Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Arbūzi - audzējam un rādam kas sanācis!

irisav

Oliiva
Nu, tāpēc es tā arī daru - visu sēju agrāk. Pilnīgi visu. Jo mums labai paziņa ir gadi, kad pat paprikas nepaspēj līdz galam nogatavoties, kad salnas klāt. Kā jau saku - kā tik saldi un gatavi.

Avene77

irisav

Oliiva
Olga.TT

kādas šķirnes audzējat?

Papildināts 10.07.2017 22:31:

Manējie labākie eksemplāri šobrīd izskatās šādi. Bet es vēl neskumstu - paskatījos pagājušā gada foto - ;apas bija kā mežš šai laikā un tikai 1 arbūziņš valrieksta lielumā. Bet septembra otrajā pusē pilnu ķerru savācām

Man ir Sugar Baby un Bingo, Bingo pagaidam ir smukaaki par Sugar Baby. Taa ka man tadi- viegli dabujamo seklu variants. Domaju nakamgad varbut skatities kko nopietnaaku no seklam.

Avene77

Vakar vienā šķirņu aprakstā izlasūju ka Sugar Baby ir jūtīgs pret zemām temperatūrām - ja t zemāka par 12-15C tad stāds var aiziet bojā. A es te brīnos ko man tieši Sugar Baby šovasar viens aiz otra krīt laukā, vēl ūdensžurkas vainoju tik vielaikus brīnījos kapēc tikai Sugar Baby saknes nograuzušas bet citas šķirnes neaiztiek

arbuzsMan tikai tik tālu tikuši

Avene77

Nu ko - man par milzu pārsteigumu šodien apēdām pirmo arbūzu Es jau labprātīgi pat griezusi vēl nebūtu bet šams ņēma un pārsprāga. Vakar jau noskatījos ka gan ūsiņa gan tā lapiņa pie kātiņa nokaltušas bet nu domāju lai stāv. Šodien apgaitā pamanīju ka pārsprādzis. Maziņš gan bet nu salds ļoti!!! Tas ar dzelteno miziņu.

Avene77

Papildināts 17.08.2017 18:15:

Papildināts 17.08.2017 18:16:

Papildināts 17.08.2017 18:16:

Papildināts 17.08.2017 18:18:

Vienkārši lielos ka mēs jau ēdam Man āķis lūpā, ja pat pie šādas vasaras var tādus arbūzus, melones izaudzēt tad normālā vasarā vispār ražai jābūt

Avene77

Es te viena ar arbūziem šogad ņemos? Šito Chrimson Sweet vēl ievās nosvērt, pārējos vairs svariņi neņem - līdz 5kg tikai domāti Augustā labi saņēmās visas šķirnes izņemot Sugar Baby - to vairs nestādīšu turpmāk. Bet 100% stādīšu poļu dzeltenos - baiiiiigi labie, saldi ļoti, ļoti!

lauvux

Kā var zināt, kad tas brīnums jāvāc nost? Mums pirmo gadu, lielākais ir paliela greipfrūta lielumā.

Avene77

lauvux
es šogad skatos pirmkārt lai ir kārtīgi nokaltusi ūsiņa kas ir tai vietā kur arbūzs pie stīgas pievienojies un pēc ūsiņas lai pakalst arī tāda maza lapina kā austina tajā pat vietā. Vienam arbūzam abas šīs lietas nokalta vēl jūlija beigās, neticēju ka gatavs tik ātri. Vēl gaidīju 2-3 nedēļas un tad nogriezu - iekšā jau sarūdzis bija. Vēl dažus noņēmu pēc šīm pazīmēm un bija labie. Šobrīd ēdam tos kas bija aizmetušies jūnija beigās, jūlija sākumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18347951