Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Arbūzi - audzējam un rādam kas sanācis!

irisav

Avene77

Dianne

Man Huelva sadīga visas un dobē aug - cīnās ar laikapstākļiem labāk par citām šķirnēm. Vēl poļu Zloto Wolicy aug un aizmetas neraugoties uz to kas laukā notiek šovasar. Sugar baby šogad vispār stāvēja uz vietas kamēr pa vienam vien stādam sāk izkrist. Sāk saņemties Chrimson sweet bet nu redzams ka tam siltumu prasās vairāk kā tām abām augstākminētajām šķirnēm.
Olga.TT
Bet jā, diemžēl man kļūda kaut kur ir, es protams, nojaušu kur,
domājat podiņi par pazu?

klēra

Es šogad melones pameģināju, bet nu izskatās, ka nebūs nekas. Laikam nepiemērotā, pārak vējainā vietā izstādiju. Lai no veja pasargatu, stādiju gan tādā kā bedrītē un aizspraudu zarus priekšā, lai vēju aiztur, bet laikam tomēr ar to bija par maz. Vienu brīdi pēc izstadīšanas likās, ka beidzot sāks augt, tādi friši palikas, bet tagad skatos, ka kaut kas tomēr nav. Stāv uz vietas un neaug. Cik bišku saņemas tik ari ir. Nav ne stīgu, ne ziedu. Tik vien kā kādas 6 lapiņas. Izstādiju pusmaijā.

Avene77

klēra
es arī šogad melones pirmo gadu iemēģināju. Manuprāt melonēm par aukstu - gurķi tču pat stāv uz vietas un neaug un kabači Atkal no vairākām iesētajām šķirnēs ar laikapstākļiem cīnās un pat ir aizmetušās melones vienai vienīgajai šķirnei Emir F1.

klēra

Avene77
Iespejams, ka par aukstu. Vienu brīdi gribēju šim agrotiklu likt virsū, bet kaut kā nošaubijos, nočammājos, pati pat nezinu kāpec īsti neuzliku un tagad jau laikam jēgas vairs nav. Šķirne man kaut kāda Maxsima pirkta Ananās, lieka ka bija teikts pat ka agra , nu tā joka pēc tik iemetu un dažas sēklas iesēju.

Albus Dumbledore

Melonēm patīk siltums. Man ir sanākušas, tad kad visu vasaru sēž zem plēves. Maksimumss jāattaisa tuneļa gali. Man ir tāds plats tuneļa karkass, tad tur, ja iestādu melones, tad raža ir. Savādāk nekā nesanāk. Zem agroplēves viņām ir par augstu.

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

Avene77

klēra
man Ananāss gan zem agrotīkla gan plēves siltumnīcā mocās, auksti. Pat ziedēja, mēģināju apputeksnet bet nekas neaizmetas. Nupat atkal ziedēt ta kā sāk bet redz ka nav šamam forši, tie sievišķie ziediņi tādi samocīti izskatās.

Papildināts 10.07.2017 12:55:

Albus Dumbledore
uzmetīšu savām agrotīkla vietā plēvi, vēl jau laiks drusku ir ka var ražu sagaidīt ja saņemsies

Kapec jautaju par apkurinamo siltumnicu... Cik esmu petijusi/lasijusi arbuzam vislabakais izstadisanas laiks esot, kad 4 istas lapas. Respektivi, pie sii gada vasaras ar cetram lapam izstadot neapkurinamaja siltumniicaa vai araa(ko iesaka par labaku variantu, nevis siltumnicu) nu maijaa ziedet un aizmesties, vismaz mana Latvijas galaa, nekaadi nevareja. Pielauju, ka var izstadit lielakus stadus. Bet nu...cik ari lasiju- arbuzs veido loti garu mietsakni un to principaa izveido vel pirms arbuzu aizmesanas. Tatad lielakus stadus audzeejot, laika kad taa mietsakne vinam butu javeido, vins vins veel ir podinaa. Tapec arii izbrina kaa to var dabuut gatavu- jau tagad novaacamu arbuuzu!

Papildināts 10.07.2017 13:01:

Un sis gads(si vasara) man skiet, vispar nav pateiciigakaa arbuziem/meloneem. Mani arbuuzi(izstaditi ar 4 lapam araa, zem agrotikla un 1gb. siltumniicaa) maija beigaas, paslaik tik ir aizmesanas stadijaa 3 no seshiem. Vai kas vispar izaugs, gruti spriest, ceru uz siltaaku vasaras otro pusi!

Man viens Dabīgā nāvē aizgāja. Visu vasaru turu zem agroplēves tunelī arbūzus. Atceramies ka Latvijas apstākļos ir jāatstāj tikai galvenais dzinums pārējās stīgas jāgriež ārā. Viens augs - viens arbūzs.

Oliiva
Tas ir viens no iemesliem, kāpēc man ir mazi arbūzi... Jo man tā galvenā mietsakne ļoti vāji tajos podos attīstās. Es šogad pāris augus esmu iesējusi vēlāk un iestādījusi mazus - tad jau redzēs, jo tie gan zied tiekai tagad. Šodien nofočēju savus greifrūtarbūzus un melones arī šodien fočētas.

Bet zini, varbut labak, taa nekaa ka nekas neizaug, visu darot "kaa rakstits", jo vienkarsi vasara par isu sanaak.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347951