avene77

Es šogad savā aukstajā Vidzemē izstādīju tikai jūnija sākumā ja nemaldos. Bet tā aug viss, kas nepārdzīvoja auksto pavasari siltumnīcā, tas novīta jau podiņos (kādi 3 stādi no 25 arbūziem), tā kā dobē ir dzīvs viss, aug un zaļo. Ziedēt viss sāka pa Jāņiem, tagad ir visam pa 1-3 plūmes izmēra arbūziņam..... mani šogad priecē Crimstar, Crimson Sweet, Zloto Wolichy

Melones ir tikai Emir, zied kā trakas, tikai tagad sāk aizmesties, viss būs

Since

Avene77
Man šogad Crimstar ļoti atpaliek augšanā, bet labi ka vēl neveido ogas, tik sāk ziedēt. Zloto Wolicy ar nav nekādas zaļās masas, bet arbūzi jau aizmetušies, nu skaidrs ka tur nekas nevar izaugt, jo augs nevar pabarot. It kā visus vienādi esmu mēslojusi, bet nu kaut kas nepatīk

Es šogad diezgan vēlu iesāku, arbūzu stādi vēl diezgan mazi.

Taču uz pakas viņi raksta 80 dienas, ja silts septembris, varētu sanākt.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347951