Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Darbs Nīderlandē..

kira8893

Sveiki,

ir doma atkārtoti pamēģināt pastrādāt ārpus Latvijas - Nīderlandē (šoreiz), bet tā kā nevienas paziņas man tur nav, gribētu caur kādu firmu tikt pie darbiņa.

Esmu skatījusies, ko Google piedāvā, bet ir tik daudz firmu un praktiski visām ir negatīvas atsauksmes. Vai tad tiešām mūsdienās nekur nevar šādi vairs tikt??

Darbiņš var būt prastāks: noliktavas darbinieks, fasētājs, varbūt darbs viesnīcā uc

Pati esmu jauna grāmatvede. Bet tā kā vecākiem saimniecība, zinu smagu darbu.

Varbūt kāds var ieteikt kaut cik pozitīvu Recruitment firmu caur kuru iekārtoties darbiņā?

Varbūt kāds var padalīties ar savu pieredzi līdzīgā situācijā??

Varbūt kāds grib uzaicināt mani savā darba meklētāju "pulciņā" un doties darba meklējumos uz Nīderlandi kopīgiem spēkiem

Būšu pateicīga par jebkādu atbalstu un komentāru

Dinucis26

kira8893
Te cālis jau tāds pusmiris, reti kāds ieskatās.

Es ieteiktu meklēt domubiedru grupas facebook, draugos un tur uzdot jautājumus. Noteikti ar informāciju un padomiem padalīsies.

Darbiniekus priekš dažādām Nīderlandes fabrikām bieži meklē, un atalgojums ir labs. Es dzīvoju Vācijā, netālu no Nīderlandes robežas, un daudzi no Vācijas braukā uz NL strādāt.

Dinucis26
Paldies

DutchRecruit

Sveika, Kira8893!

Mēs esam atlases kompānija Dutch Recruit, kas pārstāv divas NL aģentūras - NL Jobs un Westflex. Piedāvājam darbu gan tomātu pakotavā Greenpack, gan arī dažādās siltumnīcās pie tomātiem, gurķiem, paprikām un arī ziediem.

Ja ir interese, droši zvaniet mums uz tel.nr +371 29600565, vai uz epastu : lelde@dutchrecruit.lv

Jauku Jums dienu!

Sveika, Kira8893!

Divi gadi pagājuši- vai izdevās tikt uz Nīderlandi un kā iekārtojies? Padalīsies iespaidos? Ir doma šopavasar mēģināt.

Occupation Seekers can get an immediate connection from this page and go after the best position which they want to be in the Government area. We continue refreshing this page, Sarkari Naukri in Chandigarh with the Latest and Upcoming Govt Jobs Notifications consistently. Assuming you would prefer not to miss the Latest Govt Job Alert, buy in to our page.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18348149