Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vērtējums skolā – tukšs skaitlis, kas imitē uzslavu un uzmanību

esenif

Nu ja, bet uztvert šī Tava pastāsta burvību traucē tas, pēc kādiem kritērijiem Tu vērtē cilvēkus, piemēram, Rudzīti. Tas galīgi neatbilst tam, ko te par sevi raksti.

rojs2 vispār jau mākslā, kur jāzīmē, sportā un dziedāšanā vērtejums cipara formā ir diskriminācija un cilvēktiesību pārkāpums. atceros, kā dziedāšanas učene un sporta učene kauca, ka man vieta gaterī (un divnieks piedevām), jo nekad nav bijusi balss un bumbu spārdīt ar "iedvesmu un mīlu pret sportu" nekad neuzskatīju par jēdzīgu nodarbi visiem. tagad laukos tās bābas, kad satieku, joprojām ar nicinājumu skatos uz viņām, jo man ir dr. grāds un akadēmisks amats nevis darbs gaterī, bet viņas ir tikai vecas, īgnas učenes laukos, turklāt vienai dēls tiešām strādā gaterī

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18349893-izlaists-divgadnieks/23/

pārdomām (Rudzītis) Māte nevar pamanīt, ka viņa ne tikai mīl, bet arī izmanto bērnu. Tāpat kā vēlāk viņa nepamanīs, ka to izlutina vai pretojas tā norūdīšanai. Tēvam ir daudz vieglāk to ieraudzīt. Nepieciešamības gadījumā viņam ir jākonfliktē ar māti – tas ir bērna interesēs. Šādi konflikti ir neizbēgami, tiem jābūt, Mātes un Tēva lomai ir lemts karot, un tur nav nekā nepareiza.
rojs2
oi, nu līdz rudzītim nonākuši... tas kungs nav īsti par pilnu ņemams... licenci zaudējis "psihologs", kas jauc dažādas lietas vienā maisā

Ku Tu saproti no tiem psihoterapijas virzieniem, to tradīcijas un vēstures?

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Raimonds1
nesākšu te tagad diskutēt par virzieniem u.c., bet savā zinātnes nozarē pārstāvu tiešus neofreidisma un neojunginānisma virzienus (tieši freida u.c. jau ir novecojusi pieeja), pie tam starptautiski atzītā līmenī, lasot par to lekcijas u.c. negribu te iedziļināties teorijās.

rudzīti es necienu kā speciālistu, uzskatu, ka viņa izteikumu piesaukšanua pa labi un kreisi (tas nav uz tevi, bet vispār) ir muļķīga, jo viņa idejas ir lielākais apšaubāms pakaļdarinājums cienījamiem zinātniekiem, bet viņš pats - licenci zaudējis "terapeits", kas bieži ņemas, lai tikai pakacinātu Latvijas "virtuves līmeņa feministes". ir lietas, kur viņam pat es (!) piekrītu, bet tādas ir retums.

tā kā - tu droši vien neticēsi - bet es saprotu no tā visa ļoti daudz.

When I was a child I bred a whore in my heart A stillborn child I gasp for - The devil into my spiracle

Sīkumi arī ir svarīgi, piemēram mazie burtiņi. Un Tu jau nestrādā ar reālām problēmām.

Un, ja ir iebildumi, tad konkrēti - kas ir nepareizs tajā citātā. Kur ir kaut kas nepareizs "Tāpat kā vēlāk viņa nepamanīs, ka to izlutina vai pretojas tā norūdīšanai. Tēvam ir daudz vieglāk to ieraudzīt. Nepieciešamības gadījumā viņam ir jākonfliktē ar māti – tas ir bērna interesēs."

Kāpēc tas nav pareizi?

Ja nu par tēmu - humanitāristiski argumenti sačakrē jebkuru šādu diskusiju, jo aizved prom no tiešām svarīgām tēmām. Visas sāk rakstītr par mūziku un mākslu un tas, ka laukos nav ķīmiķu un fiziķu, tikai pārmācītas bioloģes un matemātiķes, kaut kur pazūd.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18349041